پس از جدایی چه بر سر ثروت ۳۵۰ میلیون دلاری جرارد پیکه و شکیرا می آید؟

پس از جدایی چه بر سر ثروت ۳۵۰ میلیون دلاری جرارد پیکه و شکیرا می آید؟

شکیرا و جرارد پیکه پیش از ملاقات یکدیگر، هرکدام با ثروت هنگفت خود سبک زندگی لوکسی داشتند. در سال ۲۰۱۰، پیکه در موزیک ویدیو شکیرا با عنوان Waka Waka که در آن سال برای جام جهانی منتشر شد، حضور یافت و شکیرا که یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان موسیقی در تمام دوران بود با او آشنا شد. شکیرا و پیکه یک زندگی پر زرق و برق با هم داشتند و در سرتاسر جهان با جت شخصی سفر می کردند، تعطیلات را با قایق‌های تفریحی لوکس خود می‌گذراندند و به طور کلی زندگی سطح بالایی داشتند. آنها در ۴ جولای امسال از هم جدا شدند و هیچ دلیل رسمی ای برای جدایی ارائه ندادند.

جت خصوصی

شکیرا و پیکه چند ملک مشترک با هم دارند؟این زوج در سال ۲۰۱۰ هواپیمای شخصی خود را به نام Learjet 60XR را به قیمت ۱۷ میلیون دلارخریداری کردند. تصور می‌شود که این جت، یک فضای داخلی سفارشی دارد که شامل یک اتاق خواب با دو تخت، یک اتاق نشیمن و یک اتاق غذاخوری است. گزارش ها حاکی از آن است که این زوج هواپیما را زمانی که از آن استفاده نمی کردند برای کاهش هزینه های نگهداری اجاره می دادند. در این شرایط قاضی ممکن است تصمیم بگیرد که چه کسی جت را نگه می دارد یا اینکه باید فروخته شود و درآمد آن بین این دو تقسیم شود.

از آنجایی که آنها ازدواج نکرده اند، هر ملکی که قبل از با هم بودنشان خریده اند برای صاحبش باقی می ماند، اما بستگی به این دارد که نام چه کسی در اسناد ملک باشد. شکیرا یک عمارت در میامی به ارزش ۱۳ میلیون دلار دارد، در حالی که پیکه یک ملک سه طبقه در مرکز بارسلونا دارد که گفته می شود ارزش آن ۴.۴۶ میلیون دلار است.شکیرا و پیکه چند ملک مشترک با هم دارند؟در سال ۲۰۱۱، شکیرا سهمی در جزیره خصوصی به نام Bonds Cay در باهاما خریداری کرد که ۵۵۰ هکتار را پوشش می دهد. گفته می شود که این خواننده با راجر واترز از پینک فلوید و آلخاندرو سانز خواننده اسپانیایی برای خرید این خانه به قیمت ۱۴ میلیون دلار با هم توافق کرده اند. انتظار می رود آن اموال برای صاحبانش باقی می ماند.شکیرا و پیکه چند ملک مشترک با هم دارند؟مشکلات بر سر دو ملک است که شکیرا و پیکه با هم خریده اند به وجود می آید. آنها در سال ۲۰۱۲ خانه ای به ارزش ۴.۴۶ میلیون دلار خریدند که در Esplugues de Llobregat، هم مرز با بارسلونا قرار دارد. سپس، در سال ۲۰۱۵، آنها خانه دیگری به قیمت حدود ۵.۵ میلیون دلار، در محله شیک پدرالبس بارسلونا در نزدیکی زمین نیوکمپ بارسا خریداری کردند. این خانه، دارای هفت اتاق خواب، دو آشپزخانه، یک استخر با آبشار و یک سالن ورزشی و همچنین مجموعه ای از امکانات رفاهی دیگر است. در ژوئن ۲۰۱۸، این عمارت مجلل زمانی که این زوج در خانه نبودند هدف سارقان قرار گرفت. پدر و مادر پیکه در طبقه بالا خوابیده بودند که به خانه یورش بردند و مجرمان با ساعت و جواهرات گران قیمت فرار کردند.شکیرا و پیکه چند ملک مشترک با هم دارند؟گفته می شود که این زوج خانه ای برای تعطیلات در قبرس دارند که در سال ۲۰۱۹ خریداری کردند. این ملک ویلایی شکیرا و پیکه، شش تخته در استراحتگاه لوکس Cap St. Georges واقع شده است که مشرف به دریای آکاماس در نزدیکی پافوس است و طبق گزارش ها دارای سینمای خانگی، سالن ورزشی خصوصی، جکوزی، استخر خصوصی است. قیمت دقیق این ویلا مشخص نیست و قیمت ملک در این منطقه از ۲ میلیون دلار شروع می شود.

حضانت بچه ها

شکیرا و پیکه چند ملک مشترک با هم دارند؟شکیرا و پیکه دو پسر دارند؛ میلان در سال ۲۰۱۳ و ساشا دو سال بعد به دنیا آمد. گفته می شود که این زوج بر سر حضانت آنها به اختلاف خورده اند و تیم های حقوقی آنها در حال آماده سازی استدلال های خود هستند و به نظر می رسد این موضوع در دادگاه حل شود. با این حال، آنها یک توافق موقت بسته اند که بچه ها دو هفته را با پدرشان و دو هفته را با مادرشان بگذرانند. گفته می شود پیکه می خواهد که بچه ها در بارسلونا با او بمانند و شکیرا مشتاق است که آنها با او به میامی نقل مکان کنند.شکیرا و پیکه چند ملک مشترک با هم دارند؟شکیرا همچنین با نبرد حقوقی دیگری روبرو است. او متهم به کلاهبرداری میلیونی از خزانه داری اسپانیا در یک دوره سه ساله بین سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ شده است. در صورت محکوم شدن او به اتهام کلاهبرداری مالیاتی ۱۴ میلیون دلاری، با ۸ سال زندان روبرو می شود. روابط عمومی او در بیانیه ای گفت: «او به بی گناهی خود اعتقاد دارد و تصمیم گرفته است که موضوع را به دست قانون بسپارد.»

بیشتر بخوانید:

کلارا چیا مارتی؛ تصاویر عشق جدید جرارد پیکه و زنی که باعث جدایی او و شکیرا شد

نگاهی به خانه جنجالی شکیرا در بارسلونا که در مرکز اتهام فرار مالیاتی او است

منبع: The Sun
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود