جادوی تکنولوژی؛ همخوانی پل مک کارتنی با جان لنون ۴۲ سال پس از مرگش + ویدیو

جادوی تکنولوژی؛ همخوانی پل مک کارتنی با جان لنون ۴۲ سال پس از مرگش + ویدیو

سر پل مک کارتنی، مسن ترین ستاره موسیقی بود که به صورت انفرادی افتتاحیه جشنواره گلاستونبری را برعهده داشت. بعد از شروع اجرای او، دیو گرول و بروس اسپرینگستین، روی صحنه به او پیوستند. در حالی که پل شنبه گذشته هشتادمین سالگرد تولد خود را جشن گرفت، انبوه طرفدارانش برای او آهنگ تولدت مبارک را خواندند و توانست با جان لنون فقید اجرای دو نفره داشته باشد. این اسطوره موسیقی برای هزاران نفر با ترکیبی از بزرگترین موفقیت های خود به روی صحنه رفت که اولین اجرای او در جشنواره از سال ۲۰۰۴ بود.

اجرای دو نفره پل مک کارتنی و جان لنون در جشنواره جشنواره گلاستونبری 2022این خواننده و ترانه سرای انگلیسی توانست با هم گروه فقید خود جان لنون آهنگ I’ve Got A Feeling گروه بیتلز را به لطف جادوی فناوری پیشرفته کارگردان فیلم، پیتر جکسون اجرا کند. مک کارتنی گفت: «این اتفاق برای من خیلی خاص است. میدونم مجازیه ولی من دوباره با جان آواز می خوانم، ما دوباره با هم هستیم.»

اجرای دو نفره پل مک کارتنی و جان لنون در جشنواره جشنواره گلاستونبری 2022جان لنون در هشتم دسامبر ۱۹۸۰ کشته شد. وقتی او ۴۰ سال داشت در مقابل خانه اش در نیویورک به او شلیک شد. ظاهرا قاتل در ابتدا از طرفداران گروه بیتلز بوده است و سپس با تاثیر از تفکرات اعتقادی از آنها متنفر می شود. این گروه راک انگلیسی متشکل از جان لنون، پل مک کارتنی، جورج هریسون و رینگو استار بودند. گروه بیتلز به عنوان تاثیرگذارترین گروه موسیقی تمام دوران شناخته می‌شود. سبک آنها ترکیبی از موسیقی پاپ و موسیقی راک اند رول بود.

اجرای دو نفره پل مک کارتنی و جان لنون در جشنواره جشنواره گلاستونبری 2022او همچنین وفاداری خود را به دوستش جانی دپ نشان داد و هنگام اجرای آهنگ My Valentine خود، کلیپی از این بازیگر را از موزیک ویدیوی آهنگش بر روی صفحه نمایش پشت سر خود پخش کرد. او اخیراً همزمان با دادگاه جانی دپ علیه همسر سابقش امبر هرد، از این فیلم در تور خود در ایالات متحده استفاده کرد. این ویدیوی سیاه و سفید با حضور ناتالی پورتمن در حال ترجمه آهنگ به زبان اشاره بود. پل مستقیماً در جریان کنسرت به دادگاه جانی دپ اشاره ای نکرد، اما به محض اینکه تصاویر این بازیگر روی صحنه ظاهر شد، جمعیت شروع به تشویق کردند.

اجرای دو نفره پل مک کارتنی و جان لنون در جشنواره جشنواره گلاستونبری 2022بروس اسپرینگستین با حضور در صحنه گفت: «تولدت مبارک پل.» این زوج به نواختن Glory Days در استیج هرمی شکل این جشنواره ادامه دادند.

اجرای دو نفره پل مک کارتنی و جان لنون در جشنواره جشنواره گلاستونبری 2022سپس دیو گرل به او پیوست. این اولین اجرای دیو از زمانی است که تیلور هاوکینز، هم گروهش در گروه فو فایترز در ماه مارس در اتاق هتلش در کلمبیا درگذشت. علت مرگ او اعلام نشد، اما گزارش سم شناسی ردیابی ۱۰ ماده مختلف از جمله مواد افیونی، ماری جوانا و داروهای ضد افسردگی را در بدن وی نشان داد.

اجرای دو نفره پل مک کارتنی و جان لنون در جشنواره جشنواره گلاستونبری 2022این اجرا یک لحظه تلخ را در حرفه طولانی مک کارتنی ثبت کرد؛ ۵۵ سال از روزی که بیتلز در اولین پخش تلویزیونی جهانی این گروه در تاریخ خود دست یافت، می گذرد. پل در ابتدای اجرا با استقبال از جمعیت گفت: «خیلی خوب است که اینجا هستم. سه سال پیش قرار بود این کار را انجام دهیم!» همه گیری کرونا باعث لغو اجرای سه سال پیش او در جشنواره گلاستونبری شد.

بیشتر بخوانید:

پل مک کارتنی: جان لنون گروه بیتلز را از هم پاشاند

بیلی آیلیش اعتراف کرد که در کنسرتش از بدل استفاده کرده است

منبع: daily mail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود