مصدوم شدن برایان کرانستون ۶۶ ساله در مسابقه سافت بال سلبریتی ها + ویدیو

مصدوم شدن برایان کرانستون ۶۶ ساله در مسابقه سافت بال سلبریتی ها + ویدیو

برایان کرانستون امیدوار بود که در مسابقه سافت بال سلبریتی های مشهور در داجر استادیوم بتواند امتیازآور شود اما به جای آن بازیگر سریال بریکینگ بد مورد هدف توپ قرار گرفت. کرانستون بر اثر ضربه آنتونی راموس، برنده جایزه گرمی، با برخورد توپ با شانه راستش مواجه شد در حالی که مشغول تمرین بودند، مسابقه ای که شب شنبه برگزار شد. پس از این حادثه کرانستون ۶۶ ساله برای دقایقی روی زمین افتاده و احساس درد می کرد و در ادامه به تریلر خود در همان نزدیکی رفت. برنده جوایز تونی، امی و الیور بعدتر احساس بهتری پیدا کرده و به ادامه بازی در استادیوم داجر ادامه داد.

او در جریان یکی از صحنه ها با داور مسابقه نیز درگیری لفظی پیدا کرد. کرانستون عضو تیم لس آنجلس بود که بازی را ۱۵ بر ۱۳ به تیم بروکلین واگذار کرد. هانتر پنس ستاره سابق سانفرانسیسکو جاینتس برای بروکلین امتیازات خوبی کسب کرد اما بارها توسط تماشاگران لس آنجلسی هو شد. کرانستون بعد از برخورد توپ با شانه اش گفت: «بدون شک کبود خواهد شد. باید در این بازی بیشتر نقش پیشاهنگ را می داشتم». برایان کرانستون که بیشتر به خاطر ایفای نقش والتر وایت در سریال Breaking Bad شناخته می شود در این مسابقه کلاه ایزوتوپ های آلباکرکی را به سر داشت، کلاه سفیدی که در سکانس ملاقاتش با سال گودمن برای اولین بار دیده شد.

مصدوم شدن برایان کرانستون در مسابقه سافت بال سلبریتی ها

مصدوم شدن برایان کرانستون در مسابقه سافت بال سلبریتی ها

کرانستون در چندین مسابقه برای ایزوتوپ های تریپل- اَی به میدان رفته و همراه با آرون پال، همبازی اش در سریال بریکینگ بد، قرار است ۳۰ جولای در یک مسابقه نمایشی دیگر شرکت کنند. از دیگر شرکت کنندگان در این مسابقه سافت بال سلبریتی ها می توان به جی کی سیمونز، میز (قهرمان کشتی کج)، بد بانی (خواننده)، جوجو سیوا، سیمو لیو، کول لری و هانتر پنس و ولادیمیر گوررو بازیکنان سابق سافت بال اشاره کرد.

 

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود