اجرای غیرمنتظره جانی دپ در کنسرت گیتاریست مشهور پس از پایان دادگاه جنجالی + ویدیو

اجرای غیرمنتظره جانی دپ در کنسرت گیتاریست مشهور پس از پایان دادگاه جنجالی + ویدیو

جانی دپ دادگاه رسیدگی به دعوای حقوقی او و امبر هرد را ترک کرده و به بریتانیا پرواز کرد، جایی که وی با اجرای خود در کنسرت جف بک در اجرای این چهره افسانه ای نواختن گیتار در روز یکشنبه، حاضران در کنسرت را غافلگیر کرد. دپ شب یکشنبه را روی صحنه گذراند، پس از آنکه ظاهراً مستقیماً از ایالات متحده به سالن تئاتر شهر شفیلد پرواز کرد تا همراه با بک، آهنگ Isolation از جان لنون را اجرا کنند. یکی از کاربران اینستاگرامی که در کنسرت حضور داشته و بخش هایی از خوانندگی و اجرای بازیگر فرانچایز دزدان دریایی کاراییب را ضبط کرده در این باره نوشته است: «اصلاً انتظارش را نداشتم…. فکر می کردم در دادگاه است اما اکنون او در شفیلد و در کنار جف بک است».

اجرا و خوانندگی جانی دپ در کنسرت گیتاریست مشهور پس از پایان دادگاه

کاور این ترانه به طور رسمی توسط دپ و بک در سال ۲۰۲۰ منتشر شد و اخیراً به خاطر جنجالی شدن دادگاه جانی دپ و امبر هرد بار دیگر مورد توجه قرار گرفته است. بک و دپ آهنگ های What’s Going On از ماروین گای و ‘Little Wing از جیمی هندریکس را نیز شب گذشته اجرا کردند. گفته می شود که جانی دپ اکنون در بریتانیاست تا مانند چند هفته قبل، پروژه کاریش را انجام داد. دپ و بک ۷۷ ساله در دوران شیوع کرونا چندین بار با هم آهنگ ضبط کرده و اجرا داشته اند. دپ در گروهی گیتار می نوازد که آلیس کوپر و جوی پری از گروه Aerosmith نیز در آن حضور دارند، گروهی که خون آشام های هالیوود (Hollywood Vampire) نامیده می شود. در جریان دادگاه جانی دپ و امبر هرد، پل مک کارتنی چهره افسانه ای موسیقی راک بریتانیا و جهان از دپ ۵۸ ساله حمایت کرد.

مک کارتنی فیلمی که دپ برای گروه بیتلز در سال ۲۰۱۲ ساخته بود را در کنسرتش در اورلاندو منتشر کرد. او در این کنسرت آهنگ My Valentine از آلبوم Kisses on the Bottom در سال ۲۰۱۲ را اجرا کرد در حالی که ویدیو آن حاوی تصاویر دپ و ناتالی پورتمن بود. دادگاه شکایت جانی دپ از امبر هرد روز جمعه و پس از شش هفته نفسگیر به پایان رسید. این دادگاه زمانی آغاز شد که دپ از هرد شکایت کرده و مدعی شد که در سه مورد به او افترا زده شده و خواستار دریافت ۵۰ میلیون دلار غرامت شد. در مقابل نیز هرد که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ همسر دپ بوده خواستار دریافت ۱۰۰ میلیون دلار غرامت شده است. رأی دادگاه طی روزهای آینده توسط هیئت منصفه دادگاه که مشغول شور و بررسی اسناد و اظهارات شاهدان هستند، اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

 

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود