ماشین موستانگ امبر هرد در ۱۲ سال اخیر چندین بار دزدیده شده است

ماشین موستانگ امبر هرد در ۱۲ سال اخیر چندین بار دزدیده شده است

امبر هرد یکی از بدنام ترین نام ها در دنیای رسانه در هفته های اخیر است. او به دلیل افترا به همسر سابقش و اخیرا انتقادهایی به توانایی او در بازیگری منفور شده است. از آنجایی که سیستمی که به او اجازه داد دروغ هایش را منتشر کند همچنان در حال تخریب اوست، مردم دیوانه وار به او می پردازند. برخی از چهره‌هایی که در دادگاه، تضاد کاملی با ادعاهای باورنکردنی او ایجاد کردند، شاهدانی بودند که در جایگاه حضور داشتند. یکی از این افراد، مکانیک سابق این زوج است که زمان زیادی را صرف کار روی مجموعه خودروهای کلاسیک آنها کرده است. او ما را به فورد موستانگ ۱۹۶۸ می رساند، که امبر هرد در سال ۲۰۰۳ خرید، اما از آن زمان سه یا چهار بار دزدیده شد.

ماجرا سرقت چندباره فورد موستانگ امبر هرد چیست؟در ابتدا، امبر، ماشین جدیدش را «یک آشغال زیبا»، توصیف کرد ;i مشکلات فنی مختلفی دارد، اما در عین حال به موستانگ خود عشق می ورزید. علیرغم خرابی‌های مکانیکی فراوان و کیفیت پایین برخی قطعات، او علاقه و پیگیری فراوانی نسبت به تعمیر و درست شدن ماشین خود داشت.

ماجرا سرقت چندباره فورد موستانگ امبر هرد چیست؟اما در کمال تعجب، موستانگ دوست داشتنی امبر هرد، بارها و بارها به دلایل مختلف به سرقت رفت. به عنوان مثال، در سال ۲۰۱۱، او تعریف کرد که شخصی پس از پارک کردن در کنار جاده، ماشین او را برای تفریح برد. هر بار که سارقان خودروی او را می بردند، پلیس و تیم های تحقیقاتی می توانستند آن را پس بگیرند. با این حال، یک مورد وجود داشت که پیدا کردن و در نهایت تعمیر وسیله نقلیه سرقت شده را دشوار کرد.

ماجرا سرقت چندباره فورد موستانگ امبر هرد چیست؟پس از آخرین باری که موستانگ او را برده بودند، سارقان کل قطعات خودرو را بیرون کشیده و فروختند؛ اما داستان پایان خوشی داشت. در نهایت، با وجود شرایط سخت، پدر امبر و جانی دپ، تصمیم گرفتند تا وسیله نقلیه مورد علاقه او را به طور کامل تعمیر کنند. اقدام آنها کاملاً غافلگیرکننده بود. چراکه آنها طوری برنامه ریخته بودند که به نظر می رسید، دزدی دیگری رخ داده است. اما امبر پس از فهمیدن اصل ماجرا شوکه شد و اشک شوق ریخت.

بیشتر بخوانید:

سریع و خشمگین؛ گشتی در مجموعه ماشین های لوکس و گرانقیمت تایسون فیوری

نگاهی به کلکسیون جذاب ماشین های ثروتمندترین فرد جهان

منبع: yahoo
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود