پیام دختری که دو بار تغییر جنیست داده است: «نگذارید بچه هایتان تغییر جنسیت بدهند»

پیام دختری که دو بار تغییر جنیست داده است: «نگذارید بچه هایتان تغییر جنسیت بدهند»

دختر ۱۷ ساله‌ای که عمل معکوس کردن گذار جنسیتی (پادگذار جنسیت) را انجام داده و پس از تغییر جنسیت به پسر دوباره دختر شده است، از تاثیر مخرب، غیرقابل بازگشت و دردناک مسدودکننده های بلوغ و جراحی پرده برداشت.

این دختر در مورد اثرات دردناکی که مصرف مسدودکننده های بلوغ و جراحی از ۱۳ سالگی بر بدنش داشته صحبت کرد. او گفت بعید به نظر می‌رسد که بتواند بچه دار شود و اگر هم این اتفاق بیفتد قادر به شیر دادن نیست، زیرا ماستکتومی دوبل انجام داده است. او همچنین گفت به خاطر درمان تهاجمی در معرض خطر ابتلا به انواع خاصی از سرطان نظیر سرطان دهانه رحم قرار دارد.

کلویی کول جراحات و آسیب‌های خود را در شهادت متاثرکننده اش در جلسه استماع بازپرداخت به افرادی که در ایالت فلوریدا به دنبال هورمون درمانی هستند، بازگو کرد. این امر در پی ممنوعیت عمل گذار جنسیت برای کودکان توسط ران دیسانتیس، فرماندار این ایالت و لغو حمایت بیمه مدیکید در درمان ترنس های بزرگسال اتفاق افتاد.

جوزف لاپادو، جراح عمومی ایالتی از هیات پزشکی فلوریدا خواست تا استاندارد مراقبتی جدیدی برای درمان کودکان خردسالی که می‌خواهند عمل تغییر جنسیت انجام دهند در نظر گرفته شده و دسترسی به مسدودکننده‌های بلوغ، هورمون های جنسی متقابل و جراحی تعلیق شود.

لاپادو نوشت: «به نظر می‌رسد استانداردهای فعلی که توسط سازمان‌های حرفه‌ای متعددی تنظیم شده، به جای پذیرفته شدن از سوی بالاترین سطوح علم پزشکی، از یک ایدئولوژی سیاسی ترجیحی پیروی می‌کنند.»

 

دختری که عمل تغییر جنسیت خود را معکوس کرده از تجربه دردناکش می‌گوید

کلویی در این جلسه گفت: «هیچ کودکی نباید چیزی را که من تجربه کردم تجربه کند. موافقت من گرفته نشد.» او گفت پزشکان قبل از عمل به او گفتند او پیامدهای این عمل را درک نمی‌کند. وقتی از او پرسیده شد توصیه‌اش به مردم چیست گفت: «نگذارید بچه هایتان تغییر جنسیت بدهند.»

این دختر بین ۱۳ تا ۱۶ سالگی گذار جنسیت را تجربه کرد و در ژوئن ۲۰۲۰ عمل مستکتومی را انجام داد. او تستسترون و مسدودکننده های بلوغ مصرف می‌کرد و نام لئو را برای خود انتخاب کرده بود.

کلویی می‌گوید با دیدن حمایت هایی که در شبکه های اجتماعی از افراد ترنسی که عمل تغییر جنسیت انجام داده بودند می‌شد به فکر انجام این عمل افتاده، زیرا در آن زمان دوستان زیادی نداشت.

دختری که عمل تغییر جنسیت خود را معکوس کرده از تجربه دردناکش می‌گوید

او گفت هنوز منتظر است تا متوجه شود آیا تستسترونی که توسط مادرش به او تزریق شده، او را نابارور کرده یا خیر. او در ماه می ۲۰۲۱ تزریق تستسترون را متوقف کرد. کلوئه می‌گوید حالا دیگر اصلا به هویت جنسیتی اعتقاد ندارد.

بیشتر بخوانید:

سلبریتی هایی که نمی دانستید فرزند ترنس دارند

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

 • رحمان تیر ۲۷, ۱۴۰۱

  وقتی یک عده هایپر لیبرال وحشی با تمام رسانه هایی که در دست دارند صبح تا شب توی گوش بچه ها می خونند که جنسیت ربطی به بدن نداره و فلانه و بهمانه، معلومه بچه ای که هنوز مغز و شخصیتش کامل نشده هر روز که بیدار میشه حس میکنه یک جنسیت دیگه داره. نمونه هاش یکی دو تا هم نیست. تازه داره یواش یواش گندی که به جامعه زدن معلوم میشه. اون پدر و مادر احمقی که بچه شون رو می برند زیر تیغ جراحی و هورمون تراپی باید انداخت زندان.

 • علی تیر ۲۸, ۱۴۰۱

  افکار لگبت تعصب خالص است.
  زمانی اروپایی ها تعصب سفید و مرد داشتند.
  حالا کل دنیا تعصب لگبت دارند.
  تعصب لگبت (که لعنت خدا بر باعث و بانیش باد) ۳ مشکل اساسی را دارد.
  تحقیر علم
  تحقیر ادیان
  آزار افراد
  تحقیر علم از آن جهت، که به چه سادگی دست در علم روانشناسی و جامعه شناسی برند و چقدر ساده یه سری از بزرگ ترین اختلالات بشری تاریخ بشریت را، به عنوان موهبت طبیعت قلمداد کردند.
  هیچ تعریفی از اختلال روانی نیست که نتوان همجنس گرایی، دو جنس گرایی و… را در آن جای نداد. نان باینری که دیگر تهش است!
  تحقیر ادیان از آن جهت، که تمامی ادیان پیش پا افتاده اند (قربان شما روانی های روشن فکر!) و مثلا توی هالییود، همه ی همجنس گراها، آدم های فوق العاده و همه ی دین دار ها یه مشت اسکل وحشی خون خوارند!
  آزار افراد از دو جهت،
  یک: یه سر بزنید به سخنان گهر بار (!) کریس ایوانز درباره ی لایت یر
  دو: لگبت اصلا معلوم نیست فازش چیه!
  به طور مثال یک بار الن پیج، خودش رو زن همجنس گرا معرفی کرده بود؛ بعد دید نه! اینطوری دوست نداره. شد مرد تراجنسیتی!
  یعنی نه تنها افکار این گروه اختلال روانیه.
  بلکه ربطی به عشق و ژن و اینها نداره. صرفا شهوته.
  و راهپیمایی غرور و افتخار صرفا نشانه ای دیگر مبنا بر تعصبه.
  برای پایان بندی یه خلاصه کنم بریم دیگه.
  *همونطور کا یه روز افتخار و غرور برای سفید بودن بود. برای مرد بودن بود. امروزم افتخار و غرور به لگبته ولی به زودی همانطور که وون افکار چرت و عقب مانده از بین رفتند؛ نوادگان قوم لوط هم از بین می روند.*