تایید ساخت سریال جان اسنو با بازی کیت هرینگتون توسط جرج آر آر مارتین و امیلیا کلارک

تایید ساخت سریال جان اسنو با بازی کیت هرینگتون توسط جرج آر آر مارتین و امیلیا کلارک

موفقیت چشمگیر سریال بازی «تاج و تخت» پس از پخش آن از شبکه HBO، ساخت اسپین آف این سریال را در دستور کار این شبکه قرار داد. «خاندان اژدها» قرار است تابستان امسال پخش شود که در صدها سال قبل از وقایع سریال اصلی می‌گذرد. پیش از این جورج آر. آر. مارتین خالق داستان «بازی تاج و تخت»، چندی پیش در مورد طرح هایی که قرار است به عنوان دنباله های این سریال محبوب ساخته شود صحبت کرد. اما به نظر می رسد HBO تمرکز خود را بر ساخت «خاندان اژدها» گذاشته است و هیچ خبری را به طور رسمی درباره دنباله دیگری از این سریال تایید نکرده است.

همه چیز درباره سریال «جان اسنو»!گزارش‌هایی در اوایل این ماه منتشر شد مبنی بر اینکه HBO در مراحل اولیه ساخت یک سریال دنباله‌دار با محوریت جان اسنو است. نکته جالب درباره این سریال این است که ظاهرا قرار است، ماجرای اصلی درباره جان اسنو پس از قسمت آخر «بازی تاج و تخت» باشد. پس از پایان تکان دهنده و جنجالی سریال که البته جذاب هم بود، مخاطبان این سریال به دو دسته تقسیم شدند؛ آنهایی که پایان را پسندیدند و آنهایی که از آن نفرت داشتند. دنباله ای با محوریت جان اسنو و در ادامه داستان سریال «بازی تاج و تخت» می تواند به HBO این فرصت را دهد تا اشتباهات گذشته را اصلاح کند و مسیر جدیدی را برای جان اسنو فراتر از دیوار ایجاد کند.

همه چیز درباره سریال «جان اسنو»!طبیعتاً ساخت سریال «جان اسنو» بدون کیت هرینگتون امکان‌پذیر نخواهد بود، اما مشارکت او در سریال به شکل علامت سوال باقی مانده است. با این حال، به نظر می رسد که او ممکن است بیش از آنچه در ابتدا به نظر می رسید درگیر این پروژه باشد. امیلیا کلارک بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» تایید کرده است که کیت هرینگتون قرار است برای سریال  «جان اسنو» HBO بازگردد. او گفت: «تا آنجا که من می دانم طرح این سریال توسط کیت مطرح شده است، بنابراین او از ابتدا در این پروژه هست. بنابراین آنچه که تماشا خواهید کرد، توسط کیت هرینگتون تایید شده است.»

همه چیز درباره سریال «جان اسنو»!تایید ضمنی کلارک خبر خوبی برای سریال «جان اسنو» است. با حضور هرینگتون، می توان گفت HBO بیش از آنچه در ابتدا به نظر می رسید، برای ساخت این سریال پیش رفته است. همچنین تضمین می کند که نمایش به یکپارچگی شخصیت وفادار خواهد ماند، زیرا بزرگترین قهرمان آن، جان اسنو مستقیماً در ساخت آن نقش دارد.

همه چیز درباره سریال «جان اسنو»!جورج آر. آر. مارتین، خالق «بازی تاج و تخت»، ساخت سریال «جان اسنو» را تایید کرده است که زندگی او فراتر از دیوار پس از نابودی تخت آهنین را بررسی می‌کند. مارتین برای چندین طرح سریال جدید دیگر که در دنیای فانتزی وستروس (Westeros) اتفاق می‌افتد، با HBO، از جمله سریال «خاندان اژدها» همکاری کرده است. او گفت: «این کیت هرینگتون بود که این ایده را به ما ارائه کرد. او تیم خودش را آورده است و آنها فوق العاده هستند. من نمی توانم نام نویسندگان را به شما بگویم. طرح ها نوشته و تایید شده، فیلمنامه نوشته شده، پیش نویس دوم و سوم آن هم نوشته شده است.»

همه چیز درباره سریال «جان اسنو»!تایید مارتین درباره داستان جان اسنو سریال «بازی تاج و تخت»، به این معنی نیست که پروژه «جان اسنو» رسماً سریال بعدی HBO خواهد بود. توجه بیشتر به پروژه «خاندان اژدها» به هرینگتون و تیمش فرصتی می دهد تا زندگی جان اسنو پس از وستروس را به خوبی بررسی کنند.

بیشتر بخوانید:

اولین تصویر واضح از اژدهای تارگرین ها در پوستر جدید سریال «خاندان اژدها»

آخرین خبرها در مورد اسپین آف‌ های جدید سریال «بازی تاج و تخت» پس از «خاندان اژدها»

منبع: screen rant
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود