تریلر جدید سریال Money Heist: Korea با معرفی گروه جدیدی از سارقان + ویدیو

تریلر جدید سریال Money Heist: Korea با معرفی گروه جدیدی از سارقان + ویدیو

نتفلیکس تریلر جدیدی از درام جنایی مورد انتظار Money Heist: Korea – Joint Economic Area منتشر کرده است، سریالی که بر اساس سریال اسپانیایی تحسین شده ای به نام Money Heist یا سرقت پول ساخته شده است. داستان سریال Money Heist: Korea پس از اتحاد دوباره اقتصادی کره شمالی و جنوبی رخ می دهد و گروهی از سارقان به رهبری پروفسور، قصد به سرقت بردن مقادیر زیادی پول تازه چاپ شده را دارند. در این تریلر جدید از نسخه کره ای سریال سرقت پول، گروهی از سارقان ناجور معرفی می شوند که با سلاح، ماسک و لباس های قرمز رنگ برای عملیاتی آماده می شوند که پروفسور آن را «بزرگ ترین سرقت پول» یاد می کند.

این سریال کره ای جدید در شرایطی ساخته شده که نتفلیکس قصد دارد کاهش بیش از ۲۰۰,۰۰۰ مشترک خود را جبران کند. این سرویس استریمینگ امیدوار است تا موفقیت سریال Squid Game را که یکی از پربیننده ترین و موفق ترین سریال های این سرویس است تکرار کند و به همین خاطر نقش اصلی داستان را پاک هائه سو بازی می کند که از ستارگان برجسته و موفق سریال های تلویزیونی کره ای است. از دیگر بازیگران سریال Money Heist: Korea می توان به کیم یون جین، جئون جونگ سئو، لی وون جونگ، پارک میونگ هون، کیم سونگ اوه، جانگ یون جو، لی جو بین، لی هیون وو، کیم جی هون و لی کیو هو اشاره کرد.

نتفلیکس تریلر جدیدی از درام جنایی مورد انتظار Money Heist: Korea – Joint Economic Area منتشر کرده است

در حالی که هنوز نمی توان در مورد کیفیت و جذابیت این سریال کره ای در مقایسه با نسخه اورجینال اسپانیایی قضاوت کرده اما می توان آن را اضافه ای خوشایند برای تداوم فرانچایز سرقت پول دانست. سریال Money Heist: Korea – Joint Economic Area قرار  است روز ۲۴ ژوئن سال جاری میلادی از طریق سرویس نتفلیکس منتشر شود. سناریو این سریال توسط ریو یونگ جائه نوشته که از طرفداران قدیمی سریال Money Heist است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • ابوالفضل تیر ۵, ۱۴۰۱

    دقیقا کپی کردن، اصلا پیشنهاد نمیکنم.. همون سرقت پول اسپانیایی رو دوباره ببینین خیلی بهتراز اینه