اظهارات جنجالی یک کارشناس زیبایی درباره چهره بازیگر سریال Stranger Things + ویدیو

اظهارات جنجالی یک کارشناس زیبایی درباره چهره بازیگر سریال Stranger Things + ویدیو

طرفداران سریال Stranger Things به ویدیوی پرستار جراحی پلاستیک به دلیل اعلام لیستی از اقدامات زیبایی که به نظر او ستاره ۲۷ ساله این سریال، ناتالیا دایر باید انجام دهد، واکنش نشان دادند و به این کارشناس زیبایی انتقاد کردند. میراندا ویلسون، پرستار جراحی پلاستیک ۲۸ ساله، در این ویدیو از اقداماتی مانند لیفت ابرو و چانه که از نظرش چهره دایر به آن نیاز دارد صحبت کرد. اما پس از واکنش انتقاد آمیز کاربران مجبور شد ویدیو وایرال شده خود را حذف کند.ماجرای ویدیوی جراحی زیبایی ناتالیا دایر بازیگر سریال Stranger Things چیست؟این پرستار مستقر در کالیفرنیا ویدیو خود را با تصویر ویرایش شده بازیگر ۲۷ ساله به پایان رساند تا نشان دهد که نتایج پیشنهادات او چگونه خواهد شد، که باعث وحشت طرفداران ناتالیا دایر شد. ویلسون معتقد بود که دایر نیاز دارد قبل از افزودن کمی پرکننده چانه، درمان با ماساژورها برای کمک به لاغری صورت خود را شروع کند. او اضافه کرد که لب های دایر نیاز به کمی ژل بوتاکس دارد و پس از آن برای باز کردن چشم‌هایش، باید لیف ابرو انجام دهد.ماجرای ویدیوی جراحی زیبایی ناتالیا دایر بازیگر سریال Stranger Things چیست؟تصویری که او در نهایت از دایر منتشر کرد که پیشنهادات جراحی او را بر چهره او منعکس می کرد، طرفداران را از دیدن اینکه چهره دایر به طور کامل تغییر می کند، تحت تأثیر قرار نداد.ماجرای ویدیوی جراحی زیبایی ناتالیا دایر بازیگر سریال Stranger Things چیست؟یکی از دنبال‌کنندگان این کلیپ را در توییتر به اشتراک گذاشت و نوشت: «من هرگز نمی‌توانم یک سلبریتی باشم، چراکه اگر کسی چنین ویدئویی درباره من بسازد، دست به خشونت می زنم.»

بسیاری از کاربران با گفته او موافقت کردند. یکی از کاربران توییتر اظهار داشت: «این یک کار غیرقابل باور و ناپسند است.»

یکی دیگر افزود: «نمونه بارز ارائه نظرات خود در زمانی که از شما خواسته نشده است.»

یک نفر اظهار داشت: «شبکه های اجتماعی کارهای وحشتناک زیادی انجام داده اند و بسیاری از آنها به مراتب بدتر هستند، اما رواج این ایده فراگیر که زیبایی به این معنی است که همه افراد دقیقاً چهره یکسانی داشته باشند در آن زیاد است.»ماجرای ویدیوی جراحی زیبایی ناتالیا دایر بازیگر سریال Stranger Things چیست؟یکی دیگر موافقت کرد: «متنفرم از این آدم های عجیب و غریب که فکر می کنند همه باید در یک کارخانه تولید خرس مونتاژ شده باشند.»

دیگری نوشت: «برخی از افراد از ظاهر طبیعی خود راضی هستند. همچنین، همه مایل به انجام جراحی پلاستیک نیستند و این حتی یک محتوای آموزشی نیست. این خیلی غیر ضروری است.»

یک نفر ابراز تاسف کرد: «چگونه ما زنان باید ظاهر طبیعی خود را دوست داشته باشیم، وقتی زنان دیگر، ما را پایین می آورند.»

ویلسون که پس از واکنش گسترده این ویدئو را حذف کرد، هنوز نظر یا عذرخواهی برای این کلیپ به اشتراک نگذاشته است.ماجرای ویدیوی جراحی زیبایی ناتالیا دایر بازیگر سریال Stranger Things چیست؟در مصاحبه ای ناتالیا دایر اعتراف کرده بود که فشارهای شهرت برای او دشوار است. دایر از زمانی که این سریال موفق نتفلیکس در سال ۲۰۱۵ پخش شد، نقش نانسی ویلر را در سریال Stranger Things بازی کرد. این بازیگر در حال حاضر با همبازی خود چارلی هیتون، که در نقش جاناتان بایرز در این سریال علمی تخیلی بسیار محبوب بازی می کند، در رابطه است.

منبع: daily mail
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • نظر مرداد ۴, ۱۴۰۱

    خیلی خوب شده ها کار نهاییش انصافا البته از نظر من من که خوشم اومد