علت مرگ همسر سابق دونالد ترامپ مشخص شد

علت مرگ همسر سابق دونالد ترامپ مشخص شد

بر اساس گزارش پزشک قانونی نیویورک سیتی، ایوانا ترامپ، همسر اول دونالد ترامپ، در اثر جراحات ناشی از برخورد شدید در بالاتنه درگذشته است. جسد بی جان ایوانا ۷۳ ساله بعدازظهر روز پنجشنبه در پایین پله خانه اش در منهتن پیدا شد. علت مرگ او حادثه اعلام شده است. سخنگوی پزشک قانونی نیویورک تایید کرده است که ایوانا ترامپ در اثر افتادن از راه پله درگذشته است. این خبر پس از آن اعلام می شود که یکی از دوستان نزدیک ایوانا در هفته های اخیر گفته بود که او نمی تواند راه برود و در ترک خانه مشکل دارد. زک اردم که از مصاحبه ای مفصل در این باره خودداری کرده بود تاکید کرد که خانم ترامپ به دلیل مشکل لگن در راه رفتن مشکل داشت و افزوده بود که مدل سابق آخرین باری که این دو دو هفته قبل از مرگ ایوانا با هم صحبت کرده بودند شرایط خوبی نداشته است. اردم به نیویورک پست گفته است: «او گفت که پایش درد می کند. نمی توانست از خانه اش بیرون بیاید».

علت مرگ ایوانا ترامپ مشخص شد

اردم مالک رستوران مشهور ۷۵ Main در ساوتهمپتون، نیویورک است که ایوانا و دیگر سلبریتی ها از جمله جو و جیل بایدن معمولاً در آن غذا می خورند. وقتی اردم از ایوانا خواسته بود که به پزشک مراجعه کند، پاسخ همسر سابق ترامپ به وی چنین بوده است :«نه، از دکتر رفتن متنفرم. وقتی می روم دکتر مریض تر می شوم». این رستوران دار ۴۲ ساله گفته است که ایوانا ترامپ دو هفته پیش برنامه ریزی کرده بود به رستوران او بیاید اما نتوانسته بود از خانه بیرون بیاید. در ادامه به دوست ۱۵ ساله خود گفته بود که بعد از سفر به سنت تروپز در فرانسه در روز جمعه (جمعه گذشته و یک روز قبل از مرگش)، به او سر خواهد زد. اردم در این باره می گوید :«هفته پیش زنگ زد و گفت خیلی مشتاقم که ببینمت».

علت مرگ ایوانا ترامپ مشخص شد

علت مرگ ایوانا ترامپ مشخص شد علت مرگ ایوانا ترامپ مشخص شد

علت مرگ ایوانا ترامپ مشخص شد

علت مرگ ایوانا ترامپ مشخص شد

ایوانا ترامپ یک شب قبل از اعلام مرگش در بیرون از خانه مشاده شده بود و در رستوران ایتالیایی مورد علاقه اش به نام Altesi’s که فاصله کمی با خانه اش دارد شام خورده بود و به گفته مالک این رستوران در شرایط روحی خوبی قرار داشت. با این وجود پائولا آلاویان، مالک این رستوران ایتالیایی، می گوید که ایوانا ترامپ کمی خسته بوده و مقدار بسیار کمی غذا سفارش داده است. پلیس اعلام کرده است که همسر سابق دونالد ترامپ پیش از افتادن از پله ها سکته قلبی کرده است، اتفاقی که در خانه چهار طبقه اش رخ داده و یکی از کارکنان خانه پس از مراجعه به سر کارش، موضوع را به پلیس اطلاع داده است. از ایوانا ترامپ سه فرزند به جای مانده که دونالد جونیور، ایوانکا و اریک نام دارند و همگی فرزندان مشترک او و دونالد ترامپ هستند که بین سال های ۱۹۷۷ تا ۱۹۹۲ با هم ازدواج کرده بودند.

بیشتر بخوانید:

ایوانا ترامپ در سن ۷۳ سالگی درگذشت؛ گشتی در زندگی همسر اول دونالد ترامپ

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود