حذف کانر مک گرگور، قهرمان UFC از فهرست ثروتمندترین ورزشکاران جهان

حذف کانر مک گرگور، قهرمان UFC از فهرست ثروتمندترین ورزشکاران جهان

مک گرگور سال گذشته پر درآمدترین ورزشکار جهان بود، اما دوری او از مبارزات باعث شد که او به رتبه ۲۲ در فهرست ثروتمندان امسال سقوط کند. کانر مک گرگور ممکن است حتی در فهرست ده نفر از ثروتمندترین ورزشکاران امسال قرار نگیرد، اما او هنوز هم یکی از پردرآمدترین مبارزان جهان است. کانر، قهرمان سابق دو وزن، پس از کسب درآمد ۱۴۵ میلیون پوندی، در صدر فهرست پر درآمدترین ورزشکار سال ۲۰۲۱ قرار گرفت، اما غیبت او در مبارزه باعث شد تا او در فهرست امسال رتبه ۲۲ را به خود اختصاص دهد. مک گرگور که ثروت او ۱۳۵ میلیون پوند تخمین زده می شود، از زمانی که در تابستان گذشته توسط داستین پویریه شکست خورد و با پای شکسته، مسابقه سه گانه را ترک کرد، مبارزه دیگری نداشته است.

خروج کانر مک گرگور از لیست پر درآمدترین ورزشکاران سال 2022

تنها بوکسور لیست پر درآمدترین ورزشکار سال ۲۰۲۲، کانلو آلوارز مکزیکی با دارایی خالص (۹۰ میلیون دلار) در رتبه ۸ است. بقیه ۱۰ نفر اول شامل لیونل مسی (۱۳۰ میلیون دلار)، لبران جیمز (۱۲۱.۲ میلیون دلار)، کریستین رونالدو (۱۱۵ میلیون دلار)، نیمار (۹۵ میلیون دلار)، استفن کری (۹۲.۸ میلیون دلار)، کوین دورانت (۹۲.۱ میلیون دلار)، راجر فدرر (۹۰.۷ میلیون دلار)، تام بردی (۸۳.۹ میلیون دلار) و یانیس آنتتوکومپو (۸۰.۹ میلیون دلار) هستند.

خروج کانر مک گرگور از لیست پر درآمدترین ورزشکاران سال 2022

کانر مک گرگور اوایل سال جاری با به رخ کشیدن ثزوت خود، ادعا کرد می‌خواهد فرصت خرید تیم لیگ برتری چلسی را به مبلغ ۳ میلیارد پوند بررسی کند. کانر برای موفقیت خود در UFC ده ها میلیون درآمد کسب کرده است، اما بزرگترین درآمد دوران حرفه ای او زمانی بود که پنج سال پیش با اسطوره رینگ فلوید می ودر مبارزه کرد. او با آماده شدن برای اولین مسابقه بعد از شکستن پایش، به دنبال این است که نام خود را در رتبه بندی لیست سال آینده بالا ببرد.

خروج کانر مک گرگور از لیست پر درآمدترین ورزشکاران سال 2022

مک گرگور به امید تبدیل شدن به اولین قهرمان سه وزن UFC، کامارو عثمان قهرمان سبک وزن را برای مبارزه بازگشت خود فراخواند. او در مرحله بعدی با لئون ادواردز مبارزه می کند، ادواردز که به فریادهای مک گرگور خندید، در عین حال قول داد در صورت قرار گرفتن در مقابلش، او را به قتل می رساند.

بیشتر بخوانید:

ثروتمندترین بوکسورهای ۳۰ سال اخیر بر اساس آمار فوربس؛ از مایک تایسون تا لنوکس لوییس

جاستین بیبر می‌خواهد بوکسور شود و برای تام کروز و رئیس UFC هم کری می‌خواند!

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود