ویدیو وزن کشی و تمرینات سجاد غریبی پیش از مبارزه امروز با گوریل قزاق + ویدیو

ویدیو وزن کشی و تمرینات سجاد غریبی پیش از مبارزه امروز با گوریل قزاق + ویدیو

پس از دو سال کش و قوس سجاد غریبی و گوریل قزاق، این دو ورزشکار فوق سنگین وزن به روز مبارزه خود رسیده‌اند و ساعت ۵:۳۰ عصر امروز به وقت تهران به مصاف یکدیگر می‌روند.

هالک ایرانی و تایتان قزاق پس از فیس تو فیس و وزن کشی که چند روز پیش اتفاق افتاد، امروز بالاخره رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند تا سجاد غریبی اولین مبارزه رسمی خود را به نمایش بگذارد.

هالک ایران و گوریل قزاقستان امروز با یکدیگر رو به رو می شوند + اطلاعات دقیق مبارزه و ویدیو

مجموع وزن این دو ورزشکار فوق سنگین وزن ایرانی و قزاق ۲۳۵ کیلوگرم اندازه گیری شد. این در حالی است که جومانوف آلمات باخیتوویچ قزاق با ۹۹ کیلوگرم وزن به‌طور قابل توجهی سبک‌تر شده و غریبی عقربه ترازو را به رقم ۱۳۶ رساند.

بعد از لغو مسابقه هالک ایرانی با مارتین فورد، غریبی در نهایت قرار است اولین مبارزه خود را در برابر رقیبی که از نوامبر ۲۰۲۰ مشتاق رویارویی با او بوده انجام دهد. تایتان قزاق هم فرصت بزرگی برای قرار گرفتن در برابر حریفی دارد که در شبکه های اجتماعی نزدیک به یک میلیون دنبال کننده بیشتر از خودش دارد، اما تجربه‌اش در بوکس حداقلی است.

هالک ایرانی تنها دو روز مانده به مبارزه با گوریل قزاق، قدرت خود را با ضرباتی که از سوی مربی اش، حمزه مرادیان، به شکمش وارد می‌شد، به نمایش گذاشت.

او پیشتر با انتشار ویدیوی تمریناتش نشان داد همچنان بر همان رویه تمرینات عجیب و غریب و غیرمرسومش استوار است. غریبی که حدود یک میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد، در یک مبارزه ۴ راندی و هر راند به طول ۲ دقیقه با تایتان قزاق روبرو می شود و بدین ترتیب کل مبارزه این دو حداکثر ۸ دقیقه خواهد بود. هنوز سایز دستکش های این دو مبارز سنگین وزن برای مبارزه تعیین نشده و انتظار می رود که هیچ کدام از کلاه محافظ استفاده نکنند.

هالک ایران و گوریل قزاقستان امروز با یکدیگر رو به رو می شوند + اطلاعات دقیق مبارزه و ویدیو

باخیتوویچ در مورد اختلاف فاحش بین دنبال کنندگان خودش و سجاد غریبی در شبکه های اجتماعی گفته است: «افراد بسیاری می گویند که مرا نمی شناسند اما روز ۳۱ جولای خواهند دید که تایتان قزاق کیست، قدرتم را خواهند دید. با بردن و تبدیل کردن این مبارزه به سرگرم کننده ترین نمایشی که در دبی برگزار شده، تاریخ ساز خواهم شد. وقتی این مبارزه را ببرم، می خواهم با فدور [امیلیاننکو] در آلماتی مبارزه کنم و بزرگ ترین مبارزه تاریخ کشور را رقم بزنم».

سجاد غریبی در استوری های اینستاگرامش نوشته این مبارزه را می‌توان به‌طور زنده در صفحه hulkvtitan@ مشاهده کرد. این مسابقه همچنین از طریق سایت WICKEDNBAD.TV قابل تماشا خواهد بود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود