شکنجه با خالکوبی؛ پسری که اسمش را روی صورت دختر نوجوان تتو کرد تا دارایی او باشد

شکنجه با خالکوبی؛ پسری که اسمش را روی صورت دختر نوجوان تتو کرد تا دارایی او باشد

یک دختر نوجوان به پلیس گفت پسری که قبلا با او دوست بوده، او را دزدیده، دستانش را بسته و بعد نام خود را روی صورت این دختر خالکوبی کرده، در حالی که دختر به او التماس می‌کرده این کار را نکند.

تایان کالداس ۱۸ ساله گفت گابریل کوئلو، پسری که پیش از این با او دوست بوده، در جریان حمله‌ای هولناک می‌خواست با خالکوبی نامش روی صورت این دختر، او را به عنوان دارایی خود معرفی کند.

تجربه ناگوار این دختر نوجوان زمانی اتفاق افتاد که برای شرکت در یک کلاس، منزلش را در جنوب شرقی برزیل ترک کرد، اما کوئلو که ظاهرا او را تعقیب کرده بود، تایان را مجبور کرد سوار ماشینش شود.

پسر ۲۰ ساله نامش را روی صورت نامزد سابقش خالکوبی کرد

به گفته تایان، دوست سابقش که در آن زمان تحت قرار منع تعقیب قرار داشت، او را شکنجه کرد. او گفت: «هر دو دستم را بست و گفت که می‌خواهد روی صورتم خالکوبی کند. من گریه و التماس می‌کردم که این کار را نکند، چون با این کار زندگی‌ام را نابود می‌کند. اما او گفت به هر حال این کار را می‌کند.»

تایان ادامه داد: «همان‌طور که جیغ می‌کشیدم مرا زد. تا زمان تمام شدن خالکوبی، آن را روی صورتم ندیدم. وقتی خودم را دیدم، فهمیدم این دیگر من نیستم. او مرا از درون کشت. با این برچسب و گفتن اینکه من جزو دارایی‌هایش هستم کارم را تمام کرد.»

پسر ۲۰ ساله نامش را روی صورت نامزد سابقش خالکوبی کرد

روز بعد تایان به خانه بازگشت و مادرش با دیدن کبودی‌ها و خالکوبی بزرگ در یک طرف صورتش شوکه شد. او سریعا نزد پلیس رفت و کوئلو که گفته می‌شود حدودا ۲۰ ساله است به سرعت دستگیر شد. مادر قربانی گفت دخترش به سختی خانه را تنها ترک می‌کرد، زیرا می‌ترسید این پسر بخواهد به او نزدیک شود. تایان و کوئلو شش سال بود که یکدیگر را می‌شناختند و از دو سال پیش با هم دوست شده بودند.

گزارش‌ها ادعا می‌کنند این اولین بار نیست که کوئلو نام خود را به زور روی بدن این نوجوان خالکوبی می‌کند و او پیش از این هم اسمش را روی سینه این دختر تتو کرده بود. کوئلو به پلیس گفت تایان با این خالکوبی موافقت کرده و حتی ویدیویی به آنها نشان داد که در آن این نوجوان ظاهرا رضایت خود را اعلام می‌کند. اما تایان گفت در زمان ضبط این ویدیو دستانش بسته و تحت فشار بوده است.

بیشتر بخوانید:

روایت دختر سعودی از اذیت و آزارهای خانواده اش پیش از فرار

لحظه دلهره آور تلاش آزارگر جنسی برای دزدیدن دختربچه + ویدئو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود