چرا «بازی تاج و تخت» همچنان یکی از محبوب‌ترین سریال‌های جهان است؟

چرا «بازی تاج و تخت» همچنان یکی از محبوب‌ترین سریال‌های جهان است؟

سریال «بازی تاج و تخت» که پخش آن از سال ۲۰۱۱ آغاز شد و تا سال ۲۰۱۸ ادامه داشت، به یکی از محبوب ترین سریال های جهان تبدیل شد. این سریال درباره نه خانواده نجیب زاده است که برای به دست آوردن کنترل بر سرزمین افسانه ای وستروس علیه یکدیگر می جنگند. در این میان، نیرویی پس از هزاره ها برمی خیزد و موجودیت انسان های زنده را تهدید می کند. حالا قرار است دنباله سریال «بازی تاج و تخت»، مسیر موفقیت آن را ادامه دهند.آیا «بازی تاج و تخت» محبوب ترین سریال جهان است؟HBO در حال ساخت دنباله سریال «بازی تاج و تخت» درباره شخصیت جان اسنو است و کیت هرینگتون قرار است به این نقش بازگردد. برخی رسانه ها هفته گذشته این حرکت را زیر سوال بردند و عناوینی مانند: «بوی شدیدتری از ناامیدی به مشام می رسد.»، «HBO به پایین ترین حد رسیده است» و «چه کسی این را خواسته است؟» به چشم می آمد.

آیا «بازی تاج و تخت» محبوب ترین سریال جهان است؟

خاندان اژدها

اما اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهند که «بازی تاج‌ و تخت» که هشت فصل خود را در سال ۲۰۱۹ به پایان رساند، هنوز سه سال پس از پایان آن، در سراسر جهان محبوب است. «خاندان اژدها»، یک مجموعه پیش درآمد سریال «بازی تاج و تخت»، در ماه آگوست به نمایش در می‌آید.آیا «بازی تاج و تخت» محبوب ترین سریال جهان است؟Parrot Analytics یک شرکت آنالیز اطلاعات است که تقاضای مخاطبان را اندازه‌گیری می‌کند، بر اساس داده های آنها «بازی تاج و تخت» پنجمین سریال محبوب تلویزیونی در ایالات متحده طی ۳۰ روز گذشته از ۲۱ ژوئن بوده است. آنها بر اساس داده ها، تقاضای مخاطبان بر اساس تعداد بیننده و تعامل آنلاین، علاقه و مشارکت یا محبوبیت کلی یک سریال را منعکس می کند.آیا «بازی تاج و تخت» محبوب ترین سریال جهان است؟در سطح جهانی، «بازی تاج و تخت» حتی موفق‌تر شد و در بازه پخش سریال، رتبه چهارم را به خود اختصاص داد و ۷۸ برابر بیشتر از سریال هایی بود که اخیراً فصل‌های جدیدی مانند «چیزهای عجیب‌تر»، «پسران» و «بهتره با ساول تماس بگیرید» نتفلیکس پخش شده‌اند. «بازی تاج و تخت» در طول سه سال گذشته، به طور مداوم در ۱۰ نمایش پرتقاضای برتر Parrot Analytics در سراسر جهان قرار گرفته است و به طور متوسط بیشترین تقاضا را در آن زمان داشته است.

آیا «بازی تاج و تخت» محبوب ترین سریال جهان است؟

این نمودار تقاضای پیش از انتشار را برای این دو نمایش در سال گذشته مقایسه می کند

به عبارت دیگر، هنوز تعداد زیادی علاقه مند به سریال «بازی تاج و تخت» وجود دارد. طبق گفته Parrot Analytics، «خاندان اژدها» دو ماه قبل از اکران خود نیز از محبوبیت بالایی برخوردار شد. تقاضا برای آن بیشتر از سری جدید «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» آمازون، است که کمتر از دو هفته پس از «خاندان اژدها» عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

تایید ساخت سریال جان اسنو با بازی کیت هرینگتون توسط جرج آر آر مارتین و امیلیا کلارک

ساخت دنباله‌ سریال Game Of Thrones با بازگشت کیت هرینگتون در نقش جان اسنو

منبع: Insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود