رئیس بنیاد شهید کلاردشت دو تن از اهالی روستای خود را با داس مجروح کرد!

رئیس بنیاد شهید کلاردشت دو تن از اهالی روستای خود را با داس مجروح کرد!

محمد طهماسبی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کلاردشت در درگیری با یک زن و شوهر از اقوام خود با داس، آنها را راهی بیمارستان کرد. گفته می شود محمد طهماسبی و زن و شوهر مجروح شده اهل روستای پیمبور کلاردشت هستند. در این روستا ۱۴ خانوار زندگی می کنند که به شدت با هم اختلاف دارند. بزرگترین اختلافی که بین خانواده های این روستای توریستی وجود دارد، ماجرا ساخت مسجد در روستا بوده. اختلاف نظرها چنان بالا گرفته که اکنون این روستای کوچک دو مسجد در نقاط مختلف دارد. اما ظاهرا این تمام ماجرا نیست.

رئیس بنیاد شهید کلاردشت دو نفر را با داس مجروع کرد

محمد طهماسبی رئیس بنیاد شهید کلاردشت خارج از ساعات اداری در جاده ی سرسبز جنگلی توریستی نزدیک به روستایشان مسافرکشی می کند. ظاهرا حضور رضا دلفانی و زیور مهدیان، مجروحان درگیری، او را عصبانی می کند. این زن و شوهر که گفته می شود از لحاظ اقتصادی مشکلاتی داشتند، برای کسب درآمد اقدام به مسافرکشی در همان جاده ای می کنند که محمد طهماسبی در ایام تعطیل، در آن کار می کند.

رئیس بنیاد شهید کلاردشت دو نفر را با داس مجروع کرد

محمد طهماسبی درگیری را با فحاشی و فریاد شروع می کند و در نهایت با داس خود به این زوج آسیب می زند. او ابتدا رضا دلفانی را مورد ضرب قرار داده و بعد زیور مهدیان را مجروح می کند. طهماسبی با داس به دست ها و سر آنها ضربه زده است. گفته می شود در این درگیری پسر طهماسبی هم با او همکاری کرده است. در نهایت نیروی انتظامی او را دستگیر کرده و به کلانتری تحویل داده است. آن زوج راهی بیمارستان شدند و بر اساس شنیده ها، حال عمومیشان خوب است.

رئیس بنیاد شهید کلاردشت دو نفر را با داس مجروع کرد
مسجد روستای پیمبور

طهماسبی معتقد است این درگیری به خاطر اختلاف های آنها در گذشته بوده است. او گفته است که این زوج پیش از این با پرونده سازی و ورود به زمین شخصی او به دنبال تخریب اعتبار او به عنوان رئیس بنیاد شهید بودند. ظاهرا این سابقه تنش و درگیری بین آنها باعث این دعوا و ضرب و جرح شده است. طهماسبی با حکم مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، از سمت خود برکنار شد و رئیس بنیاد شهید شهرستان چالوس، نقی محمودی، با حفظ سمت خود، جانشین محمد طهماسبی شد.

رئیس بنیاد شهید کلاردشت دو نفر را با داس مجروع کرد

روستای پیمبور که به بهشت کلاردشت هم معروف است، به خاطر وضعیت آب و هوایی مناسب در فصل گرما و پوشش گیاهی منحصر به فردش همواره مورد توجه مسافرین بوده و منطقه ای توریستی محسوب می شود. ظاهرا با رسیدگی به جاده محلی سرسبز آن تردد مسافرین در این منطقه افزایش پیدا کرده است، که خود فرصتی را برای کسب درآمد اهالی این منطقه فراهم کرده.

بیشتر بخوانید:

ماجرای درگیری نماینده زن مجلس با مأموران قانون هنگام دستگیری برادرش + ویدئو

درگیری حسن عباسی با دانشجوی عصبانی دانشگاه علامه طباطبایی + ویدیو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

 • شاهد عینی خرداد ۹, ۱۴۰۱

  ۱. محمد طهماسبی فقط در روزهای تعطیل مسافرکشی نمیکرد! بلکه در روزها و ساعات اداری هم این کار را میکرد!!

  ۲. او با وجود مخالفت منابع طبیعی، به گرداندن مسافر با خودرو در مناطق ممنوعه، اقدام کرده و بارها مورد بازخواست این اداره قرار گرفته بود

  ۳. زیور مهدیان از تورگردان با سابقه و مورد اعتماد گردشگران است و محمد طهماسبی با ورود به عرصه ای که در آن تجربه و تخصصی ندارد باعث اخلال در جذب گردشگر در این روستا شده است

  ۴. فحاشی رکیک و توهین به ناموس و تهدید به قتل از عباراتی است که محمد طهماسبی در خلال درگیری به زیور مهدیان و رضا دلفانی در حضور فرزندشان گفته و عفت عمومی فضای این روستای شهید پرور را زیر سوال میبرد!

  ۵.علت جرات محمد طهماسبی به توهین و تهدید و تهمت و افترا به مضروبان(زیور و رضا) اتکاء او به دو قاضی در خانواده اش میباشد و این مسئله را صراحتا به زبان میاورد! (برادرش صادق و دامادش -امینی)

  ۶. محمد طهماسبی پیش از درگیری با زیور و رضا نیز از قبل جلوی مسجد بصیرت با عده ای دیگر درگیر شده بود و پس از آن هم در جنگل با عده ای دیگر(!!!) و درگیری او با زیور و رضا درگیری سوم او در آن روز بوده است

  ۷. به گفته مضروب از قبل محمد طهماسبی به او گفته بود حضور شما برای گردشگران جذابتر است و مانع کسب سود بیشتر برای وی میشود و باید کار را تعطیل کنند تا او به منفعت بیشتری دست یابد!! (این در حالی است که محمد طهماسبی کارمند دولت در مقام ریاست بنیاد شهید محسوب میشد)

  ۸. ادعای مطرح شده در متن از طرف محمد طهماسبی در بیان علت درگیری کذب محض است و اگر شکایتی بین طرفین وجود داشته از طرف خود او بود و شاکی خودش میباشد!
  همچنین هیچ اختلاف قدیمی بین طرفین نبوده و ورود به زمین شخصی رخ نداده است. این درگیری ارتباطی به مسجد محل ندارد

  ۹. روستای پیمبور در زمان دفاع مقدس ۱۴ خانوار بوده و با افزایش جمعیت نیاز به مسجد جدید پیدا کرده است.

  ما اهالی شهید پرور روستای پیمبور انتظار داریم خبرگذاری رسمی جمهوری اسلامی ایران نسبت به انتشار حقیقت بیش از این حساس بوده و در جهت کسب اطلاعات مطابق با واقع تلاش کند تا منافقان به خود اجازه جولان در فضای غبارآلود را ندهند

  با تشکر