۸ دقیقه اول فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر شد + ویدیو

۸ دقیقه اول فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر شد + ویدیو

نتفلیکس به تازگی هشت دقیقه اول فصل ۴ Stranger Things را منتشر کرده است. این سریال که یکی از سریال های شاخص نتفلیکس است، یک داستان فانتزی-ترسناک تخیلی است که اتفاقات شهر خیالی هاوکینز، ایندیانا را دنبال می کند. فصل جدید این سریال، که سه سال پس از فصل ۳ می آید، به دلیل مشکلات تولید در زمان کرونا، به دو بخش تقسیم شده است. بخش ۱ در ۲۷ می ۲۰۲۲ پخش می شود و یک ماه و نیم بعد بخش ۲ در ۱ ژوئیه ۲۰۲۲ پخش می شود.

8 دقیقه اول فصل 4 Stranger Things در توییتر

در فصل ۴ Stranger Things، بازیگران اصلی در چندین لوکیشن مختلف هستند؛ یک گولاگ در روسیه، جایی که هاپر باید از دست یک گروه شرور Demogorgon (یکی از اصلی‌ترین هیولاهای سریال) خود را نجات دهد. جاناتان و ویل بایرز بعد از جدا شدن از دوستانشان، با مشکلات خود در هنگام شروع مدرسه در کالیفرنیا دست و پنجه نرم خواهند کرد. در همین حال، در هاوکینز، یک هیولای جدید و وحشتناک ظاهر می‌شود که احتمالاً از درگاهی به Upside Down واقع در اتاق زیر شیروانی خانه کریل سرچشمه می‌گیرد، وارد شده است.

8 دقیقه اول فصل 4 Stranger Things در توییتر

در اکانت رسمی توییتر Stranger Things، هشت دقیقه ابتدایی قسمت اول فصل ۴ را گذاشته شده. در این ویدیو دکتر برنر (که پس از عدم حضور در فصل ۳ این فصل دوباره ظاهر می شود) از  Eleven می پرسد: «چیکار کردی؟» و لحظات آغازین فصل را نشان می‌دهد تا بازگشتی به دوران او در آزمایشگاه هاوکینز باشد.

8 دقیقه اول فصل 4 Stranger Things در توییتر

فیلمی که در این کلیپ هشت دقیقه ای به اشتراک گذاشته شده است، پیش درآمدی طولانی برای فصل ۴ است که در صبح آرام قبل از پاییز ۸ سپتامبر ۱۹۷۹، پیش از رویدادهای فصل ۱ اتفاق می افتد. این ویدیو کاملاً بر روی دکتر برنر و Eleven در آزمایشگاه هاوکینز متمرکز است. این سکانس به خوبی لحن تاریک‌تر و ترسناک‌تر این فصل را بازسازی می کند و Stranger Things را در کامل‌ترین حالت خود به نمایش می‌گذارد.

8 دقیقه اول فصل 4 Stranger Things در توییتر

اگرچه بخش زیادی از بازیگران Stranger Things در این مقدمه حضور ندارند، اما دراین ویدیو  به گذشته Eleven پرداخته شده که احتمالاً پیامدهای مهمی برای همه در هاوکینز خواهد داشت. در حالی که تایید شده است که دکتر برنر در چندین قسمت از فصل حضور خواهد داشت، اما ممکن است او در وقایع اصلی فصل ۴ حضور نداشته باشد. احتمال دارد در این فصل فلاش‌بک‌هایی به پس از طغیان خشونت‌آمیز Eleven زده شود و اطلاعات بیشتری در مورد منشأ وجود او نسبت به قبل در اختیار طرفداران قرار دهد.

بیشتر بخوانید:

ممکن است امبر هرد از آکوامن ۲ حذف شود

۱۰ سریال تلویزیونی بی نقص و بسیار جذابی که هر فصل بهتر و بهتر می شوند

منبع: screen rant
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود