روایت احساسی جنیفر لوپز از عشقش به بن افلک: «این بهترین دوران زندگی من است»

روایت احساسی جنیفر لوپز از عشقش به بن افلک: «این بهترین دوران زندگی من است»

جنیفر لوپز در مورد رابطه عاشقانه اش با بن افلک و برنامه این دو برای «تشکیل خانواده» با یکدیگر در یک مصاحبه احساسی سخن گفته و با اشتیاق از «عشق عمیق» خود و افلک به هم گفته است. این خواننده و بازیگر ۵۲ ساله در حالی که در مورد رابطه اش با بازیگر سرشناس هالیوودی صحبت می کرد نمی توانست لبخند را از صورتش دور نگه دار، مصاحبه ای که روز پنج شنبه با برنامه Good Morning America و شش هفته پس از تایید نامزدی اش برای بار دوم با افلک داشت. جنیفر لوپز که اولین بار در سال ۲۰۰۲ با بن افلک اکنون ۴۹ ساله نامزد کرد، تایید کرده است که از زمان بازگشت به رابطه با این ستاره هالیوودی در می ۲۰۲۱ «بهترین دوران زندگی» اش را سپری می کند، ۱۷ سال پس از اینکه این و از هم جدا شده و به نامزدی اولشان پایان دادند.

جنیفر لوپز از عشق عمیق خود و بن افلک می گوید

لوپز در مورد رابطه عاشقانه خود با بن افلک می گوید: «این بهترین دوران زندگی من است. حرفه ام را دوست دارم اما چیزی رضایت بخش تر از توانایی تشکیل یک خانواده با کسی که عمیقاً دوستش دارم نیست، کسی که به اندازه بسیار زیادی نسبت به خانواده و همدیگر تعهد دارد». لوپز که از ازدواجش با همسر سابق خود، مارک آنتونی، دو فرزند دارد و در سپتامبر پیش رو مادرخوانده سه فرزند بن افلک با همسر سابقش جنیفر گارنر می شود، در ادامه تصریح کرد که او ایده آینده و چیزی که او و افلک می توانند بسازند را دوست دارد اما خاطرنشان کرد که دوست دارد از لحظه لذت ببرد و تا جایی که می تواند در این موقعیت حضور واقعی داشته باشد.

جنیفر لوپز از عشق عمیق خود و بن افلک می گوید

اما در حالی که لوپز از به اشتراک گذاشتن دیدگاه هایش نسبت به رابطه عاشقانه اش با بن افلک به وضوح خوشحال بود، در جریان مصاحبه اش با Good Morning America احساساتی شد وقتی از یک ابتکار اقتصادی ۱۴ میلیارد دلاری برای کارآفرینان لاتین تبار صحبت کرد. این ابتکار با همکاری موسسه گلدمن ساکس و سازامن غیرانتقاعی گرامین آمریکا راه اندازی شده و کمک های مالی را در اختیار زنان کم درآمد لاتین تبار قرار می دهد که قصد دارند کسب و کارهای جدید راه اندازی کنند. جنیفر لوپز که در محله برانکس توسط مهاجرانی پورتوریکویی بزرگ شد به گریه افتاد در حالی که از اهمیت این ابتکار مالی و تاثیر مثبتی صحبت کرد که به باور او می تواند روی زندگی افرادی داشته باشد که با بی عدالتی های بسیار مواجه شده اند.

جنیفر لوپز از عشق عمیق خود و بن افلک می گوید

وی در حالی که نمی توانست اشک هایش را کنترل کند گفت: «برایم مهم است. وقتی کمی مسن تر می شوید، معنای پشت چیزها را می فهمید و به اندازه کافی شاهد چیزهایی بوده اید… دشواری های خودتان را داشته اید. به اندازه کافی بی عدالتی دیده اید. انگار این کشور به عشق و مثبت گرایی بیشتری نیاز دارد و کسانی که می خواند کارهای خوبی انجام دهند و با هم مبارزه نمی کنند و دست همدیگر را می گیرند. این برام من مهم است». او در ادامه افزود که به لاتین تبار بودن خودش افتخار می کند. علیرغم صحبت فراوان در مورد عشقش به بن افلک، لوپز در مورد برنامه هایشان برای عروسی با هم چیزی نگفت اما خاطرنشان کرد که این دو می خواهند هر چه سریع تر ازدواج کنند و دارند در مورد یک مقصد یا یک ازدواج استوایی با هم صحبت می کنند.

جنیفر لوپز از عشق عمیق خود و بن افلک می گوید

یک منبع نزدیک به افلک و لوپز گفته است: «آن ها بی صبرانه می خواهند باقی عمرشان را تا ابد در کنار هم، و عمیقا در عشق بگذرانند». لوپز و افلک نامزدی شان را در آوریل سال جاری اعلام کردند، بعد از اینکه لوپز با یک حلقه سبز رنگ بزرگ در انگشت حلقه اش دیده شد و بسیاری از نامزدی قریب الوقوع این دو خبر دادند. چند روز بعد بود که جنیفر لوپز مدعی شد بن افلک از او خواستگاری کرده و این لحظه را «رمانتیک ترین چیزی که می توانستم تصور کنم» توصیف کرد.

جنیفر لوپز از عشق عمیق خود و بن افلک می گوید

لوپز در مورد خواستگاری شبانه بن افلک از خود گفت: «آیا می توانید تصور کنید که بزرگ ترین رویایتان به حقیقت بپیوندد. شنبه شب وقتی در محبوب ترین جایم در این کره خاکی [وان حمام] بودم، عشق زیبایم روی زانوهایش خم شد و از من خواستگاری کرد. کاملاً غافلگیر شدم و همزمان به چشم هایش نگاه کرده و گریه می کردم در حالی که سخت تلاش داشتم این واقعیت را بپذیرم که بعد از ۲۰ سال این اتفاق دوباره دارد رخ می دهد. کاملاً زبانم بند آمده بودو او گفت: این یعنی بله؟ من گفتم بله البته که این یعنی بله. به شدت داشتم می خندیدم و اشک روی صورتم جاری شده بود. به شدت احساس خوشحالی و شعف می کردم. چیز بزرگی نبود اما رمانتیک ترین چیزی بود که می توانستم تصورش را بکنم… یک شنبه شبی آرام در خانه. دو نفر قول می دهند که همیشه در کنار هم باشند. دو فرد بسیار خوش شانس که شانس دومی برای عشق واقعی پیدا کرده اند. سبز همیشه رنگ شانس من بوده و اکنون قطعاً برای همیشه چنین خواهد بود».

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود