ابر خودرو دریایی؛ قایق لوکس ۲,۶ میلیون پوندی کانر مک گرگور

ابر خودرو دریایی؛ قایق لوکس ۲,۶ میلیون پوندی کانر مک گرگور

کانر مک گرگور بوکسور و مبارز اهل ایرلند، اولین کسی بود که در مسابقات یو اف سی (UFC) در دو وزن مختلف به قهرمانی رسید. او حالا بعد از شکستش در مقابل داستین پویریه در UFC 264، به تمریناتش باز گشته تا بتواند در وزن ۱۷۰ به مبارزات بازگردد. حالا قایق کانر مک گرگور او را دوباره مورد توجه قرار داده است.

قایق لامبورگینی لوکس کانر مک گرگور

این بازیکن ۳۳ ساله در اوایل سال ۲۰۲۲ به عنوان ثروتمندترین ورزشکار جهان معرفی شد و از اول ماه مه سال ۲۰۲۰ تا همین تاریخ در سال، ۲۰۲۱، ۱۲۸ میلیون پوند به دست آورده است؛ که از ستاره های برجسته فوتبال مثل لیونل مسی با در آمد ۳۵ میلیون پوندی و کریستیانو رونالدو با درآمد ۴۳ میلیون پوند، پیشی گرفته است.

قایق لامبورگینی لوکس کانر مک گرگور

مک گرگور زندگی به شدت لوکسی دارد و اکنون با خانواده خود به موناکو رفته است و جدیدترین قایق تفریحی لامبورگینی سفارشی خود را به ارزش ۲.۶ میلیون پوند تحویل گرفته است. کانر پس از حدود هفت ماه انتظار برای آماده شدن اسباب بازی جدیدش، سرانجام قایق خود را در موناکو به آب انداخت.

قایق لامبورگینی لوکس کانر مک گرگور

این قایق تفریحی لوکس به عنوان «ابر خودرو دریا» (Supercar Of The Sea) شناخته می شود و ۱۹ متر طول دارد و قادر به تولید ۲۰۰۰ اسب بخار است. این قایق لوکس با بدنه سبز رنگ در آوریل سال گذشته به قیمت حدود ۱۵۰ میلیون دلار فروخته شد. فضای داخلی لوکس قایق کانر مک گرگور نیز توجه مخاطبان را به خود جلب کرده است.

قایق لامبورگینی لوکس کانر مک گرگور

کانر به جمع آوری این دست کالاهای مجلل علاقه دارد. این خرید آخر به جمع بقیه کلکسیون‌ اسباب‌بازی‌های مجلل او می‌پیوندد که شامل مجموعه‌ای از خودروهایی مانند لامبورگینی آونتادور، رودستر و اوروس او نیز می‌شود.

قایق لامبورگینی لوکس کانر مک گرگور

مک گرگور به عنوان یک ستاره بسیار شناخته شده در دنیای مبارزه، امسال دو بار در UFC جنگیده – و شکست خورده است. البته او از قبل درآمدش را از این بازی ها کسب کرده بود. او از زمان دومین باخت متوالی خود در برابر پویریه هنوز به میدان مبارزه باز نگشته است. او پس از به نمایش گذاشتن وضعیت بدنی خود، پس از تمرکز بر تمرینات بدنسازی در دوران نقاهت خود، به دنبال باز پس گرفتن اعتبار گذشته خود است.

بیشتر بخوانید:

کانر مک گرگور، کانلو آلوارز و جیک پاول به ازای هر دقیقه مبارزه چقدر دستمزد می گیرند؟

The Shape ؛ قایق تفریحی ۸۰ میلیون دلاری با «حفره ای عمیق» و سوخت پاک

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود