دادگاه روسیه حکم نهایی داد: سردار آزمون پدر یک دختر روس است!

دادگاه روسیه حکم نهایی داد: سردار آزمون پدر یک دختر روس است!

چندی پیش یکی از خبرگزاری های روسیه از حاشیه اخلاقی مهاجم ملی پوش باشگاه لورکوزن، سردار آزمون، ادعاهایی مطرح کرد که بر اساس آن این فوتبالیست مشهور را پدر یک فرزند ناخواسته عنوان کرده بود.

بالاخره پس از کشمکش های حقوقی این دختر روس که ادعا می کرد سردار آزمون پدر دخترش است، رای دادگاه صادر شد و سردار آزمون پدر این دختر اعلام شد؛ دختری که گویا مبتلا به نوعی بیماری مغز و اعصاب است.

حالا وقت آن رسیده که سردار نفقه الیا (دختر روسی که سردار با او در رابطه بوده است) و فرزند خود را بدون کم و کاست پرداخت کند!

همه چیز در دادگاه به ضرر سردار آزمون!

آندری دمیتریف، وکیل آلیا، در گفت‌وگو با سایت اسپورت اکسپرس گفت:

«همه چیز به نفع ما و به‌خوبی پیش رفت. دادگاه روز جمعه در این مورد قانع شد و در خصوص احراز پدر این فرزند و لزوم پرداخت نفقه تصمیم‌گیری کرد. تمامی جلسات استماع در پرونده مذکور پایان یافته است و حالا قاضی تصمیم می‌گیرد. اگر طرف دوم پرونده آزمون در ۳۰ روز آینده هیچ درخواست تجدید نظر نکند، رأی لازم‌الاجرا خواهد بود. اگر درخواست استیناف مطرح شود، پرونده در دادگاه شهر سن‌پترزبورگ بررسی می‌شود و موارد فوق تأیید خواهد شد.»

«طرف دوم پرونده هیچ دلیل قابل قبولی نداشت و در جلسات حاضر نشد. دادگاه بر همین مبنا کاملاً به نفع ما رأی داد.»

وکیل آلیا در مصاحبه با اکسپورت اکسپرس روسیه، گفت:

«قاضی نسبت به احراز حق پدر و مادری و گرفتن نفقه قانع شده و رای صادر شده است.»

این وکیل پیش از این هم گفته بود:

«آزمون از حضور در روسیه و انجام آزمایش‌های لازم خودداری کرده و وکیل او در دادگاه حاضر می‌شود. آن‌ها می‌گویند سردار نمی‌تواند به دلیل حضور در مسابقات به روسیه بیاید.»

وی در ادامه افزود:

«بعد از صدور رای، یک فرصت ۳۰ روزه برای تجدیدنظر وجود دارد. اگر درخواست استیناف نباشد، تصمیم اجرا می‌شود. اگر هم چنین درخواستی بیاید، پرونده همچنان در دادگاه شهر سنت‌پترزبورگ قابل بررسی است.

عدم حضور سردار در دادگاه

وی گفت:

«آنها استدلال می‌کنند که آزمون نمی‌تواند به دلیل مشکلات سفر هوایی و حضور در مسابقات به روسیه بیاید.»

این وکیل همچنین درباره احتمال ممنوع الورود بودن مهاجم ایران به روسیه به خاطر جلسات دادگاه هم تصریح کرد:

«فکر نمی‌کنم چنین چیزی باشد اما اگر رای صادر و بدهی نفقه مشخص بشود، ممکن است فرد بدهکار از روسیه ممنوع الخروج بشود. یعنی ورود به روسیه بدون مشکل است اما برای خروج این‌طور نخواهد بود.»

به نقل از یکی از رسانه‌های روسی از وکیل روسی، سردار آزمون حاضر به پرداخت نفقه برای دختر تازه متولد شده اش نیست. به همین دیل، الیا با شکایت از سردار آزمون به دادگاه، درخواست رقم ۷۰۰ هزاردلاری برای نفقه دارد. رسانه‌های روسی از آن موضوع به عنوان بیشترین نفقه‌ای که قرار است در تاریخ برگزار شود یاد کردند.

بیماری دختر سردار آزمون

به ادعای یکی از رسانه های روسیه، دخترمتولد شده که ادعا می‌شود دخترسردار آزمون است، بیمار است، ولی سردار آزمون حاضر به پرداخت هزینه درمان او نمی‌شود. الیا این بار خودش وارد میدان شده و گفته تعجب می‌کند که سردار آزمون، سگش را با جت شخصی به مسافرت می‌برد، ولی حاضر نیست هزینه درمان دخترش را بپردازد.

الیا دختر روس در این زمینه گفت:

«در پاییز، من و سردار در مورد این وضعیت صحبت کردیم و برنامه ریزی کردیم که بر سر شرایطی که برای همه راحت باشد، توافق کنیم، اما تاکنون حتی یک پیشنهاد از او دریافت نکرده ایم. فکر می‌کنم او قبل از ترک روسیه فقط برای گرفتن زمان وعده می‌دهد و می‌گوید: “همه چیز خوب خواهد شد” و “من کمک خواهم کرد. »

زیر بار نرفتن سردار آزمون!

او همچنین گفته است:

«اما حتی در حال حاضر نیز باید به معنای واقعی کلمه برای کمک از او التماس کنیم! پول با تاخیر زیادی منتقل می‌شود و به طور کلی گرفتن مطالبات مالی از او بسیار دشوار است. به عنوان مثال، در ماه دسامبر ۵۰ هزار روبل برای اقدامات پزشکی که متخصص مغز و اعصاب برای دخترم تجویز کرده بود، درخواست کردم.»

«من فقط دو هفته بعد در شرایط گزارش کامل، کل مبلغ کمتر از ۵۰ هزار روبل باشد، موفق به دریافت پول شدم. خدا را شکر اکنون توانسته ایم درمان را شروع کنیم، اما چنین نگرشی نسبت به سلامتی کودک به سختی به این معناست که سردار آماده کمک داوطلبانه به او باشد. در حالی که سگش با جت شخصی در حال پرواز است، دخترش دو هفته است که منتظر پول برای درمان است… به نظر می‌رسد اینجا همه چیز مشخص است و به احتمال زیاد پرونده باید در دادگاه به پایان برسد.»

سردار آزمون و همسرش

شروع رابطه با آلیا

طبق گزارشات یک سایت روسی، آلیا در سال ۲۰۱۸، زمانی که سردار در روبین کازان بوده، با او در رابطه بوده است و دخترشان در ماه می ۲۰۲۱ به دنیا آمده است. اما سردار آزمون قبول نمی کند. به همین علت، او دادخواستی را علیه سردار آزمون تنظیم کرده تا بتواند از او نفقه بگیرد.

دختر روسی مدعی است که سردار آزمون با وجود فرستادن ماهانه ۱۲ هزار روبل (این مبلغ که خرج زندگی یک ماه یک بچه است) برای مادر بچه، مسئولیت فرزند متولد شده را نمی پذیرد. آلیا با استخدام وکلا در تلاش است تا سردار آزمون با پذیرفتن مسئولیت بچه، بتواند یک نفقه قابل توجه که معادل ۲۵% دستمزد این مهاجم ایرانی است را دریافت کند. سردار آزمون در زنیت سالیانه ۳ میلیون یورو دریافت می کرد و آلیا می خواهد ۷۵۰ هزار یورو از آزمون بگیرد.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را بخوانید:

سردار آزمون با قراردادی ۵ ساله به بایر لورکوزن پیوست

لایو اینستاگرامی سردار آزمون با اسب های فراوان و میلیاردی‌اش + ویدیو

شوک به فوتبال ایران؛ ادعای یک زن روس درباره بچه دار شدنش از سردار آزمون!

آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست؟

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • hh خرداد ۲۲, ۱۴۰۱

    گروه رو.ز.ی.اتو این روزا : قضیه امبر که تموم شد. مطلبمون ته کشید. چیز دم دست برای برا.نگیخته کردن فمی.نیست ها هم نداریم. بازدید سایت بیاد پایین تبلیغات کم میشه سودمون کم میشه. چه غل.ط.ی بکنیم حالا ؟ آها. حا.شیه ساز.ی و پرداختن به حا.شیه خیلی خوبه ! هر اتفاقی افتاد بزر.گش میکنیم و بعد هم با چندتا مطلب پر حا.شیه کار.ب.رای سایت رو داخ.ل کامنت ها به جون هم می.ندازیم. هرکی هم کام.نت مخا.لف گذاشت و انت.قاد کرد به جای توجه به انت.قادات کام.نتشو حذ.ف میکنیم (کام.نت. قبلی بنده) به جای حل مسئله صورت مسئله رو پاک میکنیم. گو.ر با.با.ی شع.و.ر مخاط.ب !”
    روز.یا.تو میفهمی ما مخاطبات دلسوزتیم یا نه ؟ انتقادا رو میشنوی ؟ کلا داری حا.شی.ه میری. صد رحمت به رو.ز.یاتو قبلی !!
    هرچقدر دیجی.اتو و ویجی.اتو داخل سطح مطالب و احترام به مخاطب پیشرفت کردن روزی.اتو در حال پسرفته. چه وضعشه ؟