ممکن است امبر هرد از آکوامن ۲ حذف شود

ممکن است امبر هرد از آکوامن ۲ حذف شود

هرد برای دنباله فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» بازگردانده شد و تصاویری از تمرین های خود با موهای قرمزش برای این نقش را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. اما تا به امروز، حضور بسیار کمی از او در ویدیوها و تصاویر تبلیغاتی فیلم دیده می شود. در حال حاضر، هرد به دلیل تهمت به همسر سابقش جانی دپ در حال پشت سر گذاشتن جلسات محاکمه است. گفته می شود که جریان دادگاه آنها بر حضور امبر هرد در آکوامن ۲ تاثیر گذاشته است.

آیا امبر هرد در آکوامن 2 حضور خواهد داشت؟

هرد چندین بار در دادگاه به نقش خود در آکوامن ۲ اشاره کرده است. او گفت که ابتدا قرار داد او را فسخ کردند و او برای ماندن در فیلم جنگیده است. درنهایت آنها هرد را در فیلم نگه داشتند. اما در حال حاضر او نمی داند حضورش در فیلم به کجا خواهد رسید و اضافه کرد که مطمئن نیست اصلاً در ادامه کار خواهد بود یا نه. او نمی داند چقدر از نقش آفرینی او در تدوین نهایی دیده خواهد شد.

آیا امبر هرد در آکوامن 2 حضور خواهد داشت؟

پس از طلاق جانی دپ و امبر هرد، درگیری‌های حقوقی مختلف بین آنها به وجود آمده است. نقش امبر هرد در آکوامن در سال ۲۰۱۸ بسیار مهم بود و به عنوان نقش اول با جیسون موموآ، که شخصیت اصلی را به تصویر می‌کشد، بازی کرد. حرف های زیادی در مورد دخالت هرد در سریال آکوامن زده شده است. طرفداران این فیلم با رابطه او با جیسون موموآ در فیلم مشکل داشتند. آنها برای حذف هرد از آکوامن ۲ درخواستی با ۴.۲ میلیون امضا تهیه کرده اند.

آیا امبر هرد در آکوامن 2 حضور خواهد داشت؟

بعد از دادگاه قبلی که بر اساس شکایت هرد از جانی دپ برای خشونت علیه او شکل گرفته بود و در نهایت دپ مجبور به پرداخت غرامت شد، زندگی حرفه ای جانی دپ را تحت الشعاع قرار داد. از دست دادن نقش «گریندل والد» در مجموعه «جانوران شگفت‌انگیز» و همچنین قطع همکاری با او برای یکی از نقش‌های  ماندگار دپ به عنوان «کاپیتان جک اسپارو» در مجموعه «دزدان دریایی کارائیب»، شاخص ترین آنهاست.

آیا امبر هرد در آکوامن 2 حضور خواهد داشت؟

هرد مطمئن نیست این دادگاه چقدر بر آینده حرفه ای او و دپ اثر خواهد گذاشت. در حال حاضر، اکران «آکوامن و پادشاهی گمشده» در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۳ اعلام شده است شده است. چیزی که واضح است، پخش جلسات محاکمه آنها، فارق از نتیجه دادگاه تا همین لحظه هم بر زندگی کاری آنها تاثیر گذاشته است، مخصوصا که دیدگاه های مردم در طی این جلسات نسبت به هرد منفی تر شده است.

بیشتر بخوانید:

نمایش تصاویر بدون جراحت امبر هرد روز بعد از ادعای ضرب و شتم توسط جانی دپ + ویدیو

تمسخر ماجرای خرابکاری امبر هرد در تخت جانی دپ در برنامه تلویزیونی مشهور + ویدئو

منبع: screen rant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود