زنی که جرارد پیکه با او به شکیرا خیانت کرده کیست؟

زنی که جرارد پیکه با او به شکیرا خیانت کرده کیست؟

جرارد پیکه همواره فوتبالیست جنجالی بوده و اخیراً نیز بار دیگر به خاطر خیانتش به شکیرا و داشتن رابطه با زنی دیگر خبرساز شده است. افشای این خیانت باعث شده که شکیرا اعلام کند از همسر مشهورش جدا می شود و این دو در بیانیه ای طلاقشان را علنی کرده اند. در این شرایط بسیاری می گویند ماجرای خیانت پیکه به شکیرا به چند هفته قبل بازگشته و اکنون مدتی است که پیکه در آپارتمانی مجردی زندگی می کند. لورنا وازکز و لورا فا از روزنامه اسپانیایی El Periodico که ماجرای خیانت پیکه به شکیرا را اولین بار رسانه ای کردند، تایید کرده اند که پیکه با دختری جوان و بلوندی ۲۰ ساله دیدار داشته که دانشجو بوده و میزبان مراسمات در بارسلونا است.

زنی که پیکه با او به شکیرا خیانت کرده کیست؟

تاکنون هیچ اطلاعات دیگری در مورد این دختر که باعث شده ستاره بارسلونا به همسر کلمبیایی خواننده اش خیانت کند منتشر نشده است، هر چند پیش تر شایعاتی در مورد رابطه پیکه با مادر گاوی، ستاره جوان باشگاه بارسلونا، وجود داشت که بعداً تکذیب شدند. بر اساس گزارش روزنامه El Periodico، پیکه چندین بار با این دختر جوان دیده شده و شکیرا نیز از ماجرا مطلع شده است. اکنون خبر می رسد که در کمتر از ۴۸ ساعت پس از اعلام جدایی اش از جرارد پیکه، شکیرا در حساب اینستاگرامی خود کریس ایوانز و هنری کاویل را دنبال کرده است. پیش از این بارها گفته شده بود که هنری کاویل به شکیرا علاقه داشته است در حالی که در حال حاضر با ناتالی ویسکوسو رابطه دارد. بعد از دنبال کردن ایوانز و کاویل در اینستاگرام توسط شکیرا، بسیاری از کاربران شبکه های مجازی گفته اند که شریک زندگی بعدی خواننده آهنگ مشهور Waka Waka یکی از این دو خواهد بود.

زنی که پیکه با او به شکیرا خیانت کرده کیست؟

شکیرای ۴۵ ساله و پیکه ۳۵ ساله از سال ۲۰۱۱ با هم زندگی کرده و دو پسر دارند. این دو مدت کوتاهی قبل از جام جهانی آفریقای جنوبی در سال ۲۰۱۰ با هم آشنا شدند، وقتی پیکه در موزیک ویدیوی Waka Waka حضور یافت که آهنگ رسمی مسابقات بود. شکیرا برای تشکیل خانواده با ستاره بارسلونا به این شهر نقل مکان کرده بود و اکنون دو پسر به نام های ساشا و میلان دارند. به نظر می رسد رابطه این دو در ماه های اخیر پرتنش بوده و والدین همکلاسی های فرزندان این دو گفته اند که نه پیکه و نه شکیرا مدتی است با هم به دنبال فرزندانشان نیامده اند. همچنین ادعا شده است که شکیرا  در ماه می دو پسرش را برای تعطیلات خانوادگی به ایبیزا برده اما پیکه به آن ها نپیوسته است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود