شکیرا می خواهد برای جلوگیری از دسترسی پدر و مادر جرارد پیکه در خانه اش دیوار بکشد!

شکیرا می خواهد برای جلوگیری از دسترسی پدر و مادر جرارد پیکه در خانه اش دیوار بکشد!

پایان رابطه شکیرا خواننده کلمبیایی و جرارد پیکه، فوتبالیست اسپانیایی باشگاه بارسلونا، پس از ۱۲ سال زندگی مشترک همچنان زنجیره ای از شایعات و اخبار مختلف را رقم می زند. گفته می شود علت جدایی این زوج، خیانت پیکه به شکیرا و رابطه اش با دختری اسپانیایی ۲۲ است. حتی بر اساس توصیف هایی که از چهره این دختر شده بود، دوست نامزد ریکی پوچ بازیکن تیم بارسلونا را همان دختر مورد نظر معرفی کردند. البته او تمام این حرف ها را شایعه دانست و هرگونه ارتباطی با پیکه را رد کرد.

شکیرا پس از جدایی از جرارد پیکه می خواهد با دیواری خانه اش را از والدین همسر سابقش جدا کند!اخبار جدید حاکی از اقدامی عجیب از جانب شکیراست. در خانه ای که این زوج در شهر بارسلونا زندگی می کردند، خانه ای برای والدین پیکه و خانه دیگری برای والدین شکیرا به عنوان همسایه قرار داشت و خانه ها به هم راه داشتند. حالا شکیرا می خواهد که دسترسی مشترک را با کشیدن دیوار، از بین ببرد. او معتقد است که آنها دیگر جزو خانواده او نیستند و می خواهد قسمت های مشترک را تقسیم کند.

شکیرا پس از جدایی از جرارد پیکه می خواهد با دیواری خانه اش را از والدین همسر سابقش جدا کند!

شکیرا پس از جدایی از جرارد پیکه می خواهد با دیواری خانه اش را از والدین همسر سابقش جدا کند!یکی از افرادی که سکوت خود را شکست، نوریا توماس، شریک زندگی سابق پیکه است. مجموعه‌ای مستند از او درباره زندگیش ساخته شده که کاملا تصادفی انتشار آن با جدایی پیکه و شکیرا هم زمان شد. نوریا مجبور شد برای توضیحات بیشتر ویدیویی را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک بگذارد. او در این ویدیو گفت: «من باید به خاطر اتفاقاتی که در دو هفته اخیر افتاده است، حرف هایی را بزنم. باید به شما بگویم که چه فکر می کنم. سکوت کردن بسیار خوب است و من می دانم چگونه این کار را انجام دهم. اما این بار با آن کنار نیامده ام. این حرف ها، آزار و اذیت کامل است. در آستانه تولد دومین فرزندم، در حالی که در بیمارستان بستری بودم، تلفن همراهم از حجم این پیام ها منفجر شد.»

شکیرا پس از جدایی از جرارد پیکه می خواهد با دیواری خانه اش را از والدین همسر سابقش جدا کند!توماس توضیح داد: «من دو دقیقه و فقط در فصل اول درباره پیکه صحبت می‌کنم، در شرایطی که در این مستند درباره دیگر شرکای سابقم که تأثیر زیادی روی من گذاشتند، خانواده‌ام و کارم صحبت می‌کنم. این سریال قرار بود از یک ماه پیش پخش شود، اما به خاطر من به تعویق افتاد و با اخبار مربوط به همسر سابقم همزمان شد و حتی من هم نمی دانستم چه خبر است.» با این کار، او امیدوار است که تمام شایعاتی را که در نتیجه جدایی پیکه و شکیرا به وجود آمده بود، پاک کرده باشد.

بیشتر بخوانید:

افشاگری جدید رسانه های اسپانیایی از هویت دختری که باعث جدایی پیکه و شکیرا شد

ترکش‌های جدایی جرارد پیکه از شکیرا ؛ بارسلونا نیازی به مدافع جنجالی ندارد!

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود