مارتین فورد: «به من گفته بودند سجاد غریبی یک غول ۲ متری است اما اصلاَ اینطور نبود»

مارتین فورد: «به من گفته بودند سجاد غریبی یک غول ۲ متری است اما اصلاَ اینطور نبود»

مارتین فورد می گوید که پیش از دیدارش با سجاد غریبی در دبی به او گفته شده بود که هالک ایرانی «غولی ۲ متری» است. فورد می گوید که پس از رویارویی حضوری با غریبی در دبی به تیم خود گفته است که با هالک ایرانی وارد رینگ نخواهد شد. فورد در این باره چنین می گوید: «منابع میدانی در ایران به ما گفته بودند که این پسر یک غول است. البته شاید نه به بزرگی عکس هایش اما گفته بودند که بسیار غول پیکر است. هیولایی حدود ۱۹۰ تا ۲ متری چیزی بود که به ما گفته بودند. او دقیقاً همان چیزی بود که ما می خواستیم، کسی که بوکسور حرفه ای نیست اما آنقدر قدرت فیزیکی دارد که خطرناک باشد. اینجا بود که او به دبی آمد و با هم روبرو شدیم. به عنوان افرادی که از بیرون نگاه می کنند، شاید مردم بگویند حرف بیخود می زنم اما برای کسی که آنجا بود، کسی که او را دیده باشد و شیوه زمین خوردنش را. به چشم هایش نگاه کردم و سپس برگشتم و به تیمم گفتم که مبارزه ای در کار نخواهد بود».

مارتین فورد می گوید به او گفته بودند سجاد غریبی یک غول دو متری است

این ورزشکار و بازیگر بریتانیای در ادامه می گوید: «من کسی نبودم که وارد رینگ شوم و روز بعد در آینه به خودم نگاه کنم در حالی که می دانستم با او چه کرده ام. سپس شرایط سختی داشتم و بدترین چیز برای من دانستن این موضوع بود که از لحاظ زمان و پول سرمایه گذاری زیادی برای خودم و دیگر افراد، دوستان و خانواده ای کرده بودم که در این ماجرا سهیم بودند. افرادی هستند که در این ماجرا مقصرند. ضرورتاً هالک مقصر نیست، گناه بر عهده کسانی است که باید همان اول شرایط او را بررسی می کردند. آن ها باید بررسی می کردند که آیا او شرایط ذهنی و جسمی مساعدی دارد یا خیر». مارتین فورد تصریح می کند: « با دیدن اینکه چطور زمین خورد و واکنش مردم به اتفاقی که برای او افتاد چطور بود، دقیقاً می دانستم چه اتفاقی رخ خواهد داد اگر وارد رینگ می شدیم. همه می دانستند که من وارد رینگ می شوم و خیلی زود و به شدت به این بچه ضربه می زنم، او را تحقیر می کنم و اصلاً مبارزه ای در کار نخواهد بود. من دو برابر او هیکل داشتم، دو برابر او سریع و تهاجمی بودم. او تمرین کرده بود اما تمریناتش را درک نمی کردم. نمی دانم در مغزش چه می گذشت».

مارتین فورد می گوید به او گفته بودند سجاد غریبی یک غول دو متری است

ویدیو جدید از گوریل قزاق در حال ضربه زدن به صورت سجاد غریبی!

تایتان یا گوریل قزاق که نام اصلی او آلمات باخیتوویچ است با ضربه زدن و پرت کردن کیسه بوکسی که عکس صورت هالک ایرانی روی آن چسبانده شده، خواهان مبارزه با سجاد غریبی شده است. باخیتوویچ که در قزاقستان یک اینفلوئنسر اینستاگرامی است می گوید که «استاد» هنرهای رزمی ترکیبی و سامبو مبارزه ای است و سال هاست که از سجاد غریبی خواسته با او مبارزه کند: «سجاد، من منتظر یک قرارداد با تو هستم. من استاد هنرهای رزمی ترکیبی و استاد سامبو مبارزه ای هستم. بیا مبارزه کنیم سجاد، بیا بجنگیم. با تو نیستم هالک، با سجاد هستم». آلمات باخیتوویچ به خاطر فیزیک عضلانی و قدرت بالایش شناخته شده و مدعی است ۱۵۰ کیلوگرم پرس سینه و ۳۰۰ کیلوگرم ددلیفت رکورد اوست. او پیش تر نیز تصویر از یک بطری آب با صورت غریبی روی آن منتشر کرده و به آن ضربه زده بود.

 

باخیتوویچ سعی کرده بود رکورد ملی را با کشیدن یک هواپیمای ۲۶ تنی در فرودگاه نورسلطان جابجا کند اما در این رکوردشکنی شکست خورد. از دیگر قدرتنمایی های گوریل قزاق می تواند به پاره کردن دستبندهای فلزی و باز کردن در یک بطری نوشابه با فشار دست هایش اشاره کرد و مدعی است که دو بار قهرمان مسابقات قوی ترین مردان کشورش شده است. او در مقایسه با سجاد غریبی که بیش از یک میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد، تنها ۲۲,۰۰۰ فالوور جمع کرده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۸ نظر

ورود

 • غلامرضا اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۱

  حتما دیده از تو عکس هم بزرگ تره ترسیده بدبخت. زنده باد ایران وایرانی

 • مرتضی اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۱

  از نظر ورزشکاران حرفه ای بزرگی اندام وقدرت بدنی در مسابقات حرفه ای باضافه چابکی باهم میتونه موثر باشه، که چابکی و فرز بودن در حرکات در هالک ایرانی نیست،

 • حامد اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۱

  سالها تمرین سخت رژیم‌های سخت‌تر شده مارتین فورد بعد بیاد با ۱۶۰_۷۰ کیلو چربی درگیر بشه؟صدسال خودشو خراب نمیکنه

 • سجاد اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۱

  این بابا(سجادغریبی) اینکاره نبودونیست جداازاینکه آبروحیثیت حرفه رزمی ورزشی ماروپاک برو،بدبختانه اسم منم خراب کرد،اسم منم سجاد،هروقت اسمم وازدهن مارتین فوردواین پسرقزاقستانی افغانی میشنوم که همش تهدیدمیکنن واسم سجاد سجادومیارن،بخدامن اینجاسرم ومیندازم پایین وخیس آب میشم!!!????