نام دختر تازه متولد شده کریستیانو رونالدو و شریک زندگیش اعلام شد

نام دختر تازه متولد شده کریستیانو رونالدو و شریک زندگیش اعلام شد

جورجینا رودریگز، شریک زندگی کریستیانو رونالدو اعلام کرد که نام دختر تازه متولد شده خود را بلا اسمرالدا گذاشته اند. او این خبر را در حالی اعلام کرد که برادر دوقلو دخترشان در بدو تولد در ۱۸ آوریل از دنیا رفت.

اسم دختر تازه متولد شده رونالدو چیست؟

کریستیانو رونالدو تصویری سیاه و سفید از خود را در حالی که دختر نوزاد را در آغوش گرفته است به اشتراک گذاشت. کریستیانو با اعلام از دست دادن پسرشان به شکل دلخراشی نوشت: «با عمیق ترین اندوه خود باید اعلام کنیم که پسر بچه ما درگذشت. این بزرگترین دردی است که هر والدینی می تواند احساس کند.».

این فوتبالیست بازی وسط هفته تیمش منچستریونایتد مقابل لیورپول را از دست داد. هواداران در آن بازی در آنفیلد رونالدو و خانواده اش را یک دقیقه و در دقیقه ۷ بازی، به احترام رونالدو، تشویق می کردند و آهنگ  “You’ll Never Walk Alone” (شعر هواداران لیورپول) را می خواندند.

اسم دختر تازه متولد شده رونالدو چیست؟

در بازی بعدی منچستر یونایتد در شنبه گذشته در مقابل آرسنال، رونالدو گلزنی کرد و جورجینا عکسی از او منتشر کرد که برای کودک از دست داده خود، دست چپش را رو به آسمان بلند کرده است.

اسم دختر تازه متولد شده رونالدو چیست؟

این زوج در اکتبر گذشته اعلام کرده بودند که در انتظار دوقلو هستند و جورجینا در یک ویدیوی تاثیرگذار با حضور دخترشان آلانا مارتینا چهار ساله و سه فرزند کریستیانو، اوا، متئو و کریستیانو جونیور، اعلام کرد که منتظر یک پسر و دختر هستند.

اسم دختر تازه متولد شده رونالدو چیست؟

آنها دخترشان را در بیمارستانی در مادرید به دنیا آوردند. پسر بزرگ رونالدو،کریستیانو جونیور که هویت مادرش مشخص نیست، در سال ۲۰۱۰ در آمریکا متولد شد، اما بلافاصله به مادرید بازگشت تا در اسپانیا بزرگ شود.

اسم دختر تازه متولد شده رونالدو چیست؟

اولین ملاقات جورجینا با رونالدو در مغازه گوچی بود. جایی که او به عنوان دستیار فروش کار می کرد. چند روز بعد از اولین ملاقات، دوباره همدیگر را در رویداد یک برند دیگر دیدند. جورجینا معتقد است که عشق در نگاه اول برای هر دو اتفاق افتاد. رونالدو در گذشته ادعا کرده بود که می‌خواهد تعداد فرزندانش را به هفت نفر برساند که با شماره پیراهنش همخوانی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

کریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر داد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود