اولین گل رومئو بکهام برای اینتر میامی از روی ضربه آزاد به سبک پدرش + ویدیو

اولین گل رومئو بکهام برای اینتر میامی از روی ضربه آزاد به سبک پدرش + ویدیو

رومئو بکهام، پسر دیوید بکهام بازیکن افسانه ای تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستر یونایتد اولین گل خود را برای تیم اینتر میامی ۲ را با یک ضربه آزاد زیبا به ثمر رساند که بسیاری را به یاد ضربه آزادهای بی نقص پدرش می اندازد. رومئو ۱۹ ساله که در تیم Inter Miami II در دسته سوم فوتبال آمریکا بازی می کند، توپ را از روی دیوار دفاعی تیم دوم اورلاندو سیتی عبور داده و به گوشه سمت چپ دروازه می فرستد. گزارشگر تلویزیونی پس از این گل زیبایی پسر دیوید بکهام می گوید: «فکر می کنم این را قبلاً هم دیده ایم». این گل از رومئو بکهام باعث شد تیمش به پیروزی سه بر یک مقابل حریف دست یابد. دیوید بکهام نیز در حمایت از پسرش به خاطر عملکرد خوبی که در این بازی داشته و اولین گلش که به شکلی زیبا از روی یک ضربه آزاد به ثمر رسید، در شبکه اجتماعی خود نوشت: «عالی بود رفیق به تو افتخار می کنم. اولین گل در لباس تیم میامی».

گل ضربه آزاد رومئو بکهام به سبک پدرش دیوید بکهام برای اینتر میامی

رومئو نیز در پاسخ پدرش نوشته است: «دوستت دارم پدر، این به خاطر تو بود». به نظر می رسد توانایی زدن ضربه های آزاد بی نقص در خانواده بکهام ارثی است، زیرا ضربات آزادی که عمدتاً به گل تبدیل می شدند مهم ترین شاخصه سبک بازی دیوید بکهام در روزهای اوجش بود، ستاره ای که اکنون ۴۷ سال دارد. دیوید بکهام رکورد بیشترین گل از روی ضربه آزاد در لیگ برتر انگلیس را با ۱۸ گل در اختیار دارد اگر چه جیمز وارد-پروز با ۱۴ گل در تعقیب اوست. به یاد ماندنی ترین گل ضربه آزاد دیوید بکهام در دقیقه آخر بازی تیم ملی انگلیس برابر یونان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۲ اتفاق افتاد که باعث راهیابی انگلیس به جام جهانی شد. دیدن گلزنی پسرش برای اینتر میامی برای بکهام بزرگ بسیار جذاب تر بوده زیرا وی یکی از مالکان این تیم است که در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد. جالب اینکه فیل نویل، همبازی سابق بکهام و ملی پوش سابق تیم ملی انگلیس نیز سرمربیگری تیم اصلی اینتر میامی را بر عهده دارد و پسر او هاروی نیز همراه با رومئو در تیم دوم بازی می کنند.

گل ضربه آزاد رومئو بکهام به سبک پدرش دیوید بکهام برای اینتر میامی

این دومین باری است که در فصل اخیر رومئو بکهام خبرساز می شود، بعد از آنکه در ماه آوریل در یک بازی سه پاس گل به ثبت رساند. رومئو پس از ۵ سال غیبت از دنیای فوتبال، به تازگی به سطح اول این ورزش بازگشته است. او در سال ۲۰۱۵ فوتبال را رها کرده و به سراغ تنیس رفت، بعد از آنکه مدت کوتاهی در تیم نوجوانان آرسنال بازی کرد اما در سال ۲۰۲۱ و با پیوستن به تیم اینتر میامی به فوتبال بازگشت. بعد از بازگشت رومئو به فوتبال، پدرش زمین تنیس خانه شان را با یک زمین فوتبال تعویض کرد. رومئو در ۱۴ بازی از ۱۵ بازی تیمش در فصل اخیر حضور داشته و همراه با تیمش در رتبه پنجم جدول قرار دارد. جدای از فوتبال، او سه سال است که با یک مدل ۱۹ ساله به نام میا ریگان نامزد کرده است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود