کامرون دیاز بعد از بازگشت به دنیای بازیگری: «از بیکاری به مراکش مواد مخدر قاچاق کردم!»

کامرون دیاز بعد از بازگشت به دنیای بازیگری: «از بیکاری به مراکش مواد مخدر قاچاق کردم!»

کامرون دیاز می گوید که در دهه ۹۰ مواد مخدر قاچاق می کرده است، درست چند هفته پیش از اینکه با بازی در نقش اصلی زن فیلم کمدی فانتزی و بلاک باستر The Mask، حرفه بازیگرش به یکباره اوج بگیرد. این صحبت های دیاز در حالی است که این بازیگر ۴۹ ساله قرار است بعد از هشت سال دوری از بازیگری، با فیلمی با نام بامسمای Back In Action در کنار جیمی فاکس به دنیای بازیگری و سینما بازگردد. او اکنون در مصاحبه ای می گوید که در اوایل دوران حرفه ایش به عنوان یک بازیگر، در پاریس مشغول مدلینگ بوده و شرایط سختی داشته است به نحوی که مجبور بوده به عنوان حامل مواد مخدر که با نام mule شناخته می شود، به مراکش مواد مخدر قاچاق کند.

کامرون دیاز می گوید قبل از بازی در فیلم ماسک به مراکش مواد مخدر قاچاق می کرد

در مصاحبه با پادکست Second Life, کامرون دیاز می گوید که او پول کافی جمع کرده و برای ادامه حرفه مدلینگ خود به پاریس رفت اما آنجا نتوانست شغلی پیدا کند. وی در این باره چنین گفت: «یک سال تمام آنجا بودم و یک روز کار نکردم. نتوانستم شغلی برای نجات زندگی ام پیدا کنم. بعدش یک کار پیدا کردم اما واقعاً فکر می کردم قاچاقچی بودم که به مراکش مواد مخدر می بردم- به خداوند قسمت می خورم که راست می گویم». کامرون دیاز می گوید که خودش نمی دانسته دارد مواد غیرقانونی حمل می کرده تا اینکه به فرودگاه رسیده و آنجا بوده که بعد از فهمیدن ماجرا دچار وحشت می شود.

کامرون دیاز می گوید قبل از بازی در فیلم ماسک به مراکش مواد مخدر قاچاق می کرد

دیاز در مورد ادامه ماجرا می گوید: «اوایل دهه نود بود و به من یک چمدان قفل شده دادند که لباس هایم داخلش بودند. در مراکش دختری با موهای بلوند و چشمان آبی بودم. شلوار جین پاره پوره و بوت های بلند به پا داشتم در حالی که موهایم را روی شانه اندخته بودم، خیلی ناایمن است. به آن ها گفتم که نمی دانم. مال من نیست. اصلاً نمی دانم مال کیست. این تنها شغلی است که در پاریس به دست آوردم». کامرون دیاز موفق می شود از مجازات ده سال زندان به خاطر قاچاق مواد مخدر جلوگیری کرده و در حالی که به فرانسه باز می گشت آن چمدان حاوی مواد مخدر را نزد مقامات امنیتی کامرون می گذارد و این اولین و آخرین شغلی بود که در پاریس بدست آورد. اما بعد از این فرار خوش شانسانه، کامرون در نهایت در لس آنجلس به شانسی بزرگ دست می یابد و یک ایجنت بازیگری که دنبال بازیگری زیبا بود به سراغش می آید.

کامرون دیاز می گوید قبل از بازی در فیلم ماسک به مراکش مواد مخدر قاچاق می کرد

تهیه کنندگان دنبال بازیگر زنی برای نقش اول زن فیلم موفق The Mask در سال ۱۹۹۴ بودند که در کنار جیم کری ظاهر شود. آن ها در ابتدا قصد داشتند آنا نیکول اسمیت که مدل و بازیگری مشهور بود را انتخاب کنند اما تصمیم گرفتند چند نفر دیگر را نیز امتحان کنند. دیاز می گوید که بعد از پیشنهاد این ایجنت گفته که دنبال مدلینگ است و علاقه ای به بازیگری ندارد: «من بازی نمی کنم. این کاری نیست که من می کنم. تازه عادت ماهیانه ام شروع شده بود. هیچ راهی وجود نداشت که آن روز لباسی جذاب بپوشم و با خودم گفتم داری سر به سرم می ذاری؟».

کامرون دیاز می گوید قبل از بازی در فیلم ماسک به مراکش مواد مخدر قاچاق می کرد

در نهایت دیاز برای این نقش انتخاب می شود و پس از آن بود که وی در بلاک باسترهای دیگری مانند The Holiday, What Happens in Vegas و Charlie’s Angels نیز حضور یافت. در سال ۲۰۱۴ بود که کامرون دیاز تصمیم گرفت از دنیای بازیگری خداحافظی کند و با شوهرش بنجی مدوکس و دخترش رادیکس زندگی آرامی داشته باشد. او اکنون مدعی است که جیمی فاکس و تام بریدی او را متقاعد کرده اند که از بازنشستگی بیرون بیاید و قرار است در کنار این دو بازیگر در فیلم جدیدی با نام Back In Action بازی کند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • مهدی تیر ۱۹, ۱۴۰۱

    هنوز هم زیباست !

  • جواد تیر ۱۹, ۱۴۰۱

    عنوان مقاله خیلی غلت اندازه
    کسی که عنوان رو میخونه فکر میکنه یارو بخواتر سرگرمی مواد قاچاق میکرده