خطای دید خود را به چالش بکشید: آیا می توانید ۱۶ ببر را در این جنگل پیدا کنید؟

خطای دید خود را به چالش بکشید: آیا می توانید ۱۶ ببر را در این جنگل پیدا کنید؟

این پازل توسط کاربر آمریکایی Hectic Nick در TikTok، به اشتراک گذاشته شد. او با انتشار بازی‌های فکری، نزدیک به چهار میلیون دنبال کننده را جذب کرده. این پازل توانایی جستجو و مهارت های مشاهده شما را در معرض آزمایش قرار می دهد. این پازل، خطای دید شما را، برای پیدا کردن ۱۶ ببر پنهان شده در یک جنگل، به چالش می کشد.

پازل های معروف خطای دیدانتشار این پازل خطای دید پس از آن بود که گرگلی دوداس (Gergely Dudas)، کاریکاتوریست مجارستانی، معروف به دودلف (Dudolf)، یک بازی فکری فوق العاده شیرین را در وب سایت خود به اشتراک گذاشت و مخاطبانش را برای یافتن سه نارگیل پنهان در میان خرس ها به چالش کشید.

پازل های معروف خطای دید

پازل های معروف خطای دیدبه مناسبت جشن پلاتینیوم الیزابت دوم، مردم برای یافتن تاجی که در یک کاغذ دیواری چاپ سلطنتی الیزابت آکفورد، طراح آن، پنهان شده است، به چالش کشیده شده اند. آنها یک تاج را در کاغذ دیواری جدید Windsor Royalcore پنهان کردند.

پازل های معروف خطای دید

پازل های معروف خطای دیدآیا می توانید لاک پشت را پیدا کنید؟ پلتفرم تجاری Teemill این پازل را گردآوری کرده است تا مسئولیت صنعت مد در قبال ۲۰ درصد آلودگی آب صنعتی را برجسته کند.

پازل های معروف خطای دید

پازل های معروف خطای دیدمهارت‌های مشاهده دقیق هنگام رانندگی نیز ضروری است، اما برای حل این بازی فکری دشوار نیز به آن‌ها نیاز خواهید داشت. در این پازل باید خودرویی را که از چراغ هایش استفاده نمی کند، تشخیص دهید.

پازل های معروف خطای دید

پازل های معروف خطای دیدهدف یکی دیگر از پازل های که دودلف در وب‌ سایت خود به اشتراک گذاشت، پیدا کردن ۴ ذرت در میان آناناس ها بود. ذرت ها و آناناس ها به رنگ زرد با طرحی مشابه هستند و تنها ویژگی متمایز کننده برگ های سبز آناناس هاست. این یکی حتی برای تیزبین ترین آدم ها هم مشکل است.

پازل های معروف خطای دید

پازل های معروف خطای دیدیکی دیگر از پازل های طرح گل با هدف به چالش کشیدن قدرت مغز شما طراحی شده است. شما باید پروانه را در میان گل ها پیدا کنید. به گفته سازندگان، یافتن پروانه به طور متوسط ۱۵ ثانیه طول می کشد.

پازل های معروف خطای دید

پازل های معروف خطای دید

بیشتر بخوانید:

تست خطای دید: اگر بتوانید ببر دوم را پیدا کنید یک نابغه هستید!

سرگرمی دوران قرنطینه: حل پازل‌هایی که آی‌کیو و هوش شما را بیشتر می‌کند

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود