پنجمین پیروزی متوالی نیکو علی والش با ناک اوت ویرانگر دیگری در راند اول + ویدیو

پنجمین پیروزی متوالی نیکو علی والش با ناک اوت ویرانگر دیگری در راند اول + ویدیو

نیکو علی والش (Nico Ali Walsh) به بردها و ناک اوت هایش در راند اول ادامه می دهد و به نظر می رسد وی در مسیری مشابه پدربزرگش، محمد علی کلی، قرار دارد. دیشب نیکو توانست تعداد پیروزی های متوالی خود در بوکس حرفه ای را به ۵ برد رسانده بدون اینکه شکستی داشته باشد و در این راه توانست آلخاندرو ایبارا را ناک اوت کند. سالن MGM Grand Garden Arena در لاس وگاس، نوادا مملو از سروصدای تماشاگرانی بود که نام «علی» را فریاد می زنند در شرایطی که نوه «قهرمان مردم» وارد رینگ شد. والش ۲۱ ساله با یک ضربه هوک چپ و ترکیب آن با یک هوک راست توانست سر ایبرا را به تشک بدوزد.

پنجمین پیروزی نوه محمد علی کلی در بوکس حرفه ای با ناک اوتی دیگر

داور به سرعت دست هایش را بالا برد و به سراغ ایبارا رفت و در ادامه تنها پس از دو ثانیه دست هایش را به نشانه اتمام مسابقه تکان داد. نیکو علی والش اولین مسابقه بوکس حرفه ای خود را در آگوست ۲۰۲۱ انجام داد وقتی جوردن ویکس را در راند اول ناک اوت کرد. اکنون رکورد او به ۵ مسابقه و ۵ پیروزی بدون شکست همراه شده که از این میان ۴ مورد با ناک اوت همراه بوده است. نیکو که اهل شیکاگو است با شوگرهیل استیوارد، مربی کنونی تایسون فیوری تمرین می کند و پیش از این نیز با ابل سانچز مشهور تمرین می کرده است. در دوازده ماه گذشته هیجان بسیاری در مورد نیکو علی والش و پای گذاشتن او در مسیری مشابه پدربزرگ افسانه ایش وجود داشته است.

پنجمین پیروزی نوه محمد علی کلی در بوکس حرفه ای با ناک اوتی دیگر

به نظر می رسد که نیکو زیر فشار زیادی که به خاطر نام بزرگ پدربزرگش است مسابقه می دهد و پیروزی شب گذشته حجم زیادی از این فشار را کاهش داد. علی والش پس از پایان مسابقه گفت: «این تنها شاهدی بر تمام تلاشی است که من می کنم. چنین چیزهایی تنها زمانی رخ می دهد که برایش تلاش کرده باشید. من دارم یاد پدربزرگم را زنده می کنم و به همین خاطر است که مادرم چنین احساساتی می شود زیرا بار دیگر پدرش را می بیند و نام پدرش را در من می شنود. با یک ضربه راست برایش نقشه کشیدم. متوجه شدم که دست چپش دارد پایین می رود، وقتی ضربه مشتش را انداخت. سعی کردم با آن مقابله کنم و این همان کاری است که کردم».

پنجمین پیروزی نوه محمد علی کلی در بوکس حرفه ای با ناک اوتی دیگر
نیکو علی والش در کنار پدربزرگش محمد علی کلی

نوه محمد علی کلی پس از پیروزی پنجم و متوالی خود در بوکس حرفه ای، افزود: «بهترین آرزوها را برای او و تیمش دارم. او یک قهرمان واقعی است. اما من کاملاً منتظر این شرایط بودم، فرصتش را پیدا کردم و از آن استفاده کردم». مسابقه اصلی دیشب بین اسکار والدز و شکور استیونسون برگزار می شد که قهرمانان سبک وزن جهان به شمار می آیند. این مسابقه با پیروزی استیونسون همراه بود.

بیشتر بخوانید:

نوه محمد علی کلی با رقص پای معروف پدربزرگش حریف را ناک اوت می کند + ویدیو

نوه محمد علی کلی در دومین مسابقه حرفه ای خود نیز حریف را ناک اوت کرد

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • آرش اردیبهشت ۱۲, ۱۴۰۱

    شما که رسانه هستید لطفا نام درست مرحوم رو بنویسید.کاسیوس کلی بعد از اسلام نامش رو به محمد و نام خانوادگیش رو به علی تغییر داد