هشدار ترسناک رییس جمهور سابق روسیه به رهبران غرب: «سواران آخرالزمان در راهند!»

هشدار ترسناک رییس جمهور سابق روسیه به رهبران غرب: «سواران آخرالزمان در راهند!»

دمیتری مدودف رییس جمهور و نخست وزیر سابق روسیه و از متحدان نزدیک ولادیمیر پوتین در هشداری به رهبران غرب گفته است: «سواران آخرالزمان در راهند». مدودف گفته است در صورتی که اوکراین از موشک های تهیه شده توسط ایالات متحده برای حمله به روسیه استفاده کند، این کشور به شهرهای کشورهای غربی حمله خواهد کرد. سیاستمدار ۵۶ ساله روسی که از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ و بعد از اینکه پوتین به خاطر محدودیت دوره ریاست جمهوری مجبور شد چهار سال از ریاست جمهوری کشورش دور باشد، ریاست جمهوری روسیه را بر عهده داشت در حال حاضر معاونت شورای امنیت ملی روسیه را بر عهده دارد. هفته گذشته بود که مدودف در صحبت های دیگری به اوکراین و متحدانش حمله کرده بود.

صحبت های ترسناک دمیتری مدودف در هشدار به کشورهای غربی

مدودف در صحبت های خود چنین گفته است: «اغلب از من پرسیده می شود که چرا پست های تلگرامی ام تا به این حد تند هستند. پاسخ این است که از آن ها متنفرم، آن ها یک مشت حرامزاده و فاسد هستند. آن ها مرگ روسیه را می خواهند. و تا زمانی که زنده ام، هر کاری برای نابودی آن ها می کنم». این هشداری از جانب مقامات ارشد روسیه است مبنی بر اینکه در صورتی که قلمرو آن ها توسط موشک های غربی مورد تهدید قرار گیرد، محدوده عملیات تهاجمی خود را افزایش خواهند داد. مدودف در ادامه صحبت هایش می گوید: «سواران آخرالزمان راه افتاده اند».

صحبت های ترسناک دمیتری مدودف در هشدار به کشورهای غربی

دمیتری گودکوف از نمایندگان سابق و مخالف حزب حاکم می گوید که این صحبت های تند مدودف نشان از آماده شدن او برای جانشینی ولادیمیر پوتین پس از دوران زمامداری اش دارد. صحبت های تند مدودف نسبت به غرب پاسخی به گروه های تندرو در ارتش و سیستم امنیتی روسیه تلقی می شود که او را بیش از حد لیبرال و سبک وزن می بینند و البته تلاشی برای جلب اعتماد دوباره ولادیمیر پوتین. اما مشخص نیست که آیا او می تواند جایگزین پوتین شود یا خیر. در ماه های اخیر خبرهای زیادی در مورد شرایط نامناسب جسمی پوتین مخابره شده و ویدیوهای منتشر شده نیز نشان می دهند که او دستکم به یک بیماری مهلک مبتلاست، بیماری که برخی سرطان خون، و برخی دیگر سرطان تیروئید، سرطان معده و حتی پارکینسون دانسته اند.

صحبت های ترسناک دمیتری مدودف در هشدار به کشورهای غربی

یک جاسوس سابق MI6  گفته است که ولادیمیر پوتین تا سه ماه دیگر «مهجور» شده و با کودتا از مقامش خلع خواهد شد. کریستوفر استیل می گوید که پوتین تنها چند ماه دیگر زنده است و نشانه هایی از بیماری شدید در او دیده می شود: «در او نمی بینم که بیش از ۳ تا ۶ دیگر در رأس قدرت باشد. نشانه هایی وجود دارد از اینکه سلامت او رو به وخامت پیش می رود که فاکتوری در این موضوع [کنار رفتنش از قدرت] است. و اگر چیزی که سیا و دیگر سازمان ها و منابع مان به ما گفته اند درست باشد، به نظر می رسد که وی در مدت زمان گفته شده صلاحیت خود را از دست خواهد داد»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود