«عشق واقعی ابدی است!»؛ واکنش کاربران به شهادت کیت ماس در حمایت از جانی دپ

«عشق واقعی ابدی است!»؛ واکنش کاربران به شهادت کیت ماس در حمایت از جانی دپ

آیا کیت ماس و جانی دپ بار دیگر به هم خواهند پیوست؟ شبکه های اجتماعی پر شده از گمانه زنی ها در مورد اینکه شاید این زوج مشهور دهه ۹۰ میلادی بار دیگر به هم بپیوندند پس از آن که کیت ماس در دادگاه حاضر شد و از همسر سابق دفاع کرد. ماس ۴۸ ساله که به شدت حریم زندگی شخصی اش را نگه داشته و با رسانه ها صحبت نمی کند، تنفر شناخته شده اش از مصاحبه ها و رسانه ها را کنار گذاشت تا در دادگاه به کمک جانی دپ بیاید. او که از طریق ویدیو کنفرانس به عنوان شاهد جانی دپ در دادگاه حاضر شده بود ضربه ای سنگین به ادعاهای امبر هرد مبنی بر اینکه یک بار دپ او را از پله های هواپیما پایین انداخته رد کرد.

آیا کیت ماس و جانی دپ بار دیگر به هم خواهند پیوست؟ شبکه های اجتماعی پر شده از گمانه زنی ها در مورد اینکه شاید این زوج مشهور دهه 90 میلادی بار دیگر به هم بپیوندند

ماس در شهادت خود تاکید کرد که نه تنها جانی دپ او را هل نداده و در افتادنش از پله ها دخالتی نداشته بلکه با صدای جیغش به سرعت به کمک او شتافته و ماس را بغل کرده به اتاق خواب برد و برایش درمان تهیه کرده است. او در ادامه گفت که هیچگاه به هیچ شکلی با خشونت فیزیکی جانی دپ مواجه نشده است. از زمان جدایی شان، کیت ماس همیشه به نیکی از جانی دپ یاد کرده و هیچ کس به اندازه دپ از او مراقبت و پشتیبانی نکرده است. کیت ماس از دست دادن جانی دپ را برای خود بسیار سخت توصیف کرده بود. کیت ماس در حال حاضر با یک عکاس بریتانیایی آلمانی به نام نیکولای ون بیسمارک نامزد کرده است.

آیا کیت ماس و جانی دپ بار دیگر به هم خواهند پیوست؟ شبکه های اجتماعی پر شده از گمانه زنی ها در مورد اینکه شاید این زوج مشهور دهه 90 میلادی بار دیگر به هم بپیوندند

اکنون بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی می گویند این دو که از سال ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۸ با هم نامزد بوده و یکی از مشهورترین و جنجالی ترین زوج های آن زمان بودند شاید بار دیگر به هم پیوسته و عشق قدیمی شان بار دیگر زبانه بکشد. بعد از شهادت دیشب کیت ماس، اینترنت پر شده است از کاربران توییتری هیجان زده است که عشق ماس و دپ را «عشق واقعی» نامیده اند. یکی از کاربران می گوید که دپ بعد از دیدن چهره کیت ماس روی صفحه نمایش به وضوح خوشحال شده و چهره اش رنگ دیگری به خود گرفته است در حالی که دیگری گفته است این دو هنوز عشق به یکدیگر را در قلب شان حس می کنند.

آیا کیت ماس و جانی دپ بار دیگر به هم خواهند پیوست؟ شبکه های اجتماعی پر شده از گمانه زنی ها در مورد اینکه شاید این زوج مشهور دهه 90 میلادی بار دیگر به هم بپیوندند

دیگران امیدوارند که این دو پس از جدایی مشهورشان دیگر به هم عشقی نداشته اند اکنون ماجرای شهادت ماس در دادگاه و دفاع موثر او از جانی دپ باعث شود این دو بعد از ۲۵ سال جدایی بار دیگر کنار هم زندگی کنند. جانی دپ ۵۸ ساله و این کارآفرین و مدل بریتانیایی در دهه نود و به مدت کمی بیش از سه سال با هم بودند و در نهایت جانی دپ تصمیم گرفت برای تمرکز کامل بر روی حرفه بازیگری اش به رابطه با ماس پایان دهد، جدایی که به گفته خود ماس سال ها به خاطر آن گریه کرده است. اما وقتی ماس در جایگاه شاهدان دادگاه امبر هرد و جانی دپ قرار گرفت، انگار که هیچ احساسی جز احساس علاقه و صداقت نسبت به همسر سابق خود ندارد و با دیدن چهره دپ به وضوح لبخند را در چهره او می شد دید.

واکنش کارابران توییتر به دفاع کیت ماس از جانی دپ

جانی دپ نیز به وضوح سعی داشت خوشحالی و شعف خود را از دیدن چهره عشق سابقش پنهان کند و در حالی که ماس در مود عشق گذشته اش با دپ صحبت می کرد، لبخندی گشاد را می شد بر چهره دپ دید. بسیاری از بینندگان دادگاه که به صورت آنلاین پخش می شد، به سرعت متوجه قیافه های شاد این زوج سابق در جریان شهادت ماس شده و شروع به گمانه زنی در مورد از سرگیری رابطه این دو شدند. یکی پرسیده است: «آیا می توانیم برای بازگرداندن کیت ماس و جانی دپ به هم کمپین راه بیندازیم یا نه؟». دیگری نوشته است: «دست ها بالا، چه کسی می خواهد جانی و کیت بار دیگر به هم برگردند؟». دیگری می گوید: «می توان گفت که کیت ماس هنوز به جانی عشق می ورزد» و نفر بعدی نوشته است: «امیدوارم وقتی این ماجرا تمام شد، جانی بفهمند که کیت تنها کسی بود که باید به عنوان یک شریک زندگی با او ازدواج می کرد. امیدوارم به او تلفن کرده و یک قرار شام با او بگذارد».

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • اشکان خرداد ۶, ۱۴۰۱

    عشق واقعی به این میگن

  • یکی خرداد ۸, ۱۴۰۱

    چه معنی ای داره خودمونو در گیر اینا کنیم واقعا