برند لباس معروف قرارداد همکاری میلیون دلاری خود با بروکلین بکهام را فسخ کرد

برند لباس معروف قرارداد همکاری میلیون دلاری خود با بروکلین بکهام را فسخ کرد

عدم توفیق در همکاری بروکلین بکهام با برند مد خیابانی سوپردرای (Superdry) به لیست طولانی حرکت های ناموفق شغلی او اضافه شد. این برند او را پس از کمتر از یک سال کنار گذاشت. بروکلین بکهام، پسر ۲۳ ساله فوتبالست مشهور دیوید بکهام، در نوامبر گذشته به عنوان سفیر این برند معرفی شد و گزارش شد که قراردادی با مبلغ بیش از ۱ میلیون دلار برای این همکاری بسته است. چرا سوپردرای قرار داد خود را با بروکلین بکهام فسخ کرد؟اما اکنون گزارش شده است که قرارداد بین بروکلین و سوپردرای به طور ناگهانی به پایان رسیده است و این برند به دنبال یافتن ستاره های جدید برای همکاری است. این تصمیم شوکه کننده برای کنار گذاشتن بروکلین پس از شکست او در حرفه عکاسی، باریستایی، فوتبالیستی و سرآشپزی صورت گرفت. چرا سوپردرای قرار داد خود را با بروکلین بکهام فسخ کرد؟سخنگوی سوپردرای به طورغیردوستانه ای گفت که آنها تصمیم گرفته اند رابطه کاری خود را با بروکلین قطع کنند. او این خبر را به شکلی کاملا صریح و با گفتن: «ما او را رها کردیم، او ما را رها نکرد» مطرح کرد. این سخنگو گفت: «ما همیشه سفیرانمان را که در کمپین های ما حضور دارند بررسی می کنیم و تصمیم گرفتیم با طیف متفاوتی از استعدادها کار کنیم.» این اظهار نظر سرد، کاملاً در تضاد با تأیید پر حرارت بروکلین در زمانی است که در ابتدا به عنوان سفیر سوپردرای معرفی شد. چرا سوپردرای قرار داد خود را با بروکلین بکهام فسخ کرد؟یک سخنگوی دیگر این برند، سال گذشته اعلام کرد: «داشتن تأیید بروکلین گواهی بر کاری است که ما به عنوان یک برند انجام می دهیم.
به عنوان یک کسب و کار، ما می خواهیم تغییرات مثبتی را برای نسل فعلی و آینده ایجاد کنیم، نسلی که بروکلین با آنها صحبت می کند.»

گفته می شود که قرارداد او شامل تبلیغ این برند از طریق کانال های رسانه های اجتماعی خود، که شامل صفحه اینستاگرام او با بیش از ۱۴ میلیون دنبال کننده نیز می شد. او همچنین با لباس‌های ساخته شده توسط این برند ژست گرفت و زمستان گذشته در یک مهمانی در فروشگاه اصلی آنها در خیابان آکسفورد لندن شرکت کرد.چرا سوپردرای قرار داد خود را با بروکلین بکهام فسخ کرد؟بروکلین که در ماه آوریل با نیکولا پلتز ازدواج کرد، برای سال ها برای حفظ مشاغل خود تلاش کرده است. او در هفته های اخیر برای مشاوره شغلی به پدرشوهرش، تاجر میلیاردر آمریکایی، نلسون پلتز مراجعه کرده است. همسرش، نیکولای ۲۷ ساله، اخیراً گفت: «بروکلین وارد کارهای بسیار هیجان‌انگیزی می‌شود و این واقعاً شیرین است. می بینم که او با پدرم تماس می گیرد و می گوید: «نظرت در مورد این کار چیه؟» من دوست دارم ببینم او از پدرم یاد می گیرد.»چرا سوپردرای قرار داد خود را با بروکلین بکهام فسخ کرد؟۱۵آخرین تلاش بروکلین فعالیت به عنوان یک سرآشپز بود، اما تلاش های او به طرز بی رحمانه ای از همه طرف مورد تمسخر قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

تصاویر آلبوم عروسی بروکلین بکهام و نیکولا پلتز منتشر شد

ثروت خانواده نامزد بروکلین بکهام ۳ برابر خانواده بکهام است!

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود