واکنش ها به انتشار اولین اپیزود از فصل چهارم سریال Stranger Things

واکنش ها به انتشار اولین اپیزود از فصل چهارم سریال Stranger Things

چیزهای عجیب (Stranger Things) یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی و ترسناک آمریکایی است که توسط برادران دافر ساخته شده و از نتفلیکس پخش می‌شود. اولین قسمت این سریال در ۱۵ جولای ۲۰۱۶ در نتفلیکس پخش شد. داستان این سریال در دهه ۱۹۸۰ در شهر خیالی هاوکینز، ایندیانا اتفاق می افتد. فصل اول این سریال بر روی تحقیق در مورد ناپدید شدن پسری جوان در میان رویدادهای ماوراء طبیعی که در شهر رخ می دهد، تمرکز دارد. از جمله حضور یک دختر با توانایی های عجیب ذهنی از عناصر ماورایی این سریال به حساب می آید.

فصل جدید سریال «چیزهای عجیب» 2022 کی منتشر می شود؟

چیزهای عجیب در نتفلیکس تعدا بینندگان بی سابقه ای را به خود جلب کرده و طرفداران بین المللی پیدا کرده است. این سریال به خاطر شخصیت پردازی، فضاسازی، بازیگری، موسیقی متن، کارگردانی، نویسندگی و ادای احترام به فیلم های دهه ۱۹۸۰ مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. جوایز و نامزدی بسیاری از جمله ۳۹ نامزدی جایزه امی، چهار نامزدی جایزه گلدن گلوب و جوایز بسیاری در کارنامه درخشان خود دارد.

فصل جدید سریال «چیزهای عجیب» 2022 کی منتشر می شود؟

برادران دافر که داستان سریال را در دهه ۱۹۸۰ تصور کرده اند، ارجاعاتی به فرهنگ پاپ آن دهه داشتند. از لحاظ مضمون و جنبه های کارگردانی عمدتاً از آثار استیون اسپیلبرگ، جان کارپنتر، استیون کینگ و اچ پی لاوکرافت و همچنین انیمیشن و ویدیو الهام گرفته شده است. آنها از آزمایش‌های عجیبی که در طول جنگ سرد رخ داد و تئوری‌های توطئه در دنیای واقعی، از جمله آزمایش‌های مخفی دولت الهام گرفته اند.

فصل جدید سریال «چیزهای عجیب» 2022 کی منتشر می شود؟

اخیرا نسخه اولیه از فصل جدید چیزهای عجیب منتشر شد و به نظر می رسد که به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است. به گفته مخاطبان، این قسمت جدید از سریال، ترسناک ترین نسخه منتشر شده چیزهای عجیب بوده است. بسیاری از مخاطبان درباره کیفیت ساخت و جلوه های ویژه بسیار خوب آن صحبت کرده اند. گفته می شود نتفلیکس برای هر قسمت ۳۰ میلیون دلار هزینه کرده. انتشار فصل جدید چیزهای عجیب در دو پارت خواهد بود. قرار است بخش اول این مجموعه در تاریخ ۲۷ مه منتشر شود و قسمت دوم تا ۱ جولای پخش خواهد شد. فصل چهارم در کل ۹ قسمت است.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های علمی تخیلی غیرانگلیسی زبان؛ از The Barrier تا Ministry Of Time

ترسناک ترین فیلم هایی که در ژانر وحشت قرار نمی گیرند؛ از Nightcrawler تا Jumanji

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود