با فواید شگفت انگیز راه رفتن با پای برهنه در طبیعت آشنا شوید

با فواید شگفت انگیز راه رفتن با پای برهنه در طبیعت آشنا شوید

امروزه راه های زیادی برای حفظ جوانی ظاهر خود، مثل استفاده از انواع محصولات و روش های زیبایی وجود دارد. اما روش های ساده تری هم برای حفظ جوانی وجود دارد که کمتر وقتگیرند، مثل کاری به سادگی راه رفتن با پای برهنه در طبیعت. تحقیقات نشان داده فواید راه رفتن با پای برهنه می تواند بیشتر از چیزی باشد که شاید تصور می کنید.

در ادامه می خواهیم ببینیم راه رفتن با پای برهنه در طبیعت چه فوایدی دارد.

۱- می تواند به جلوگیری از بی خوابی کمک کند

راه رفتن با پای برهنه می تواند خواب را بهبود ببخشد و سطح انرژی را بالا ببرد. کره زمین الکترون های زیادی دارد که به زمین و آب انرژی می بخشند. این الکترون ها می توانند به ما هم انرژی دهند. اگر ارتباط فیزیکی با زمین نداشته باشیم، تعادل عملکردهای مهم بدن مان برهم می خورد، امری که منجر به التهاب و بیماری می شود. وقتی هم که بیمار هستیم، درد می کشیم و این امر معمولاً خواب مان را مختل می کند.

۲- می تواند درد پریود را تسکین بخشد

راه رفتن با پای برهنه می تواند به رفع هر نوع دردی کمک کند، بنابراین تعجبی ندارد که بتواند به رفع درد ناشی از انقباضات رحمی در دوران پریود کمک کند. راه رفتن با پای برهنه در طبیعت می تواند با ذهن، بدن و روح تان معجزه کند. و با اینکه داروهای مسکن زیادی برای درد پریود زنان وجود دارد، اما راه رفتن با پای برهنه هیچ عارضه جانبی ندارد.

۳- ممکن است موقیت های اضطراب آور را بهتر تحمل کنید

همچون ویتامین D که توسط انرژی و فرکانس های ساطع شده از خورشید، درون بدن ما تولید می شود، زمینی که روی آن می ایستیم هم به بدن ما انرژی و فرکانس ساطع می کند. راه رفتن با پای برهنه می تواند روحیه ی تان را تقویت کند، ممکن است انرژی بیشتری پیدا کنید و موقعیت های اضطراب آور را بهتر تحمل کنید. راه رفتن با پای برهنه می تواند باعث کاهش خستگی هم بشود و احتمال حفظ آرامش و خونسردی در موقعیت های دشوار را هم بیشتر می کند.

۴- می تواند به قوی بار آمدن بچه ها کمک کند

اجازه دهید کودک تان با پای برهنه روی زمین این طرف و آن طرف برود چون این کار کمک می کند دستگاه ایمنی بدن او قوی شود، به آلرژی دچار نشود و بتواند اضطراب خود را کنترل کند. برای برخورداری از این فواید، راه رفتن با پای برهنه روی چمن و حتی سیمان، به مدت ۱۰ دقیقه تا یک ساعت عالی است. به علاوه، پا گذاشتن در شن و ماسه ی خیس و آب در ساحل ممکن است بهترین راه برای انتقال انرژی از زمین به بدن است.

۵- آثار ضد پیری دارد

زنانی که با پای برهنه راه می روند معمولاً گونه هایشان اندکی گل می اندازد که به خاطر افزایش جریان خون به سمت مویرگ ها است، مثل بچه هایی که صورت شان از این طرف و آن طرف دویدن سرخ می شود. حتی یک ساعت تماس با زمین با پای برهنه ممکن است کار ترمیم بافت پوست را بهبود ببخشد و ظاهر چهره را بهتر کند.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود