پردرآمدترین بازیگران هالیوود در سال ۲۰۲۲؛ تام کروز در صدر

پردرآمدترین بازیگران هالیوود در سال ۲۰۲۲؛ تام کروز در صدر

تام کروز برای بازی در فیلم «تاپ گان: ماوریک» فقط ۱۳ میلیون دلار گرفته بود، اما طبق قراردادش، بخشی از دستمزد او شامل درصدی از فروش فیلم نیز هست. به این معنی که اگر فروش فیلم در باکس آفیس خوب باشد، همانطور که «ماوریک» بود، دستمزد او افزایش می یابد. بنابراین حتی قبل از اینکه استودیو طعم پول فروش فیلم را بچشد، او سهم خود از فروش که بخشی از دستمزدش است را به دست می آورد.

ویل اسمیت

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022علیرغم سیلی زدن ویل اسمیت در مراسم اسکار که باعث بدنامی او شد، او همچنان دستمزدهای قابل توجهی می گیرد. اسمیت برای فیلم هیجان انگیز «رهایی» که محصول Apple TV+ است، ۳۵ میلیون دلار به دست می آورد.

لئوناردو دی کاپریو

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022آخرین همکاری لئوناردو دی کاپریو با مارتین اسکورسیزی در فیلمی به نام «قاتلان ماه گل»، سود ۳۰ میلیون دلاری برای او به ارمغان خواهد آورد.

برد پیت

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022برد پیت برای فیلم بعدی خود پشت فرمان ماشین مسابقه می‌نشیند و ۳۰ میلیون دلار برای این فیلم دریافت می کند. هنوز نامی برای این فیلم اعلام نشده است. کارگردانی این فیلم بر عهده جوزف کوشینسکی، کارگردان «تاپ گان: ماوریک» خواهد بود.

دواین جانسون

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022دواین جانسون نیز مانند تام کروز برای دستمزدش بندهای دیگری در قراردادش ذکر شده است. او از طریق تبلیغ فیلم «آدام سیاه» در شبکه‌های اجتماعی خود در کل ۲۲.۵ میلیون دلار به دست می‌آورد.

ویل فرل و رایان رینولدز

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022ویل فرل و رایان رینولدز بازیگران دوست داشتنی هالیوود، برای بازی در فیلم «روح» که بازسازی مدرن فیلم محبوب «سرود کریسمس» است، هر کدام ۲۰ میلیون دلار دریافت خواهند کرد.

کریس همسورث

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022کریس همسورث برای همکاری با فرانچایز نتفلیکس و دنباله فیلم اکشن بسیار محبوب «استخراج» که در آن نقش یک مزدور را بازی می کند، ۲۰ میلیون دلار به دست خواهد آورد.

وین دیزل

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022وین دیزل ستاره فرانچایز «سریع و خشمگین» ۲۰ میلیون دلار برای بازیگری و تهیه کنندگی این فیلم دریافت خواهد کرد.

تام هاردی

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022تام هاردی در «ونوم: بگذار قتل عام شود» کمپانی سونی، به‌عنوان چهره فرانچایز مارول، ۲۰ میلیون دلار دریافت می‌کند.

خواکین فینیکس

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022خواکین فینیکس برای اولین بار با بازی در نقش شخصیت شرور افسانه ای «جوکر»، تنها ۴.۵ میلیون دلار دستمزد گرفت. بعد از اینکه این فیلم یک میلیارد دلار درآمد داشت، او برای بازگشت به این نقش ۲۰ میلیون دلار به دست می آورد.

دنزل واشینگتن

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022دنزل واشینگتن برای حضور در «اکولایزر ۳» دستمزد ۲۰ میلیون دلاری می گیرد.

جیسون موموآ

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022جیسون موموآ پس از موفقیت «آکوامن»، قرارداد خود را برای دنباله این فرانچایز تغییر داد. او برای بازی در «آکوامن و پادشاهی گمشده»، قراردادی ۱۵ میلیون دلاری بسته است.

ادی مورفی

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022ادی مورفی، ۱۵ میلیون دلار برای «پلیس بورلی هیلز ۴»دستمزدگرفته است.

کریس پاین

کریس پاینکریس پاین، ۱۳ میلیون دلار برای دنباله «پیشتازان فضا»به دست آورد.

استیو کرل

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022 ۱۲.۵ میلیون دلار دستاورد استیو کرل از «مینیون ها: ظهور گرو» بود.

رایان گاسلینگ و مارگو رابی 

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022رایان گاسلینگ و مارگو رابی هر کدام ۱۲.۵ میلیون دلار برای فیلم «باربی»دستمزد گرفتند.

میلی بابی براون

«انولا هولمز۲» برای میلی بابی براونن دستمزدی ۱۰ میلیون دلاری به همراه داشت.

تیموتی شالامی

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022تیموتی شالامی ۹ میلیون دلار برای «ونکا»،دریافت کرد.

مت دیمون، امیلی بلانت و رابرت داونی جونیور

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022مت دیمون، امیلی بلانت و رابرت داونی جونیور ، هر کدام ۴ میلیون دلار برای بازی در فیلم «اپنهایمر»دریافت کرده اند.

دنیل کالویا

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022فیلم «نه»، ۴ میلیون دلار برای دنیل کالویا داشته است.

جیمی لی کرتیس

دستمزد بازیگران هالیوود در سال 2022جیمی لی کرتیس ۳.۵ میلیون دلار برای بازی در «پایان هالووین» دریافت کرده است.

آنیا تیلور جوی

آنیا تیلور جوی  ۱.۸ میلیون دلار برای بازی در ادامه «مکس دیوانه»، «فوریوسا»، دستمزد گرفته است.

بیشتر بخوانید:

چقدر از فروش میلیارد دلاری فیلم «تاپ گان: ماوریک» به تام کروز می رسد؟

دستمزد بازیگران سریال Stranger Things فاش شد

منبع: Insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود