همه چیز در مورد خرید فرش اقساطی

همه چیز در مورد خرید فرش اقساطی

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

خرید فرش اقساطی چه مزیت هایی دارد؟ آیا خرید فرش قسطی بهتر است یا نقدی؟ آیا در زمان خرید فرش اقساطی، ارسال رایگان است یا خیر؟

هزاران سوالات این چنینی، ذهن خریداران علاقه مند به خرید فرش اقساطی را به خود درگیر کرده است.

یکی از پرطرفدارترین کالاهایی که امروزه، اغلب خریداران به دنبال خرید قسطی آن می باشند فرش است. مهم ترین دلیلی که فروشگاه ها را ترغیب به فروش اقساطی کالاها نموده افزایش روز افزون قیمت کالاهای اساسی زندگی مردم می باشد. این افزایش دائمی قیمت کالاهای اساسی سبب شد که خرید بسیاری از آن ها به یک آرزوی محال برای مردم تبدیل شود. این دغدغه برای خرید فرش ماشینی که یک کالای ارزشمند خانه های ایرانی ست دو برابر شده است.

بدون شک، فرش یکی از مهم ترین عناصر دکوراسیون داخلی منازل ایرانی است و خانه ای را نمی توان پیدا کرد که خالی از فرش ایرانی باشد. اما از آنجایی که این محصول از قیمت بسیار بالایی برخوردار است اغلب قشر مردم نمی توانند آن را خریداری کنند و یا اگر وسع خرید آن را داشته باشند نمی توانند فرش دلخواه خود را بخرند.

از این رو فروشگاه های فرش نیز به منظور ایجاد رفاه، جلب نظر آن ها و فراهم آوردن شرایطی ایده آل برای مشتریان، اقدام به فروش قسطی فرش نمودند و زمینه ی لازم برای خرید فرش قسطی را برای خریداران فراهم کردند. البته هر کدام از فروشگاه ها شرایط خاصی را برای خرید فرش اقساطی دارند.

حال اگر تمایل دارید بدانید خرید فرش اقساطی چه مزیت هایی دارد و شرایط خرید اقساطی فرش چگونه است می توانید با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

راهنمای خرید اقساطی فرش

اهمیت خرید فرش قسطی

فرش ایرانی با آن همه قدمت و فرهنگ یکی از با ارزش ترین میراث ایرانی است که پیشرفت تکنولوژی نه تنها ماهیت و ارزش آن را در بین مردم ایران و جهان، کمرنگ نکرده است بلکه با به کارگیری جدیدترین تکنیک ها و ماشین آلات ریسندگی، سبب بهبود روش های تولید آن شده است. این اهمیت سبب شد کماکان نیز فرش ایرانی به عنوان یک نماد اصیل و قدیمی در طراحی های داخلی و چیدمان منازل ایرانی نقش اصلی را ایفا کند.

نکته ی قابل توجه در مورد فرش ماشینی این است که می توان آن را با هر نوع دکوراسیونی چه دکوراسیون سنتی چه کلاسیک و چه مدرن، هماهنگ کرد. علاوه بر این، طرح و رنگ های این مدل فرش به قدری متنوع است که به راحتی می توان با هر نوع مبلمان، پرده، کاغذ دیواری و .. ست کرد. به همین دلیل، فرش به عنوان یکی از کالاهای اساسی شناخته می شود.

البته ناگفته نماند که قیمت بالای فرش سبب شده بسیاری از خریداران در زمان خرید فرش با مشکل رو به رو شوند. لذا به دنبال فرشی با قیمت مناسب هستند. این موضوع سبب ارائه ی راهکار خرید اقساطی فرش شد.

راهنمای خرید اقساطی فرش

خرید فرش اقساطی چه مزیت هایی دارد؟

همان طور که اشاره نمودیم قیمت بالای فرش ماشینی سبب شد که فروشگاه های فرش به دنبال راهکاری باشند تا بتوانند رضایت مردم را جلب کنند و شرایط خرید آن ها را آسان تر سازند. خرید اقساطی فرش یکی از بهترین راهکارهایی بود که از سوی این فروشگاه ها به خریداران، پیشنهاد شد. خرید فرش اقساطی مزایای زیادی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به افزایش دادن قدرت خرید مردم و انتخاب خریداران اشاره نمود.

خرید قسطی فرش این امکان را برای تمام علاقه مندان خرید فرش فراهم نمود تا در چند مرحله، هزینه ی آن را پرداخت نمایند.

چنین شرایطی سبب می شود خریداران با خیالی آسوده تر اقدام به خرید فرش نمایند و هیچ محدودیتی برای انتخاب فرش نداشته باشند. یعنی بتوانند هر فرش دلخواهی را خریداری کنند. به همین دلیل است که می گوییم خرید فرش قسطی نه تنها قدرت خرید مردم بلکه قدرت انتخاب آن ها را افزایش می دهد.

همان طور که می دانید اوضاع اقتصادی حال حاضر کشور ما به گونه ای است که روز به روز بر قیمت کالاهای اساسی زندگی مردم، افزوده می شود. تحریم و افزایش هر روزه ی نرخ دلار سبب شده امکان خرید بسیاری از این کالاها برای مردم، دور از دسترس باشد. به عنوان مثال، بسیاری از مردم، برای خرید فرش، پول پس انداز می کنند. اما با افزایش ناگهانی قیمت ها قدرت خرید فرش را از دست می دهند و رسیدن به هدفشان، غیر ممکن می شود. در اینجا خرید قسطی فرش یک راهکار هوشمندانه برای این افراد است.

با خرید اقساطی فرش، هزینه ها را مدیریت کنید

با شرایطی که در سال اخیر بر کشور، زندگی و کسب و کار مردم ما وارد شده مثل ویروس همه گیر کرونا، تحریم ها و افزایش نرخ دلار، بسیاری از مشاغل، تعطیل و یا درآمدشان به شدت کاهش یافت. این تورم و شرایط بد اقتصادی، سبب شد که مردم، بدترین شرایط اقتصادی را متحمل شوند و توانایی خرید بسیاری از کالاها و اجناس را از دست بدهند. به همین دلیل بسیاری برندها و شرکت ها آنچه که در توان داشتند را برای کمک به مردم، ارائه نمودند و با قسط بندی قیمت محصولات خود، کمک کردند تا مردم بتوانند به اوضاع معمولی خود برگردند.

خرید فرش اقساطی نیز یکی از بهترین راهکارها در چنین وضعیتی است تا مردم بتوانند هزینه های خود را مدیریت کنند. این نوع خرید سبب می شود دیگر نیازی نباشد خریداران، صرفا برای قیمت فرش دلخواهشان از خرید آن، منصرف شوند. بلکه می توانند فرش مورد نظرشان را بخرند، به خانه ببرند و طی یک بازه ی زمانی، مرحله به مرحله، هزینه ی آن را پرداخت کنند.

از طرف دیگر، خرید قسطی فرش به آن دسته از خریدارانی که نمی خواهند در یک مرحله، حسابشان، خالی شود کمک شایانی می کند. این افراد می توانند هزینه ی فرش را در مدت زمان طولانی تری برای خود نگه دارند و آن را مدیریت کنند.

به عبارت دیگر، خرید فرش قسطی به خریداران، انعطاف مالی می بخشد و به آن ها کمک می کند به یکباره، حسابشان خالی نشود. با این نوع خرید، مشتری از نظر روانی، آرامش دارد. چرا که در چنین اوضاع اقتصادی، حسابش خالی نشده است.

خرید فرش اقساطی، کمک به توان مالی خریداران

حتی اگر خریداری از نظر مالی، بودجه ی کافی برای خرید فرش را داشته باشد هم دوست ندارد فقط با خرید یک فرش، کفگیرش به ته دیگ بخورد. در واقع، خرید قسطی فرش به خریداران این امکان را می دهد که همواره، مقداری پس انداز، زیر سر خود داشته باشند. از همه مهم تر اینکه بسیاری از فروشگاه های فرش، شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی فرش در نظر گرفته اند. شما با مراجعه به فروشگاه مورد نظر یا با تماس گرفتن با آن می توانید اطلاعات لازم در مورد شرایط خرید اقساطی فرش را به دست آورید.

خرید اقساطی فرش، بهترین تبلیغ برای جذب مشتریان بیشتر

درست است که تمام خریداران فرش، از اوضاع مالی مختلفی برخوردار هستند و در یک طبقه ی مالی قرار ندارند. اما بدون شک، همه ی آن ها به دنبال بهترین و باکیفیت ترین کالاها می باشند. به همین دلیل صاحبان فروشگاه ها با برداشتن هزینه ی بالای قیمت فرش از دوش خریداران، این امکان را فراهم کردند تا اکثر آن ها بهترین و باکیفیت ترین فرش ها را خریداری کنند. البته به کارگیری چنین راهکاری فقط به سود خریدار نیست بلکه فروشنده نیز از آن نفع می برد و آن هم یک تبلیغ رایگان برای اوست.

راهنمای خرید اقساطی فرش

خرید فرش قسطی بهتر است یا نقدی؟

طبیعتا هر کدام از این موارد، یعنی خرید فرش قسطی و خرید نقدی فرش، دارای مزیت های خاص خود هستند. به عنوان مثال، تخفیفاتی که در زمان خرید نقدی فرش به خریدار، داده می شود به هیچ وجه در زمان خرید فرش قسطی برای او در نظر گرفته نمی شود. اما با توجه به مطالب بالا، همین که فروشگاه ها شرایط خرید قسطی فرش را برای خریداران، فراهم کرده اند برای بسیاری از مردم، بهترین مزیت و تخفیف به شمار می رود.

در نظر گرفتن چنین آپشن ها و امتیازهایی سبب شد که خریداران فرش قسطی نیز با خیالی آسوده، تصمیم به خرید این نوع فرش ها بگیرند و به آرامش خاطر، مبلغ آن را پرداخت کنند.

در حال حاضر، خرید قسطی فرش هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری و آنلاین امکان پذیر است. نوع غیر حضوری و آنلاین برای خریدارانی که در نقاط دورتر از فروشگاه مورد نظر، ساکن هستند مناسب تر می باشند. این افراد می توانند بدون مراجعه ی حضوری، فرش مورد نظر را انتخاب و سفارش دهند. عموما اغلب این مراکز، از خدماتی همچون ارسال رایگان برخوردار هستند. لذا بدون پرداخت هیچ هزینه ی حمل و نقلی می توانید فرش مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید.

خرید فرش اقساطی و آنلاین چه مزیت هایی دارد؟

یکی از مهم ترین مزیت های خرید فرش قسطی و آنلاین این است که واسطه ها و دلال ها در این روش، حذف شده اند و خریداران می توانند فرش مورد نظرشان را به قیمتی بسیار مقرون به صرفه خریداری کنند. همچنین خریداران می توانند بدون اتلاف در هزینه و زمان، در کمترین زمان ممکن، فرش مورد نظرشان را بخرند.

همچنین برای رفاه حال مشتریان بعد از سفارش و خرید فرش بصورت آنلاین، هزینه ای بابت حمل و نقل پرداخت نمی شود و ارسال رایگان صورت می گیرد. از دیگر مزیت های خرید فرش اقساطی و آنلاین این است که مشتریان می توانند در هر زمان و هر کجایی که هستند فرش های فروشگاه های مختلف را مشاهده و شرایط اقساطی و قیمت آن ها را با هم مقایسه کنند. در نهایت قیمت و شرایط هر کدام که از نظرشان بهتر بود را انتخاب کنند. در واقع با این نوع خرید، دیگر نیاز نیست یک یا چند روز را برای گشت و گذار در فروشگاه ها و دیدن فرش و پرسیدن شرایط اقساطی فرش، صرف کنید.

با توجه به افزایش استقبال از خرید آنلاین در چند سال گذشته، فروشگاه فرش نیز برای عقب نماندن از بازار رقابتی، اقدام به راه اندازی وب سایت ها و صفحات اجتماعی نموده است. این فروشگاه ها با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، شرایط اقساطی خرید فرش را در این فضاهای مجازی به مخاطبان خود ارائه می دهد تا آنها بتوانند با هر شرایط مالی که دارند فرش دلخواه خود را خریداری کنند.

به طور کلی، ارسال رایگان فرش به سراسر کشور، ارائه ضمانت نامه و ارائه فرش های باکیفیت از مهم ترین مزیت های خرید آنلاین فرش قسطی است. برای خرید آنلاین و قسطی می توانید با کارشناسان فروشگاه قصر فرش تماس بگیرید.

انواع خدمات فروشگاه ها برای خرید اقساطی فرش

  • تضمین قیمت
  • تضمین کیفیت
  • اقساط متنوع
  • ارسال رایگان
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • پرداخت امن

یکی از مهم ترین خدماتی که برخی از فروشگاه ها به مشتریان خود ارائه می دهند و نمی توان به سادگی از کنار عبور کرد این است که لیست قیمت فرش های اقساطی به مانند فرش نقدی است. یعنی هیچگونه کارمزدی به آن، اضافه نمی کنند.

آیا برای خرید فرش اقساطی و آنلاین نیاز به مراجعه حضوری هم می باشد؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که علاقه مندان به خرید آنلاین فرش دارند این است که آیا برای خرید این فرش، باید به فروشگاه مورد نظر هم مراجعه کرد؟ طبیعتا خیر. بسیاری از این فروشگاه ها برای خرید فرش اقساطی و آنلاین، صفحه ای در وب سایت خود اختصاص داده اند که شما با تکمیل آن و ارائه ی مدارک شناسایی و هویتی می توانید اقدام به خرید قسطی و آنلاین فرش کنید. طبیعتا هر کدام از فروشگاه ها برای چنین خریدی از شما مدارکی می خواهند که با ورود به وب سایت فروشگاه، فرش مورد نظر می توانید با مدارک لازم برای خرید فرش اقساطی و آنلاین، آشنا شوید.

در واقع، تمام مراحل خرید فرش قسطی به صورت آنلاین است و به هیچ وجه به حضور شما در فروشگاه مربوطه نمی باشد. همچنین برای مشاوره و اطلاع از انواع شرایط اقساطی فروشگاه قصر فرش می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان فروشگاه در تماس باشید

  • ۰۱۳۴۲۵۵۲۲۲۲
  • ۰۹۳۸۷۴۷۷۲۴۲

منبع: قصر فرش

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود