پاسخ پزشک تیک تاکی به احتمال انجام جراحی زیبایی توسط جانی دپ و امبر هرد + ویدیو

پاسخ پزشک تیک تاکی به احتمال انجام جراحی زیبایی توسط جانی دپ و امبر هرد + ویدیو

یک جراح پلاستیک با ۷.۷ میلیون دنبال کننده در شبکه اجتماعی تیک تاک به خاطر حدس و گمان‌هایش پیرامون اینکه آیا جانی دپ و امبر هرد تا به حال تحت عمل جراحی قرار گرفته‌اند یا خبر در فضای مجازی وایرال شد.

دکتر آنتونی یون، جراح پلاستیک شاغل در دیترویت می‌گوید به خاطر داغ بودن بحث‌ها پیرامون جانی دپ و امبر هرد و ویدیوهای این دو در دادگاه که مرتب در حال پخش شدن است تصمیم گرفت این بار به این دو بازیگر هالیوودی بپردازد.

یون در ویدیوهای خود عکس ‌های قدیمی دپ و هرد را با عکس‌های جدیدشان مقایسه کرد و به بررسی ویژگی‌های ظاهری این دو پرداخت تا حدس بزند که آیا جراحی زیبایی انجام داده‌اند یا خیر. این ویدیوها روی هم تا کنون بیش از ۱۰ میلیون بار دیده شده‌اند.

آیا جانی دپ و امبر هرد جراحی پلاستیک انجام داده اند؟ + ویدیو

این ویدیوها در بخشی از حساب تیک تاک یون به نام واقعی یا مشکوک قرار گرفت که در آن او به بررسی عکس‌های افراد مشهور می‌پردازد و اگر تصور کند هرگز جراحی پلاستیک انجام نداده‌اند به آنها برچسب «واقعی» می‌دهد و در غیر این‌صورت برچسب «مشکوک» یا Sus که در اصطلاح عامیانه برای suspicious به معنی مشکوک استفاده می‌شود.

ویدیوهای واقعی یا مشکوک یون اغلب میلیون‌ها بازدید دریافت می‌کند. او می‌گوید: «به عنوان جامعه، ما همواره علاقه‌مندیم که بدانیم آیا سلبریتی ها جراحی پلاستیک انجام می‌دهند یا نه. ما به این باور رسیده‌ایم که افراد مشهور به‌طور طبیعی ظاهر خوبی دارند، بنابراین وقتی متوجه می‌شویم شاید چهره آنها چندان هم طبیعی نیست، خوشحال می‌شویم.»

دپ و هرد هرگز در مورد اینکه عمل جراحی پلاستیک انجام داده‌اند صحبت نکرده‌اند. یون در ویدیوهایش می‌گوید بینی هرد نسبت به قبل باریک‌تر شده و به باور او احتمالا عمل جراحی بینی انجام داده است. به علاوه لب بالایی هرد باریک‌تر بوده که احتمالا فیلر تزریق کرده است. به نظر یون فرم گونه‌های امبر هرد در گذر زمان تغییر کرده و بعضی پزشکان گمان می‌کنند شاید عمل کاشت گونه انجام داده است. او به عمل ایمپلنت چانه توسط هرد نیز مشکوک است.

یون با مقایسه عکس‌های مربوط به سال ۱۹۹۶ و امروز جانی دپ می‌گوید برخی می‌گویند او احتمالا عمل کاشت مو انجام داده است، اما به نظر او این موضوع چندان مشخص نیست و اگر هم کاشت مو انجام شده باشد، بسیار جزئی بوده است. او می‌گوید ممکن است دپ به گونه‌ هایش فیلر تزریق کرده باشد. با این اوصاف او چهره دپ را تقریبا واقعی توصیف می‌کند.

یون می‌گوید: «من فقط بعضی عکس‌ها را تجزیه و تحلیل کردم. زاویه، آرایش و فتوشاپ می‌تواند بسیاری  از افراد حتی پزشکان را نیز فریب دهد.»

آیا جانی دپ و امبر هرد جراحی پلاستیک انجام داده اند؟ + ویدیو

گمانه‌زنی‌ها در مورد جراحی پلاستیک سلبریتی ها به ژانری بحث برانگیز در پلتفرم‌ های رسانه های اجتماعی مانند یوتیوب و تیک تاک بدل شده است و سلبریتی ها، اینفلوئنسرها را به اظهارنظرهای غیرواقعی درباره ظاهر خود متهم می‌کنند.

دکتر منیب شاه، متخصص پوست می‌گوید اگرچه این گمانه‌زنی‌ها ممکن است سرگرم‌کننده باشد، اما مردم باید مراقب نتیجه‌گیری‌های سریع خود در مورد زندگی شخصی افراد مشهور، به‌ویژه سلامت آنها باشند.

یون می‌گوید نسبت به انعکاس منفی برخی از این ویدیوها آگاه است. او می‌گوید: «من فکر می‌کنم واقعا مهم است که به افراد مشهور به دیده شک و تردید بنگریم. من خوشحالم که نظراتم را به اشتراک می‌گذارم اما هرگز آنها را به عنوان حقیقت مطلق بیان نمی‌کنم.» او می‌گوید انجام عمل جراحی پلاستیک موضوعی نیست که خجالت‌آور باشد و او کاملا مخالف قضاوت درباره کسانی است که عمل زیبایی انجام می‌دهند.

یون گفت بعید است ویدیوهای بیشتری درباره دپ و هرد بسازد و به جنجال شبکه های اجتماعی پیرامون این دو بازیگر هالیوودی بپیوندد. اما گفت قصد دارد به ساخت ویدیوهای تیک تاکی بیشتر در مورد گمانه زنی جراحی زیبایی افراد مشهور ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:

جانی دپ و امبر هرد هر کدام چقدر ثروت دارند؟

وقتی پای اندام های خصوصی جانی دپ به دادگاه جنجالی او و امبر هرد باز می‌شود

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود