ستاره غنایی تیم فوتبال آرسنال پس از آشنایی با دختری مراکشی مسلمان شد

ستاره غنایی تیم فوتبال آرسنال پس از آشنایی با دختری مراکشی مسلمان شد

توماس پارتی (Thomas Partey) فوتبالیست ملی پوش تیم غنا و باشگاه آرسنال به دین اسلام گرویده است. در شبکه های اجتماعی تصاویری از پارتی منتشر شده در حالی که یک جلد قرآن مجید را همراه با گواهی ازدواجش در شهر لندن در دست دارد. ستاره سابق تیم اتلتیکو مادرید گفته است که نامزد مراکشی اش مهم ترین نقش را در تشرف او به دین اسلام داشته است. این ستاره ۲۸ ساله دنیای فوتبال پس از ماه ها تحقیق در مورد دین اسلام در لندن، از مسیحیت به اسلام گروید. پارتی گفته است که نامزد مراکشی خود را بسیار دوست داشته و برای شادی او هر کاری خواهد کرد. گفته می شود که نامزد مراکشی توماس پارتی، سارا بلا (Sara Bella) نام دارد و در هفته های اخیر ویدیوهایی از این دو در کنار هم منتشر شده است.

توماس پارتی بازیکن آرسنال مسلمان شد

ماه گذشته بود که سارا بلا در حساب تیک تاکی خود ویدیوهایی رمانتیک از خود و پارتی منتشر کرد. بازیکن خط میانی آرسنال در سال ۲۰۲۰ از اتلتیکو مادرید اسپانیا به این تیم لندنی پیوست. از زمان پیوستن به توپچی های لندن، ستاره غنایی به خاطر آسیب دیدگی های متعدد نتوانسته با شرایط لیگ برتر وفق پیدا کند و بسیاری از بازی های تیمش را از دست داده است. با این وجود، پارتی در ماه های اخیر شرایط بهتری داشته و در ماه فوریه توانست عنوان بازیکن ماه تیم آرسنال را کسب کند. پارتی ۲۷ ساله اکنون یک قرارداد چهار ساله بسیار لوکس ۴۵ میلیون پوندی با دستمزد حدود ۲۰۰,۰۰۰ پوندی در هفته با تیم آرسنال امضا کرده که در آخرین روز و ساعات نقل و انتقالات تابستانی به امضا رسیده و بدین ترتیب رویای پارتی برای آمدن به لیگ برتر انگلیس و بازی در ورزشگاه امارات به حقیقت پیوست.

توماس پارتی بازیکن آرسنال مسلمان شد

توماس پارتی بازیکن آرسنال مسلمان شد

خبر گرویدن توماس پارتی به اسلام تنها چند هفته پس از آن رسانه ای می شود که کلارنس سیدورف ستاره سابق تیم های فوتبال آث میلان و تیم ملی هلند نیز از تغییر دین و مسلمان شدن خود خبر داده بود.

بیشتر بخوانید:

توماس پارتی ؛ از نداشتن پول برای گرفتن ویزا تا دستمزد هفتگی ۲۰۰,۰۰۰ پوندی در آرسنال

کلارنس سیدورف مسلمان شد؛ با همسر ایرانی ستاره فوتبال هلند آشنا شوید

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود