۵۰ سال زندان در انتظار ریکی مارتین در صورت اثبات آزار جنسی و روحی خواهرزاده اش

۵۰ سال زندان در انتظار ریکی مارتین در صورت اثبات آزار جنسی و روحی خواهرزاده اش

ریکی مارتین به داشتن رابطه با خواهرزاده ۲۱ ساله اش متهم شده و ممکن است در صورت محکوم شدنش در این ماجرا، تا ۵۰ سال زندان در انتظار وی باشد. این خواننده مشهور اوایل ماه جاری با دستور محدود کننده از یک دادگاه در پورتوریکو به دلیل خشونت خانگی مواجه شده بود، هر چند هویت قربانی این خشونت خانگی فاش نشد. به نقل از روزنامه مارکا، اریک مارتین، برادر ریکی مارتین، اکنون مدعی شده که این قربانی کسی نیست جز خواهرزاده او به نام دنیس یادیل سانچز. مارتین متهم است که در یک رابطه هفت ماهه که حدود دو ماه پیش به پایان رسیده، نسبت به سانچز «حملات فیزیکی و روانی» داشته است. سخنگوی ریکی مارتین ۵۰ ساله که چهار فرزند نیز دارد، پیش تر اتهامات بدرفتاری و خشونت موکل خود را نادرست و جعلی خوانده بود.

احتمال 50 سال زندان برای ریکی مارتین در صورت اثبات آزار جنسی خواهرزاده اش

ریکی مارتین که روز جمعه برای ادامه ساخت مینی سریال جدیدش از سرویس اپل تی وی پلاس در لس آنجلس دیده شد، قرار است ۲۱ جولای در دادگاهی در پورتوریکو حاضر شود. متهم کننده ریکی مارتین که گمان می رود سانچز باشد، در اول ماه جولای درخواست حکم دادگاه برای دور ماندن مارتین از خود کرده و مارتین را به خشونت خانگی متهم کرده بود. بر اساس رأی دادگاه، مارتین حق تماس گرفتن یا نزدیک شدن به سانچز را ندارد، زیرا سانچز مدعی شده که «از امنیت خود بیم دارد». بر اساس دستور دادگاه، مارتین و سانچز دو ماه قبل و بعد از هفت ماه رابطه از هم جدا شده بودند. برادر ریکی مارتین اما می گوید که خواهر زاده اش مشکلات روانی دارد. او همچنین مدعی شده که سانچز در زادگاهش در پورتوریکو سابقه جنایی داشته و یکی از همکاران سابقش را تهدید به مرگ کرده است.

احتمال 50 سال زندان برای ریکی مارتین در صورت اثبات آزار جنسی خواهرزاده اش
دنیس یادیل سانچز

بر اساس گزارش ها، همکا سانچز به نام کلودیا رامیرز مارتل حتی از دادگاه حکمی گرفته که سانچز را وادار به دور ماندن از وی می کند زیرا سانچز علاقه ای وسواس گونه و خطرناک به وی داشته و خارج از محل کار دائماً مزاحمش شده و حتی او را به قتل تهدید کرده است. روز جمعه بود که اریک مارتین، برادر ریکی مارتین، در ویدیویی زنده در فیسبوک گفت که سانچز مشکلات روانی دارد و مدعی شد این جوان ۲۱ ساله که از خانواده اش نیز جدا شده به دیگر اعضای خانواده نیز آسیب رسانده است. او افزود که خانواده سانچز با شرایط روانی رو به وخامت وی مشکلات زیادی داشته ولی او و خانواده اش خواهر زاده مشکل دارشان را دوست دارند. تیم وکلای ریکی مارتین نیز ادعاهای مشابهی را مطرح کرده و شایعات مربوط به خشونت و سوء رفتار جنسی ریکی مارتین نسبت به خواهر زاده اش را رد کرده اند.

وکیل مارتین نیز روز جمعه مدعی شده بود: «ریکی مارتین، قطعاً، هیچگاه در هیچ نوعی از رابطه جنسی یا عاشقانه با خواهر زاده اش نبوده و نخواهد بود. این ادعا نه تنها غیرواقعی بلکه رقت انگیز است. همه ما امیدواریم که این مرد به کمکی دست پیدا کند که به شدت به آن نیاز دارید. اما از همه بیشتر، ما به دنبال رد کردن این پرونده دردناک هستیم به محض اینکه قاضی بتواند واقعیت ها را ببیند». سانچز پسر ۲۱ ساله خواهر ریکی مارتین به نام ونسا مارتین است و علاوه بر اتهامات جنسی به دایی خود، مدعی شده که وی مقادیر زیادی الکل و مواد مخدر مصرف می کند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود