تشرهای وکیل جانی دپ به امبر هرد: «دروغ هایت برای همه جهانیان رو شد!»

تشرهای وکیل جانی دپ به امبر هرد: «دروغ هایت برای همه جهانیان رو شد!»

امبر هرد در روزهای اخیر شرایط بسیار دشواری را در دادگاه مقابل وکیل جانی دپ داشته است و روز گذشته نیز پس از شهادت کیت ماس در دادگاه به نفع جانی دپ و در رد ادعاهای هرد، وکیل دپ به شدت او را تحت فشار قرار داد. کامیل واسکز که استنطاق های او از امبر هرد وی را به یک ستاره در دنیای وکلا تبدیل کرده بود، دیروز نیز در جریان بخشی از دادگاه که cross examination به معنای استنطاق از شاهد طرف مقابل و نمایان کردن ادعاهای وی است، به شدت هرد را مورد شماتت قرار داد. واسکز روز پنجشنبه خطاب به هرد گفت: «دروغ هایت بارها برای جهانیان رو شده است» و هرد پاسخ داد: «من در مورد هیچ چیز دروغ نگفته ام». در ادامه واسکز می گوید: «وقتی به این هیئت منصفه گفتی که به صورت آقای دپ مشت زدی چون فکر می کردی آقای دپ کیت ماس را از پله ها پایین انداخته، انتظار نداشتی خام ماس شهادت دهد که این اتفاق هرگز رخ نداده است».

تشرهای وکیل جانی دپ به امبر هرد در دادگاه

هرد پاسخ می دهد: «نه اینطور نیست. من می دانستم که افراد زیادی برای حمایت از جانی پیدا خواهند شد. هر کسی که در دهه ۹۰ و اوایل آن دهه بوده این شایعه را شنیده است. من این شایعه را از چندین نفر شنیده ام. البته این چیزی بود که از ذهنم گذشت وقتی شوهر خشنم نه تنها به سمت من حمله ور شد بلکه ناگهان به سمت خواهرم هم رفت. البته که به یاد این شایعه افتادم. انتظار نداشتم که او [ماس] در دادگاه حاضر شود و برایم مهم نبود که حضور پیدا نکند. مهم نیست، این موضوع چیزی که در مورد پله ها فکر می کردم را تغییر نمی هد وقتی که فکر کردم قرار است خواهرم را بکشد». هرد به این موضوع اشاره کرد که می دانسته افراد بسیاری آمده و به نفع دپ شهادت خواهند داد.

تشرهای وکیل جانی دپ به امبر هرد در دادگاه

او گفت: «می دانم که خیلی ها خواهند آمد و هر چیزی در دفاع از او خواهند گفت. این قدرت اوست. به همین خاطر است که آن مقاله را نوشتم. او مرد بسیار قدرتمندی است و مردم تلاش برای جلب رضایت مردان قدرتمند را دوست دارند». در ادامه واسکز ادعاهای هرد در مورد اینکه جانی دپ در جستجوی مواد مخدر دستش را در اندام های خصوصی او کرده و همچنین اینکه دپ تریلر محل سکونتشان را به هم ریخته به چالش کشید و از شهادت شاهدان این دو ماجرا را روایت کرد. در ادامه واسکز از هرد در مورد صحبت هایش در فایل صوتی خطاب به دپ سوال می کند، جایی که هرد به دپ می گوید او باید سراغ قاضی و هیئت منصفه رفته و ادعا کند که قربانی خشونت خانگی است. هرد در پاسخ می گوید: «باورش برایم سخت بود با علم به اینکه او خودش مرا به مدت پنج سال کتک می زد».

هرد در ادامه احساساتی شده و گفت: «جانی به من قول داد. به من قول داد که زندگی ام را ویران خواهد کرد، حرفه ام را ویران خواهد کرد. او زندگی ام را از من می گرفت، مرگ تنها راه خروج بود و اگر از زندگی خارج می شدم این کاری بود که او با من می کرد. او به من قول داد که در برابر جهانیان تحقیرم خواهد کرد، اینکه شما در این اتاق هستید انعکاسی از خشونت و بدرفتاری است که من در رابطه مان متحمل شدم. کمپین هایی که برای اخراج من تشکیل شده که حرفه من را نابود کند، تهدیدهایی که برای تحقیر کردن من در برابر چشم جهانیان وجود داشت در دنیای واقعی نیز در برابر خانم ها و آقایان در شش هفته گذشته رخ داده است و برای تمام جهان که دوربین هایی در اینجا کار گذاشته شده است».

تشرهای وکیل جانی دپ به امبر هرد در دادگاه

او در ادامه به گریه افتاد و گفت که کمپین سیاه بازی دپ زندگی او را نابود کرده است: «من هر روز مورد اذیت و آزار، تحقیر و تهدید قرار گرفته ام. حتی وارد این دادگاه شدم، نشستن اینجا در برابر چشم جهانیان، روایت بدترین بخش های زندگی ام باعث تحقیر من می شود. مردم می خواهند مرا بکشند و هر روز این را به من می گویند. مردم می خواهند بچه مرا داخل مایکروویو بگذارند و این را به خودم می گویند. جانی مرا تهدید کرد، به من قول داد که اگر روزی ترکش کنم کاری خواهد کرد که هر روز از زندگی ام او را به یاد داشته باشم». امبر هرد دختری یک ساله به نام اونا پیج هرد (Oonagh Paige Heard) با کمک رحم اجاره ای دارد و تاکنون هویت پدر این نوزاد را فاش نکرده است.

تشرهای وکیل جانی دپ به امبر هرد در دادگاه

هرد در پایان گفت: «این رفتارها نسبت به من شایسته نیست. حملاتی که به من صورت می گیرد، کمپینی که جانی دپ با کمک میلیون ها نفر برای انجام این کار علیه من راه اندازی کرده مرا شکنجه می دهد. در مورد اذیت و آزار و تحقیر، کمپینی که علیه من وجود دارد و هر روز در شبکه های اجتماعی دیده می شود و همین الان در دوربین های این دادگاه وجود دارد. هر روز من با این تروما زندگی می کنم. دست هایم می لرزد. با جیغ از خواب بیدار می شوم… دوستانم با قوانین غیرقابل توصیفی مواجهند برای اینکه مرا نترسانند، اینکه به من دست نزنند، مرا غافلگیر نکنند. شرکای زندگی ام قوانینی برای اینکه چطور به من دست بزنند دارند. در مورد پرسنل درمانی قوانینی داریم، متخصص زنانی که می روم. برای اینکه حمله وحشت یا تحریکی نداشته باشم. حتی هنگام تمرین برای یک نقش نیز این تروما را تجربه می کنم».

بیشتر بخوانید:

«عشق واقعی ابدی است!»؛ واکنش کاربران به شهادت کیت ماس در حمایت از جانی دپ

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • رابین خرداد ۶, ۱۴۰۱

  چقدر یک موجود می تونه پررو و وقیح باشه! خودش با تهمت هاش به جانی دپ موقع طلاق، مقاله دورغش در واشنگتن پست، ویدیوها و عکسهایی که برای Sun و TMZ فرستاد، دروغهاش در مورد کمک به خیریه و … تمام این سالها تلاش کرده وجهه جانی دپ رو خراب و خودش رو یک قهرمان خیر حامی قربانیان خشونت نشون بده و از دروغهاش استفاده تبلیغاتی بکنه برای پیشبرد حرفه بازیگری اش که عملا هیچ استعدادی هم توش نداره. حالا از ۷ میلیونی که جانی دپ رو تیغ زد بگذریم. جانی دپ بیچاره که تا سال ۲۰۱۹ رفتارهای این عوضی رو تحمل کرده بود و ازش شکایت نکرده بود. چطور اینقدر وقیحانه میگه من می خواستم زندگیم رو بکنم و جانی دپ نگذاشت؟! اگر الان منفور کل دنیا شده فقط و فقط نتیجه دروغگویی، زیاده خواهی، غرور و خودشیفتگی خودشه. بیچاره اون بچه اش که باید زیر دست این روانی بزرگ بشه. از این روانی و خودشیفته هیچ بعید نیست بعد از دادگاه بلایی سر بچه بیچاره بیاره تا به واسطه اون ترحم مردم رو جلب کنه.

  • کاملا با تک تک جملاتت موافقم خرداد ۷, ۱۴۰۱

   این امبر هرد چقدر وقیح هست.میخواد با گریه یی ک نشات گرفته از فیلمش هست قضیه رو ماستمالی کنه.لعنت به هر چی امبر صفت هست که باعث میشه ادمها به هم اعتماد دیگه نتونن کنن

 • هرکی شهریور ۲۷, ۱۴۰۲

  امبرهرد ….! جانی دپ داشت زندگیشو می‌کرد. تو نذاشتی!