الکسیس بلدل بازیگر سریال «سرگذاشت ندیمه» از حضور در فصل پنجم انصراف داد

الکسیس بلدل بازیگر سریال «سرگذاشت ندیمه» از حضور در فصل پنجم انصراف داد

الکسیس بلدل (Alexis Bledel) برای فصل پنجم «سرگذشت ندیمه» بازنخواهد گشت. بلدل که از اولین فصل آن در سال ۲۰۱۷، نقش شخصیت امیلی (آف­گلن) را در سریال داستان ندیمه بازی کرده است، روز جمعه در بیانیه‌ای گفت: «پس از فکر کردن زیاد، احساس کردم در این زمان باید از «داستان ندیمه» کنار بروم. من برای همیشه از بروس میلر برای نوشتن چنین صحنه های واقعی و پرطنینی برای امیلی و از Hulu، MGM، بازیگران و عوامل برای حمایتشان سپاسگزارم.»

بازیگر نقش امیلی در فصل پنجم «سرگذشت ندیمه» حضور ندارد

الکسیس بلدل در طول چهار سال حضور خود در «سرگذشت ندیمه» یک جایزه امی و چهار نامزدی برای بازی در اثر اقتباسی از رمان مارگارت اتوود ساخته بروس میلر دریافت کرد.

بازیگر نقش امیلی در فصل پنجم «سرگذشت ندیمه» حضور ندارد

«سرگذشت ندیمه» که چهارمین فصل آن از آوریل تا ژوئن ۲۰۲۱ پخش شد، الیزابت ماس به عنوان یک رهبر شورشی سرسخت به گیلیاد حمله می‌کند. اما خطراتی که او به جان می خرد چالش‌های غیرمنتظره و خطرناک جدیدی را به همراه دارد. تلاش او برای عدالت و انتقام، او را تهدید می کند و دوست داشتنی ترین روابط او را نابود می کند.

بازیگر نقش امیلی در فصل پنجم «سرگذشت ندیمه» حضور ندارد

امیلی، یک خدمتکار فراری و پناهنده در کاناداست. زمانی که او هنوز تحت حاکمیت گیلیاد بود به آفگلن معروف بود، آخرین بار او در فصل ۴ سریال «سرگذشت ندیمه» دیده شد، که طی آن شخصیت او با جون و سایر خدمتکاران سابق گروهی تشکیل می دهند تا از گیلیاد انتقام بگیرند.

همراه با ماس و الکسیس بلدل، در فصل چهارم «سرگذشت ندیمه» جوزف فاینس، ایوان استراهوفسکی، سمیرا وایلی، آن داود، مکس مینگلا، مدلین بروئر، او-تی فاگبنله، آماندا بروگل، بردلی ویتفورد و سام جیگر به ایفای نقش پرداختند. این سریال توسط میلر، وارن لیتلفیلد، ماس، دنیل ویلسون، فرن سیرز، اریک تاچمن، جان وبر، فرانک سیراکوزا، شیلا هاکین، کیرا اسنایدر و یاهلین چانگ تولید می‌شود.

بازیگر نقش امیلی در فصل پنجم «سرگذشت ندیمه» حضور ندارد

«سرگذشت ندیمه» داستان زندگی در ویران شهر گیلیاد است، جامعه ای تمامیت خواه در ایالات متحده. گیلیاد توسط یک رژیم بنیادگرا اداره می شود که با زنان به عنوان دارایی دولت رفتار می کند. گیلیاد با فجایع زیست محیطی و کاهش نرخ زاد و ولد مواجه است.
«سرگذشت ندیمه» بیانگر آن است که کنترل قانونی آزادی باروری زنان از نظر اخلاقی و سیاسی اشتباه است. رنج ندیمه‌ها مستقیماً ناشی از تمایل دولت گیلیاد به مالکیت و کنترل باروری زنان است.

بیشتر بخوانید:

نسخه نسوز کتاب «سرگذشت ندیمه» ساخته و به حراج گذاشته شد

ترسناک ترین اما هوشمندانه ترین قوانین حکومت گیلیاد در سریال «سرگذشت ندیمه»

منبع: variety
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود