تمرینات کانر مک گرگور بعد از مصدومیت هولناک پای چپ و بازگشت قریب الوقوع + ویدیو

تمرینات کانر مک گرگور بعد از مصدومیت هولناک پای چپ و بازگشت قریب الوقوع + ویدیو

کانر مک گرگور قهرمان سابق UFC جدیدترین و واضح ترین مدرک از بازگشت قریب الوقوعش را منتشر کرده است. این رزمی کار ۳۳ ساله که در اولین راند از آخرین مبارزه اش در سال اخیر و سومین مبارزه اش با جاستین پویریر در ماه جولای با شکستگی استخوان درشت نی پایش مواجه شد، ویدیویی را در حساب اینستاگرامی اش منتشر کرده که جلسات تمرینی اش را نشان می دهد، جایی که وی با همان پا (پای چپ) به یک کیسه بوکس سنگین ضربه می زند. در شرح این ویدیو آمده است: «چیزی شبیه فوق العاده!» در حالی که شنیده می شود کانر مک گرگور خطاب به مربی اش می گوید ضربه های پایش «عالی» بوده و «احساس خوبی» دارد. او در ادامه چند بار دیگه به کیسه بوکس لگد می زند و با خوشحالی به آن طرف سالن ورزش می رود.

کانر مک گرگور در حال تمرین و ضربه زدن با پایی که شکسته بود

کانر مک گرگور در حال تمرین و ضربه زدن با پایی که شکسته بود

بعد از آن است که فریادهای «آهان آره» و «عالیه» به گوش می رسد که نشان می دهد موضوع ریکاوری پای شکسته مک گرگور خوب پیش رفته است. مک گرگور در تمرینات خود با چندین بدشانسی مواجه شد در حالی که اولین تاریخ او برای بازگشت به تمرینات کامل ماه آوریل بود که محقق نشد. این رزمی کار ایرلندی در ماه های اخیر تمریناتش را تنها به بوکس محدود کرده بود اما اکنون به نظر می رسد که از هر زمان دیگری به بازگشت مک گرگور به قفس نزدیک تر شده ایم. مک گرگور قصد داشت در سال ۲۰۲۲ به مسابقات یو اف سی بازگردد اما اکنون بیش از دو سال است که او بدون پیروزی بوده و آخرین بار که او پیروز شد در برابر دونالد سرونه در سال ۲۰۲۰ بود و سپس دو شکست پیاپی را برابر پویریر تجربه کرد.

کانر مک گرگور در حال تمرین و ضربه زدن با پایی که شکسته بود

این ستاره اهل دوبلین در حال حاضر در رتبه هشتم دسته سبک وزن UFC قرار دارد اما قصد دارد در دسته میان وزن سبک (welterweight) به مسابقات برگشته و درخواست کرده که برای کمربند قهرمانی با قهرمان فعلی این دسته یعنی کامارو عثمان مبارزه کند. عثمان ۳۵ ساله باید در تاریخ ۲۰ آگوست جاری از مقام قهرمانی خود در مسابقه تکراری با لئون ادواردز انگلیسی دفاع کند و دانا وایت رییس UFC ممکن است ترغیب شود که مک گرگور را در صورت فراهم شدن فرصتش به سرعت به رینگ بازگرداند. از دیگر رقبای احتمالی مک گرگور از مایکل چندرلر و چارلز الیویرا یاد می شود که هر دو انتظار مبارزه با این مبارز ایرلندی را دارند و الیویرا ماه گذشته توانست تونی فرگوسن را شکست دهد.

بیشتر بخوانید:

مصدومیت هولناک کانر مگ گرگور در مبارزه سوم با جاستین پویریر + ویدیو

ابر خودرو دریایی؛ قایق لوکس ۲,۶ میلیون پوندی کانر مک گرگور

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • یاشاسین قره داغ و قره باغ خرداد ۲۴, ۱۴۰۱

    این دوست عزیزمون رو خبیب از تورکای چچن در هم کوبید بازم میخاد بره تو رینگ؟ کل تاریخ اروپا و دنیا فهمیدن با تورک نباید در افتاد این مردک به عقب برمیگشت و به حرف نیاکانشون ک به الپ ارسلان شلاق و عذاب خدا رو زمین میگفتن .همون کافی بود کری خوانی نکنه برا خبیب تماااام
    دوست عزیز تایید کن تشکرات

  • رضا خرداد ۲۸, ۱۴۰۱

    عزیزم چارلز اولیویرا جاستین گیجی رو شکست داد نه تونی فرگوسن.مایک چندلر تونی فرگوسن رو شسکت داد ک مسابقات در یک مچ کارد بودن.