بد شدن حال هری کین و سون هیونگ مین بعد از تمرینات سنگین سرمربی تاتنهام + ویدیو

بد شدن حال هری کین و سون هیونگ مین بعد از تمرینات سنگین سرمربی تاتنهام + ویدیو

هری کین در تور آماده سازی پیش فصل تیم تاتنهام در سئول به دردسر افتاده و دچار تهوع شد پس از آنکه آنتونیو کونته سرمربی تیم، بازیکنانش را مجبور کرد تا در آب و هوای گرم کره در فصل تابستان به مدت دو ساعت تمرینات سختی را تحمل کنند. تیم تاتنهام درهای ورزشگاه جام جهانی سئول را به روی ۶,۰۰۰ تماشاگر محلی باز کرد تا آن ها شمه ای از تمرینات پیش فصل سخت و دشوار تیم محبوبشان را شاهد باشند. این دومین تمرین روز دوشنبه بود که با تمرین شناخته شده گرم کردن مالکیت توپ آغاز شد و در ادامه به یک بازی ۲۰ نفره در دو سوم زمین فوتبال ادامه یافته و در نهایت با یک تمرین دوندگی بسیار سخت به پایان رسید که در مورد آن به بازیکنان هشدار داده نشده بود.

بد شدن حال بازیکنان سرشناس تیم تاتنهام پس از 42 بار دویدن طول زمین

جان پیرو ونترونه مربی بدنسازی تیم تاتنهام مدیریت تمرین دوندگی تیم را بر عهده گرفته و بازیکنانی که اکنون حدود یک هفته است به تمرینات بازگشته اند را وادار ساخت که ۴۲ بار طول زمین را با سرعت طی کنند. آن دسته از بازیکنانی که در مسابقات تیم ملی حضور داشته و دیرتر به تمرینات گروهی پیوسته بودند اجازه یافتند تنها ۳۰ بار طول زمین را بپیمایند. در شرایطی که دمای سئول به ۳۰ درجه سانتیگراد می رسید و هیچ بادی در ورزشگاه ۶۰,۰۰۰ نفری نمی وزید و رطوبت نیز بسیار بالا بود، این تمرین برای هری کین بسیار دشوار بود به طوری که در پایان تمرین روی زانوهایش افتاد و استفراغ کرد. این صحنه باعث ترس و حیرت تماشاگران شد اما هری کین تنها نبود و زمانی نگرانی تماشاگران بیشتر شد که سون هیونگ مین، بازیکن کره ای تیم نیز نشانه هایی از درد را نشان داده و خود را روی زمین چمن انداخته و به پشت خوابید.

بد شدن حال بازیکنان سرشناس تیم تاتنهام پس از 42 بار دویدن طول زمین

برای مین که در شرایط جسمانی خوبی قرار دارد، این دومین روز شرکت در تمرینات گروهی پیش فصل تیم تاتنهام بود. وی با صورتی خندان به استقبال تیمش در فرودگاه اینچئون رفت و روز یکشنبه برای اولین بار در تمرینات تیم حاضر شد اگر چه در طول تعطیلات تابستان همراه با دوستانش بارها فوتبال شش نفره بازی می کرد. آن ها بعد از پایان تمرینات دوندگی، خودشان را بازیافته و بلند شدند تا بقیه مراحل تمرین را طی کنند. برایان گیل و داوینسون سانچز از بازیکنانی بودند که در جلو صف تیم می دویدند و توانستند در تمام طول تمرین جایگاه خود را حفظ کنند اما تروی پاروت مهاجم جوان تیم بود که توانست با عملکرد خود در دور پایانی باعث تشویق از جانب دیگر بازیکنان شود.

بد شدن حال بازیکنان سرشناس تیم تاتنهام پس از 42 بار دویدن طول زمین

آنتونیو کونته از سرمربیانی است که به دشوار کردن تمرینات پیش فصل برای بازیکنانش شناخته می شود و به نظر می رسد اولین تجربه پیش فصل سرمربی ایتالیایی در تاتنهام نیز از این قاعده مستثنی نیست. او همچنین به شکلی شفاف اعلام کرده که سرخیو رگیلون، هری وینکس، جیووانی لوسلسو و تونگای اندومبله در برنامه های فصل آینده وی جایی نداشته و به همین خاطر در تور پیش فصل تاتنهام حضور ندارند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود