پریانکا چوپرا و نیک جوناس از اولین عکس دخترشان رونمایی کردند

پریانکا چوپرا و نیک جوناس از اولین عکس دخترشان رونمایی کردند

پریانکا چوپرا (Priyanka Chopra) مدل و بازیگر هندی اولین عکس را از دختر تازه متولدشده‌اش به اشتراک گذاشت و فاش کرد که فرزندش پیش از آنکه اجازه پیدا کند به خانه برود، بیش از ۱۰۰ روز را در بخش مراقبت های ویژه نوزادان سپری کرده است.

این بازیگر ۳۹ ساله روز گذشته که در بسیاری از کشورها روز مادر بود، در حساب اینستاگرام خود عکسی از خود و همسرش، نیک جوناس (Nick Jonas) به همراه نوزاد دخترشان، مالتی ماری منتشر کرد و نوشت فرزندش بیش از ۱۰۰ روز را در NICU سپری کرده است.

پریانکا چوپرا و نیک جوناس اولین عکس را از فرزند خود منتشر کردند

پریانکا که در سال ۲۰۰۰ به عنوان بانوی شایسته جهان (Miss World) انتخاب شد، متنی طولانی نوشت تا دنبال کنندگانش از آمدن دخترش به خانه مطلع شوند. او درباره تجربه خود و همسر ۲۹ ساله‌اش از روزهای اخیری که سپری کردند نوشت: «در این روز مادر نمی‌توانیم به چند ماه گذشته و روزهای پرتلاطمی که سپری کردیم فکر نکنیم. حالا می‌دانیم که خیلی آدم‌های دیگر هم مشابه آن را تجربه کرده‌اند.»

ستاره سریال کوانتیکو (Quantico) همچنین نوشت: «بعد از بیش از ۱۰۰ روز دختر کوچک ما بالاخره به خانه آمد. مسیر زندگی هر خانواده‌ای منحصر به فرد است و به سطح مشخصی از ایمان نیاز دارد.»

پریانکا چوپرا و نیک جوناس اولین عکس را از فرزند خود منتشر کردند

چوپرا همچنین اشاره کرد که او و جوناس از اینکه فهمیدند می‌توانند به عنوان یک خانواده در کنار فرزندشان زمان را سپری کنند خوشحال هستند. او نوشت: «با آنکه ماه‌های اخیر برایمان چالش برانگیز بود، آنچه با نگاه به گذشته برایمان کاملا روشن می‌شود این است که هر لحظه چقدر ارزشمند و ناب است.»

این چهره صنعت مد همچنین از پزشکان و پرستارانی که در این مدت مراقب مالتی ماری بودند تشکر کرد و گفت او و خانواده‌اش آماده هستند تا زمان بیشتری را با هم بگذرانند. چوپرا نوشت: «فصل بعدی زندگی ما از حالا شروع شد و کودک ما واقعا سرسخت و مقاوم است. مامان و بابا دوستت دارند.»

پریانکا چوپرا و نیک جوناس اولین عکس را از فرزند خود منتشر کردند

این بازیگر افزود: «روز مادر را به تمام مادران و مراقبان زندگی خودم و بیرون از زندگی‌ام تبریک می‌گویم. شما کاری می‌کنید که زندگی آسان‌تر جلوه کند.»

او همچنین به همسرش که در تمام این دوران سخت کنارش بود ابراز عشق کرد و نوشت: «هیچ کس دیگری در دنیا نیست که دلم بخواهد این کار را با او انجام بدهم. مرسی که مرا مادر کردی. دوستت دارم.»

پریانکا چوپرا و نیک جوناس اولین عکس را از فرزند خود منتشر کردند

پریانکا چوپرا و نیک جوناس در سال ۲۰۱۸ با یکدیگر ازدواج کردند و وقتی در ژانویه گذشته اعلام کردند که قرار است از طریق رحم اجاره ای بچه‌دار شوند بسیاری را شوکه کردند.

بیشتر بخوانید:

می دانستید پریانکا چوپرا بارها پیشنهاد ازدواج جرارد باتلر را رد کرده بود؟

واکنش پریانکا چوپرا به شایعات در مورد طلاقش از نیک جوناس پس از تغییر نام کاربری

اولین تصاویر از عروسی باشکوه پریانکا چوپرا و نیک جوناس در مراسمی کاملاً هندی

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود