جدیدترین و طولانی ترین تریلر سریال «خاندان اژدها» منتشر شد + ویدیو

جدیدترین و طولانی ترین تریلر سریال «خاندان اژدها» منتشر شد + ویدیو

در تازه ترین تریلر سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) که پیش درآمدی بر سریال بازی تاج و تخت است «جنگ در جریان است»، جایی که شخصیت های شیفته قدرت داستان بعد از مرگ شاه ویسریس تارگرین اول که پادشاهی صالح و مورد علاقه مردم است، برای بدست آوردن تاج و تخت علیه یکدیگر توطئه می کنند. ویسریس قصد دارد ارشدترین فرزندش پرنسس رینیرا تارگرین را به عنوان ملکه هفت قلمرو جایگزین خود کند اما برادر شرور او با نام دیمون تارگرین و گروهی از دیگر مردان در قدرت ایده های دیگری دارند در سریالی که در نیمه راه آن شاهد یک پرش زمانی یک دهه ای هستیم. پرنسس رینیرا ولاریون که که توسط پسرعمویش ویسریس نادیده گرفته شده، به رینیرا هشدار می دهد: «یک زن نمی تواند آیرون ثرون را به ارث ببرد زیرا این نظمی است که از قبل برقرار بوده» اما رینیرا با عصبانیت پاسخ می دهد: «وقتی من ملکه هستم، نظمی جدید در خواهم انداخت».

در این اثنا، دوست دوران کودکی رینیرا، بانو آلیسنت هایتاور که شخصیتش کمی انسانی تر از سرسی لنیستر است، با ویسریس ازدواج می کند تا ملکه شده و به تاج و تخت دست یابد. در نمایی نزدیک به ترور که در این تریلر می بینیم، آلیسنت به رینیرای جوان نزدیک می شود در حالی که خنجری در دست دارد و می گوید: «وظیفه کجاست؟ فداکاری کجاست؟». در مورد ۱۷ اژدهای متفاوتی که در سریال خاندان اژدها خواهیم دید، ویسریس بر این باور است که آن ها قدرتی هستند که انسان هرگز نباید با آن ها ترسانده شود. این تریلر دو و نیم دقیقه ای که طولانی ترین تریلر سریال House of the Dragon تا به امروز است یک تخم اژدها در آستانه باز شدن را نشان می دهد.

جدیدترین تریلر سریال خاندان اژدها (House of the Dragon)

جدیدترین تریلر سریال خاندان اژدها (House of the Dragon)

میگل ساپوشنیک، و رایان کوندال به عنوان شورانرهای این سریال تلاش کرده اند سریالشان را سریالی متنوع بسازند تا برای دنیا طبیعی جلوه کند. داستان سریال House of Targaryen که با ۲۰۰ میلیون دلار هزینه ساخته شده ۲۰۰ سال پیش از اتفاقات سریال اورجینال Game of Thrones را روایت می کند. این سریال که فصل اول آن در ۱۰ اپیزود ساخته شده در تاریخ ۲۱ آگوست از طریق سرویس استریمینگ HBO Max منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • varan تیر ۳۰, ۱۴۰۱

    سلام کی پخش میشه؟

  • varan تیر ۳۰, ۱۴۰۱

    سلام؛ تاریخ پخش این سریال مشخص شده؟ ؟