واکنش دختر کره ای به رقص خاص غلامرضا نیکخواه در مسابقه جوکر + ویدئو

واکنش دختر کره ای به رقص خاص غلامرضا نیکخواه در مسابقه جوکر + ویدئو

ویدئوی واکنش های جالب یک دختر کره ای به رقص کره ای غلامرضا نیکخواه در مسابقه جوکر در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

در این ویدئو دختری کره ای به همراه پسری ایرانی به تماشای رقص کره ای غلامرضا نیکخواه، یکی از شرکت کنندگان دومین فصل از فینال مسابقه جوکر که از شبکه نمایش خانگی پخش می شد، نشسته است و از دیدن حرکات او به شدت به خنده می افتد.

غلامرضا نیکخواه از جمله شرکت کنندگان محبوب مسابقه جوکر بود و طرفداران زیادی در این برنامه پیدا کرد. او یک رپ خوانی طنزآمیز هم در فصل اول این برنامه داشت که با واکنش های زیادی مواجه شد.

از این دختر کره ای و دوست ایرانی اش پیش تر ویدئوی دیگری در واکنش به یکی دیگر از قسمت های مسابقه جوکر هم منتشر شده بود که آن هم در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت.

ویدئوی قبلی مربوط به بخشی از اجرای حامد آهنگی در این مسابقه بود که تقلیدی طنزآمیز از نحوه ی صحبت کردن چینی ها، ژاپنی ها و کره ای بود.

خنده های این دختر کره ای در واکنش به تقلید حامد آهنگی از نحوه ی صحبت کردن کره ای ها با استقبال کاربران ایرانی مواجه شد؛ آن ها جنبه ی بالای او در پذیرش طنز را ستودند و معتقد بودند اگر عکس این ویدئو ساخته شده و نحوه ی صحبت کردن ایرانی ها دستمایه ی شوخی کره ای ها قرار گرفته بود، حتماً با اعتراض و انتقاد شدید ایرانی ها مواجه می شد.

مسابقه جوکر که پخش آن از سال ۱۴۰۰ در شبکه نمایش خانگی آغاز شد، با استقبال مخاطبان مواجه گشت و به یکی از پربیننده ترین تولیدات این شبکه تبدیل شد. در این برنامه که ساخته ی احسان علیخانی و سید حامد میرفتاحی بود، تعدادی از چهره های مشهور هنری، ورزشی، اجتماعی و … در اتاقی دربسته برای خنداندن یکدیگر تلاش می کردند اما هر کس که می خندید حذف می شد و برنده ی نهایی مسابقه کسی بود که تا پایان برنامه نخندد. جوکر در ۷ فصل از شبکه نمایش خانگی پخش شد که ۲ فصل پایانی آن مختص به فینال مسابقه بود.

 

بیشتر بخوانید:

واکنش جالب دختر کره ای به تقلید صحبت کردن کره ای ها توسط حامد آهنگی + ویدیو

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود