دبیر ستاد امر به معروف: «بدحجابی تخلف است و متخلفان جریمه نقدی خواهند شد»

دبیر ستاد امر به معروف: «بدحجابی تخلف است و متخلفان جریمه نقدی خواهند شد»

سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفته است که بدحجابی جرم نیست بلکه تخلف بوده و متخلفان بدحجاب جریمه نقدی خواهند شد. به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، دبیر ستاد امر به معروف در همایش ملی عفاف و حجاب که با حضور دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر سه قوه برگزار شده، چنین گفته است: «در طرح عفاف و حجاب ستاد، بدحجاب دیگر مجرم نیست بلکه متخلف است و به جای پرونده سازی و مجازات‌هایی که در قانون آمده است، شخص جریمه نقدی می‌شود».

دبیر ستاد امر به معروف از جریمه نقدی بدحجابان می گوید

هاشمی گلپایگانی در ادامه افزوده است: «طرح عفاف و حجاب برای اصلاح وضعیت نابسامان و بلا تکلیف حجاب است و این ستاد با این طرح می‌خواهد گشت ارشاد را از مردم به سوی مسئولان ببرد. متاسفانه برخی دستگاه‌ها همچون وزارت گردشگری در بحث تشکیل شورای امر به معروف کم کاری کردند چه برسد به ساماندهی بحث حجاب».

دبیر ستاد امر به معروف از جریمه نقدی بدحجابان می گوید

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرده است: «در دولت انقلابی، وزارت ارشاد انقلابی مجوز اکران فیلمی را می‌دهد که امر به معروف را زیر سوال می‌برد و چند برابر بودجه ستاد، فروش می‌کند. متاسفانه در دهه احیای امر به معروف، صدا و سیما با ستاد همکاری نکرد، حتی فیلم یا کلیپی در این مدت با موضوع امر به معروف درست نکرد. صدا و سیما به جای ساختن فیلم‌هایی با مضامینی همچون امر به معروف اقدام به پخش مجدد فیلم‌هایی مثل مختارنامه و شب دهم می‌کند که تکراری است و مردم را زده کرده است. در بحث استخدام دستگاه‌های دولتی متاسفانه معلمانی که هیچ گونه آموزشی ندیده اند از مهر امسال وارد مدارس می‌شوند و قرار است بدون هیچگونه آموزشی ۳۰ سال به فرزندان ما آموزش بدهند. ستاد به غیر از بحث حجاب که الان فوریت دارد مباحث دیگر را در زمینه احیای فریضتین پیگیری می‌کند».

همایش ملی عفاف و حجاب پیشران تعالی سازمانی یکشنبه با حضور هاشمی گلپایگانی دبیر ستاد، صادق منش رئیس قرارگاه ۲۱ تیر و دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های سه قوه در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

بدون نظر

ورود