اولین تریلر سریال رازآلود ۱۸۹۹ ؛ تازه ترین اثر خالقان سریال محبوب Drak + ویدیو

اولین تریلر سریال رازآلود ۱۸۹۹ ؛ تازه ترین اثر خالقان سریال محبوب Drak + ویدیو

سرویس نتفلیکس تریلر جدیدی از سریال حماسی رازآلود جدید خود با نام ۱۸۹۹ منتشر کرده است، سریالی که خالقان آن همان کسانی هستند که سریال علمی تخیلی آلمانی Dark را ساختند. داستان سریال ۱۸۹۹ در یک فضای تاریخی روایت شده و در مورد سفر دریایی یک کشتی به نام Kerberos است که مهاجران اروپایی را از لندن به نیویورک سیتی می برد تا زندگی تازه ای را تجربه کنند. اما وقتی آن ها با یک قایق سرگردان دیگر متعلق به مهاجران روبرو می شوند که ماه ها از مفقود شدن آن می گذرد، سفر آن ها پیچشی تاریک و غیرمنتظره به خود می گیرد.

اولین تریلر سریال 1899 از خالقان سریال آلمانی Dark

اکنون نتفلیکس یک تیزر تریلر جدید از سریال ۱۸۹۹ منتشر کرده که تصویرسازی خیره کننده ای از این سریال تاریخی چند زبانه را نشان می دهد. خالقان سریال ۱۸۹۹ دو فیلمساز آلمانی به نام های باران بو اودار و جانتی فریز هستند که با موفقیت جهانی سریال Dark به شهرت رسیدند. این دو اخیراً فاش کرده اند که سفر در زمان بخشی از داستان سریال جدیدشان نیست زیرا قصد تکرار فرمول موفق قبلی را ندارند. با این وجود، این دو فیلمساز آلمانی قول داده اند که رازهای متعددی برای بینندگان در مورد هر شخصیت سریال ۱۸۹۹ وجود دارد که باید رمزگشایی و کشف شوند، رازهایی که در تریلر منتشر شده نیز به آن ها اشاراتی ضمنی شده است.

اولین تریلر سریال 1899 از خالقان سریال آلمانی Dark

نتفلیکس تاکنون تاریخ انتشاری برای سریال ۱۸۹۹ اعلام نکرده است اما مخاطبان می توانند انتظار انتشار این سریال در سال جاری را داشته باشند. در اوایل تریلر شاهد معرفی شخصیت مائورا فرانکلین با بازی امیلی بیشام بازیگر انگلیسی هستیم در حالی که انگیزه ها و منطق حضور مسافران روی کشتی را به چالش می کشد. در ادامه برخی تصویرسازی های سمبلیک گیج کننده و فضایی تاریک را می بینیم، عناصری که به وفور در سریال Dark دیده بودیم.

بیشتر بخوانید:

هر آنچه که باید در مورد سریال Dark در آستانه انتشار فصل سوم و پایانی بدانید [قسمت اول]

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود