کیت ماس علت دفاعش از جانی دپ در دادگاه شکایت از امبر هرد را فاش کرد

کیت ماس علت دفاعش از جانی دپ در دادگاه شکایت از امبر هرد را فاش کرد

کیت ماس دلیل واقعی شهادتش را در دادگاه جانی دپ و امبر هرد می گوید. این تاپ مدل مشهور بریتانیایی اعلام کرده است که در دادگاه جانی دپ و همسر سابقش امبر هرد مجبور به گفتن حقیقت شده است.

ماس شهادت خود را از طریق تماس ویدیویی از لندن، انگلستان در مورد گذشته خشونت آمیز خود با جانی دپ، زمانی که آنها در دهه ۱۹۹۰ با هم رابطه عاشقانه داشتند، ارائه کرد.

قاضی شهادت کیت را شنید

امبر هرد در اظهارات خود ادعا کرد که در استرالیا عصبانی و خشن شده و به دپ ضربه زده است. زیرا فهمیده است که جانی کیت ماس را از پله‌ها به پایین پرت کرده است. او فکر می‌کند که او و خواهرش در جریان مشاجره‌ای که در آن خواهر هرد میانجی گری می کند در خطر هستند. یعنی وقتی درست در لحظه حمله به دپ بین هر دوی آنها قرار می گیرد.

همه چیز آنطور که هرد برنامه ریزی کرده بود پیش نرفت

این ادعا به طرز وحشتناکی برای هرد نتیجه معکوس داشت زیرا وکلای شاکی با کیت ماس تماس گرفتند تا او شهادت خود را به اشتراک بگذارد. او موافقت کرد که در دادگاه شهادت دهد، اما به دلیل مشغولیت های قبلی، نتوانست در دادگاه حضور فیزیکی داشته باشد. بنابراین، تصمیم گرفت که کنفرانس تلفنی را در دادگاه شهادت برگزار کند.

«من حقیقت را در مورد جانی می دانم، می دانم که او هرگز مرا از پله ها به پایین پرت نکرد. باید این حقیقت را می گفتم.»

او در مصاحبه بعدی گفت که به “انصاف و عدالت” اعتقاد دارد.

کیت ماس قبول کرد که از لندن شهادت دهد

وقتی این خبر به گوش رسید که قرار است دادگاه به معشوقه سابق دپ استناد کند تا حقایق را به او شهادت دهد، همه می‌دانستند که این لحظه زمان درست کردن اوضاع یا تخریب همه چیز است؛ اینجا همان جایی است که حقیقت باید آشکار شود. از آنجایی که کیت دور بود، برایش راحت تر بود که کاملاً راستگو و صادق باشد.

دپ در دادگاه افترا علیه هرد برنده شد. او به دنبال راهی برای پرداخت مبلغی است که قاضی تعیین کرده به همسر سابقش بپردازد.

او از پله ها به پایین افتاد

داستان واقعی سقوط این بود که کیت ماس هنگام بازدید از جامائیکا همراه با جانی دپ، در طی یک هوای طوفانی و بارانی، در یک هتل بودند. کیت از پله‌ها به پایین سقوط می کند. دپ به این اتفاق بلافاصله واکنش نشان داد و او را به اتاق برد تا بتواند به اندازه کافی بهبود یابد.

کیت ماس همچنین به خاطر زندگی جنجالی و روابطش با مردان مختلف از جمله جانی دپ، پیت دوهرتی و ماریو سورنتی و لئوناردو دی کاپریو و اعتیادش به کوکائین، همیشه سوژه داغ نشریات زرد و عامه‌پسند بوده است.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

آزار سایبری بی‌سابقه نسبت به امبر هرد و طرفدارانش در طول دادگاه با جانی دپ

جانی دپ به ادعای امبر هرد مبنی بر حضور فرد اشتباه در هیات منصفه پاسخ داد

خالکوبی معنادار جانی دپ یک ماه پس از پیروزی در دادگاه افترا علیه امبر هرد + ویدیو

پیشنهاد ۳۰۰ میلیون دلاری دیزنی به جانی دپ برای بازگشت به «دزدان دریایی کارائیب»

امبر هرد برای پرداخت غرامت به جانی دپ هدیه گران قیمت ایلان ماسک را می‌ فروشد

منبع: marca
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود