افشاگری جدید رسانه های اسپانیایی از هویت دختری که باعث جدایی پیکه و شکیرا شد

افشاگری جدید رسانه های اسپانیایی از هویت دختری که باعث جدایی پیکه و شکیرا شد

به نظر می رسد که جنجال های جدایی شکیرا و جرارد پیکه تمامی ندارد. اول از همه اینکه گفته می شود شکیرا با استخدام تیمی از کارآگاهان خصوصی که هر حرکت پیکه را دنبال کرده و او را قدم به قدم تعقیب می کردند به خیانت او پی برده است. در برنامه تلویزیونی El gordo y la flaca فاش شده که شکیرا اکنون تصاویر پیکه در کنار زنی که با او به وی خیانت کرده را در اختیار دارد اما به این دلیل که برای گرفتن این عکس ها پول داده و بخشی از زندگی خصوصی اش هستند، قصد ندارد این تصاویر را منتشر کند. در روزهای اخیر گفته شده است که پیکه در ماه های اخیر با دختری ۲۲ ساله که مدل، دانشجو و حتی گارسن در کافه است و گونه هایی برجسته و موهایی بلوند دارد رابطه داشته است.

افشاگری های جدید در مورد هویت زنی که باعث جدایی پیکه و شکیرا شده است

روزنامه El Periodico که مهم ترین نقش را در خبررسانی در مورد شایعات خیانت جرارد پیکه به شکیرا دارد می گوید که این دختر ظاهراً ۲۲ ساله که اول اسم او حرف C است دوست نامزد ریکی پوچ (جما ایگلسیاس) از دیگر بازیکنان تیم بارسلوناست و این دو احتمالاً از طریق همین بازیکن و نامزدش به هم معرفی شده اند. در شرایطی که هر شبکه تلویزیونی و بنگاه خبری سعی دارد اطلاعاتی در مورد عشق جدید جرارد پیکه فاش کند، برنامه تلویزیونی Telecinco show حروف اول اسم وی را C.M. اعلام کرده و ظاهراً به دلیل آشنایی مجری برنامه با وی توانسته تماس تلفنی ۱۵ دقیقه ای با او داشته باشد.

افشاگری های جدید در مورد هویت زنی که باعث جدایی پیکه و شکیرا شده است

لارا رویژ مجری این برنامه که از دوستان این زن است در مورد ماجرا می گوید: «او به شدت به خاطر همه این شایعات به هم ریخته است، او فکر نمی کرد که این اطلاعات فاش شوند. او بدون اینکه بخواهد در این ماجرا وارد شده است و می خواهد واقعیت را از نگاه خودش بگوید. او می خواهد همچنان هویت خود را مخفی نگه دارد اما به ما اجازه داده گفتگویی که با او داشته ایم را به صورت متنی منتشر کنیم».

خانم C.M. در مورد رابطه ادعایی خود با جرارد پیکه گفته است: «باید شفاف سازی کنم که هرگز جرارد پیکه را شخصاً ندیده و نمی شناسم، آن ها بدون هیچ معنایی مرا به او ارتباط داده اند زیرا توصیف های آن ها از دختر محتمل شبیه من بوده است  و این نقش را به من داده اند با استفاده از این موضوع که من در شبکه های اجتماعی فعالیت ندارم زیرا مشغول دادن امتحان های نهایی ام هستم. من نیستم و او [عشق جدید پیکه] را نمی شناسم پس لطفاً مرا به حال خودم بگذارید. مردم دارند به خاطر کار هایی که نکرده ام به من حمله می کنند، هر چیزی که با اسم من مطرح شود با شکایت حقوقی مواجه خواهد شد… اصلاً نمی دانم که چرا مرا وارد این ماجرا کرده اند».

افشاگری های جدید در مورد هویت زنی که باعث جدایی پیکه و شکیرا شده است

دختری که نام او به عنوان عشق جدید پیکه مطرح شده و حتی مشخصات ظاهری او نیز فاش شده اند در ادامه تصریح می کند: «حدس می زنم به این خاطر که نیاز دارند کسی را داشته باشند که موضوع را تغییر داده و همه را گیج کنند [این کار را انجام داده اند]، اگر چه بر اساس آن چیزی که به من گفته اند این است که دختر واقعی به زودی معرفی خواهد شد. امیدوارم که به این شکل مرا به حال خودم بگذارند تا بتوانم در آرامش به درس خواندنم برگردم، چیزی که برای من بیش از هر چیزی اهمیت دارد». لارا رویژ می گوید که حروف اول اسم واقعی این دختر نه C.M. بلکه C.C. است.

افشاگری های جدید در مورد هویت زنی که باعث جدایی پیکه و شکیرا شده است

وی در این باره گفته است: «این دختر، دختر واقعی، زنی جوان اهل بارسلونا، بسیار مهربان است که در همان جایی که در موردش صحبت شده با پیکه دیدار داشته است و بنا بر اطلاعاتی که در اختیارم گذاشته شده، در بیش از یک مسابقه فوتبال به دیدار او رفته است». برخی رسانه های اسپانیایی نیز مدعی شده اند که جرارد پیکه و شکیرا دستکم در ماه های اخیر رابطه خوبی نداشته اند.

بیشتر بخوانید:

اطلاعاتی تازه در مورد عشق جدید جرارد پیکه؛ «۲۲ ساله، دانشجو و با گونه های برجسته»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود