اولین تیزر سریال Tulsa King با بازی سیلوستر استالونه منتشر شد + ویدیو

اولین تیزر سریال Tulsa King با بازی سیلوستر استالونه منتشر شد + ویدیو

سیلوستر استالونه یک رییس مافیای خشن است که باکی از کثیف کردن دستانش با خون دشمنان خود ندارد، این تصویری است که اولین تیزر از سریال Tulsa King با بازی سیلوستر استالونه نشان می دهد. استالونه در این سریال جدید که از سرویس استریمینگ پارامونت پلاس منتشر خواهد شد نقش دوایت «ژنرال» مانفردی را بازی می کند. سریال Tulsa King توسط تیلور شریدان خلق شده که بیشتر به خاطر سریال Yellowstone و اسپین آف هایش شناخته می شود. دیگر خالق این سریال مافیایی ترنس وینتر است که نویسندگی و تهیه کنندگی سریال The Sopranos را در کارنامه خود می بیند.

اولین تیزر سریال Tulsa King با سیلوستر استالونه منتشر شد

این سریال داستان یک رییس مافیای مسن ایتالیایی را روایت می کند که پس از رهایی از زندان، قصد دارد تشکیلات مافیایی خود را در تولسا، اوکلاهاما بازسازی کند. سریال Tulsa King سومین همکاری شریدان با پارامونت پلاس پس از دو سریال موفق ۱۸۸۳ و Mayor of Kingston است. علاوه بر استالونه، از دیگر بازیگران سریال Tulsa King می توان به گرت هدلاند، آندرآ سوج، اندرو اولسون، زاخاری بروکس، مارتین استار و دومینیک لومباردوزی اشاره کرد. اکنون پارامونت پلاس تریلر جدیدی از این سریال منتشر کرده و تصویری واضح تر از آنچه باید از این سریال انتظار داشته باشیم را به ما نشان می دهد.

در این تریلر می بینیم که شخصیت استالونه از زندان آزاد شده و دوباره با همکاران قدیمی اش روبرو می شود و در ادامه به تولسا می رود تا کارش را آغاز کند. علیرغم اینکه این تریلر تنها ۳۰ ثانیه طول دارد اما به خوبی نشان می دهد که باید منتظر چه سریالی باشیم، سریالی پر از خشونت. سریال Tulsa King بسیار شبیه دیگر پروژه های شریدان است و به همین دلیل همانند سریال های دیگر اخیر وی شاهد خشونت بیرحمانه و واقع گرایانه در این سریال جدید نیز خواهیم بود. سریال Tulsa King روز ۱۳ نوامبر جاری از پارامونت پلاس منتشر خواهد شد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود